Schouten Global

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše společnost

Globální partner, globální přítomnost

Být "světovou třídou" už nestačí; To je nyní jen minimum potřebné pro hraní na dnešním trhu. Společnost Schouten Global stojí sama ve své schopnosti splynout široké strategické rozvojové zdroje s odborností více než 700 profesionálních školitelů a trenérů, kteří se nacházejí po celém světě.

Fakta a čísla

 • Založena v roce 1980
 • Zkušenosti s dodáním ve více než 60 zemích
 • Ocenění pro spokojenost zákazníků a provozní dokonalost
 • Preferovaný dodavatel úspěšných nadnárodních společností
 • 100% pozornost
 • Majitel tématu. Thema je moderní, specializované vydavatelství, které se zaměřuje na zlepšení osobního fungování lidí, zejména lidí na pracovišti.Naše služby

Schouten Global nabízí komplexní sadu vzdělávacích služeb určených ke zdokonalování dovedností vašich zaměstnanců a zlepšení jejich výkonu. Vedoucí k lepšímu organizačnímu zdraví ak lepšímu výkonu podnikání. Vedle našeho portfolia základních karet nabízíme přizpůsobená řešení pro vaše specifické potřeby, (výkonné) koučování a poradenství pro organizační rozvoj.

Globální síť

Schouten Global spolupracuje s nejlepšími facilitátory ve své třídě, kteří byli pečlivě vybráni a podrobeni screeningu našemu oddělení pro řízení a rozvoj fakulty. V závislosti na požadavcích klientů pečlivě odpovídáme facilitátorům s klienty na základě správného profilu, témat výuky (obsahu), organizačních a kulturních aspektů a jazykových požadavků.

Z naší celosvětové sítě facilitátorů můžete očekávat:

 • Osvědčená dokonalost v dovednostech facilitátorů, ověřená prostřednictvím odkazů na peer a / nebo klienty
 • Relevantní zkušenosti s výukou základních dovedností vedení, jako je ovlivňování dovedností, komunikačních dovedností, řízení projektů atd.
 • Více než 10 let zkušeností v podnikovém prostředí
 • Více než deset let zkušeností souvisejících s usnadněním zkušeností v multikulturním prostředí
 • Odbornost v předmětu
 • Globální myšlení
 • Plynulost v angličtině a alespoň jeden místní jazyk

Máme zkušenosti s dodávkou ve více než 40 zemích. Pro ty země, které nemají v naší databázi kandidáty, hledáme nové facilitátory prostřednictvím naší stávající partnerské sítě. Tento přístup se ukázal jako velmi účinný a účinný v posledních letech.

Poslání a vize

Poslání: Uvolněte a přizpůsobte potenciál jednotlivců, týmů a organizací.

Vize: "Loď je jen tak silná jako její posádka".

Vztah mezi úspěchem organizace a osobním chováním a blahobytem zaměstnanců nás vždycky fascinoval. Síla jednotlivce se ukázala být rozhodujícím faktorem v úspěchu organizace - a že výcvik v oblasti chování pozitivně přispěl v tomto ohledu. Naši klienti zaznamenali, že dlouhodobé investice do softwarových dovedností, výkonnosti týmu a vedení vedou ke zlepšení obchodních výsledků. Dnes sdílíme naše znalosti a zkušenosti na celém světě, pomáháme organizacím vytvářet vlastní "zlatý trojúhelník" o vylepšených výsledcích, urychlují inovace a zlepšují osobní motivaci, spokojenost a štěstí.

Otevřené kurzy

Schouten Global nabízí portfolio otevřených školících kurzů.

Co-aktivní koučování (CTI)

Změna lidí, transformace životů: vyvinutý vedoucím průmyslem CTI (Coaching Training Institute), co-aktivní koučování je všeobecně uznáván jako nejpřísnější trénink a certifikační program v oblasti výcviku v průmyslu.

Tréninky organizací a vztahů (CRR Global)

Program Coaching ™ pro organizace a vztahy (ORSC ™) je průkopnický model pro koučovací vztahové systémy v organizacích a skupinách, týmy, partnerství a páry. Ať už se jedná o firemní práci, partnerství nebo osobní vztahy, je tento model vztahového systému základem vaší práce.

Profilová certifikace vedoucího kruhu (TLCPC)

Přesahuje vedení schopnosti: jako trenér, který chcete nejlepší výsledky pro vaše coachee. Leadership Circle Profile ™ je výkonný 360 ° nástroj, který nabízí více než jen vhled do učebních kompetencí. Poskytuje také hluboký pohled na motivaci vašeho coachee, základní hodnoty a předpoklady, což je začátek transformace na efektivitu vedení.

Školení pro školitele

Zrychlete svou kariéru: během tréninku pro školitele se naučíte potřebné dovednosti k rozvoji softsových dovedností ostatních.

Místa

Zaltbommel

Adresa, 1. řádek
Schouten & Nelissen
Van Heemstraweg West 5

5301 Zaltbommel, Gelderland, Nizozemsko