Martinair Flight Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Martinair Flight Academy

Martinair Flight Academy vznikl před 40 lety a je součástí AIR FRANCE KLM Group /. Akademie je nejstarší v Nizozemsku, které spouští všechny praktické letového výcviku od holandské letiště. Proto používáme moderní a mladou flotilu, která má svou domovskou základnu na letišti Lelystad.

Tento intenzivní integrovaného výcvikového kurzu trvá asi 24 měsíců a začne 3x ročně. Teorie je dán použitím běžného počítačového systému založeného na školení a je plně integrován s praktickými lekce létání. To znamená, že teorie je střídající se s praktickými lekce létání, proto teorie lze aplikovat přímo do praxe.

Měsíční tam je orientace den v letu akademii, zde získáte všechny informace, které potřebujete a prozkoumat a pochopit Martinair Flight Academy. Výběr může začít kdykoliv a může být dokončena přibližně za tři týdny.

Martinair Flight Academy s potěšením oznamuje, spojenectví s dalšími dvěma společnostmi, Trener Kft a FSC. Nová společnost, která se vytvoří, se nazývá European Flight Academy Central, CEFA.

Po důkladné zhodnocení Central European Flight Academy byla vybrána společností Wizz Air jako partner pro školení programu jedinečná Mentored Pilot.

Proč Martinair Flight Academy?

Martinair102

Je důležité, aby se cítili s cestou vzdělání, které vás "váš" škola nabízí.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč se volí pro Martinair Flight Academy je jeho malém měřítku. Maximálně 36 studentů začít svůj ATPL školení každý rok a třídách nepřekročí počet 12 studentů. To má za následek velmi osobním přístupu, kdy jedinec je centrální.

Na Martinair Flight Academy skutečné létání začíná po pouhých čtyřech týdnech pozemní školního vzdělávání. Váš první sólo letu se koná přibližně dva měsíce po spuštění letecký výcvik. To znamená, že teorie je v kombinaci s praktickou letového výcviku během prvního roku. Ve druhém ročníku skutečné létání s mladou a moderní vozový park je zdůrazněna.

V prvním roce, bude celá teorie ATPL být léčeny pomocí CBT (Computer Based Training), který je podporován pravidelnými po celý teorie učitelů, kteří mohou dát letového výcviku sebe a jsou snadno schopni vytvořit vazbu mezi teorií a praxí.

V tomto roce budete také získat svůj první licenci, soukromý pilotní průkaz. To vám umožní létat požadovaný počet hodin pro navigaci ATPL s spolužáka, takže získáte mnoho zkušeností dohromady. Také si můžete provést lety do vzdálenějších zahraničních letištích, neboť společně máte dvojnásobný počet dostupných hodin.

Na rozdíl od některých jiných lety škol, bude kompletní letový výcvik na Martinair Flight Academy provádí na jednom místě, v našem případě je to Lelystad Airport.

Budoucí prospekty

Martinair103

Martinair Flight Academy je stoprocentní dceřiná společnost Martinair Holland NV Martinair Holland NV je ve vlastnictví KLM, takže de MFA je také součástí Air France / KLM Group. To znamená, že pokud společnosti v rámci této skupiny, například KLM, Transavia a Martinair, potřebujeme piloty budou rekrutovat své vlastní leteckým školám. Konkrétně to znamená, že KLM Flight Academy poskytuje KLM a Martinair Flight Academy je "přednostní dodavatel" u společnosti Transavia a Martinair Holandska. V případě, že KLM Flight Academy nemůže poskytnout dostatek piloty KLM, bude se předpokládat, student-piloti Martinair Flight Academy.

Naši studenti letět s různými leteckými společnostmi, uvnitř i mimo Evropu. Mezi těmito leteckými najdete národní a vlajkové nosiče, regionální dopravci a provozovatelé pro obchodníky. Studenti, kteří stále čekají na práci, se bude konat na běžná u Martinair Flight Academy pomocí tzv opakovacího výcviku. Tyto měsíční školení jsou poskytovány týmem leteckých kapitánů, kteří získali své stopy ve vedoucích pozicích v obchodní letecké dopravě (MD-11, B767, B747).

Místa

Lelystad

Martinair Flight Academy

Adresa, 1. řádek
Emoeweg 4,
8218 PC Lelystad.
The Netherlands

8218 PC Lelystad, Flevoland, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 320 288 476