Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Maastrichtská univerzita (UM) je nejvíce mezinárodní univerzita v Nizozemsku a s 16 861 studenty a 4300 zaměstnanci stále roste. Univerzita vyniká svým inovačním vzdělávacím modelem, mezinárodním charakterem a multidisciplinárním přístupem k výzkumu a vzdělávání.

Díky vysokokvalitním výzkumným a studijním programům a silnému zaměření na sociální zapojení si UM rychle vybudovala solidní pověst. Dnes je považována za jednu z nejlepších mladých univerzit na světě.

Deset důvodů pro výběr Maastrichtské univerzity

 1. Osobní přístup s vyučováním založeným na problémech
  Studenti UM se učí v malých výukových skupinách, což znamená, že se aktivně účastníte a získáte základní dovednosti pro vaši budoucnost. Učitelé vás obvykle známí pod jménem a jsou vždy přístupní a přístupní.


 2. Jedinečné programy
  UM nabízí řadu studijních programů, které nikde jinde v Nizozemsku nenajdou. Příklady zahrnují bakalářské studium evropského veřejného zdraví, magisterský titul v oboru forenzní, kriminologie a právo a magister v oblasti globálního zdraví.


 3. Většina mezinárodních univerzit v Nizozemsku
  Většina našich programů je také nabízena v angličtině a 51% našich studentů a téměř 42% našich zaměstnanců pochází ze zahraničí. Toto dělá UM nejvíce mezinárodní univerzitu v Nizozemsku.


 4. Výzkum
  Náš multidisciplinární výzkum, od rostoucí lidské tkáně až po zkoumání otázek udržitelnosti, poskytuje úrodnou chovnou půdu, která se živí naší školou. Akademici se intenzivně podílejí na výuce a studenti, kteří mají zájem, mají řadu možností, jak se zapojit do výzkumu sami.


 5. Mezi nejlepší mladé univerzity na celém světě
  UM je pátou nejlepší mladou univerzitou po celém světě, podle vydání ročníku 2017 Times Times pro mladé univerzity. V ostatních žebříčcích UM trvale dosahuje dobrých výsledků: v roce 2017 se UM umístila na 15. místě v hodnocení QS pro univerzity mladší 50 let.


 6. Vzdělávací inovace
  Neustále pracujeme na zdokonalení naší vzdělávací metodiky v UM Edlab, která také podporuje učitele a poskytuje studentům programy excelence.


 7. Srdcem Evropy
  Maastricht leží na nejjižnějším cípu Nizozemska, v samém srdci Evropy. Během několika hodin můžete být v Bruselu, Amsterdamu, Paříži nebo Londýně a několik letišť je za hodinu jízdy.


 8. Město Maastricht
  Z kin, divadel a stovek kaváren, barů a restaurací do zbrusu nového sportovního centra a nejmodernějších studijních zařízení ve výstavbě v místě Tapijn - Maastricht je živé město s historickým centrem. Každý akademický rok začíná nezapomenutelným týdnem Inkom.


 9. Programy ocenění
  Pro studenty, kteří mají rádi další výzvu, nabízíme sadu programů ocenění: Premium, MaRBle a Honors.


 10. Hledání práce
  Výzkum Výzkumného střediska UM pro vzdělávání a trh práce (ROA) ukazuje, že asi 96% absolventů pracuje v placené práci během několika let od ukončení studia (průzkumy z Maastrichtské univerzity v roce 2017).


Rychlá fakta

 • nejmladší a nejvíce mezinárodní univerzita v Nizozemsku
 • 16 861 studentů, 4 300 zaměstnanců, 65 000 absolventů
 • jedna z nejlepších mladých univerzit na světě (THE, QS)
 • jediná holandská univerzita v síti celosvětových univerzit (WUN) a síť mladých evropských výzkumných univerzit (YERUN)

Místa

Maastricht

Adresa, 1. řádek
Minderbroedersberg 4-6
6211 LK Maastricht, Limburg, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: