OSM Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

STAJTE SE SVĚTOVÝM PILOTEM


Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy - Prostřednictvím naší pilotní koncepce pro leteckou dopravu Vám bude v OSM Aviation Academy udělena podmíněná pracovní nabídka jako první důstojník juniorské v okamžiku, kdy budete přijati jako student na OSM Aviation Academy .


Vše, co musíte udělat, je udržet svůj konec smlouvy - Plné odhodlání a zaměření na to, abyste co nejlépe využili svého vzdělání a stalite se kvalifikovaným a bezpečným zamyšleným pilotem.


Společně utváříme budoucnost letectví.


AIRLINE READY PILOT

Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy. Naše integrované výcvikové programy vám za 2 roky přinášejí z malých nebo žádných zkušeností zkušební let společnosti Airline Ready Pilot. Již při spuštění letového výcviku budete mít od společnosti OSM Aviation podmíněnou nabídku práce. To vám umožní zaměřit se tam, kde by mělo být, tím, že se stanete nejlepším pilotem. Věděli jste, že již když se poprvé postavíte na dráhu, jste na rychlé cestě k pilotní kariéře.

OSM Aviation zaměstnává 5300 pilotů a palubních průvodčích v 18 zemích a bude se v nadcházejících letech dále rozvíjet. Letecké společnosti jako Norwegian, Finnair, Turkish Airlines a Thomas Cook jsou některé z leteckých společností, které využívají koncept managementu OSM Aviation. Jako absolvent vysokoškolských vzdělávacích programů zaměřených na vysoce kvalitní a letecké OSM Aviation Academy , budete preferovaným kandidátem na zaměstnání v OSM Aviation.


Jako profesionální pilot se očekává, že budete mít pečlivý postoj k momentálnímu výkonu, dodržování standardních provozních postupů společnosti (SOP) a být v každodenním provozu flexibilní a flexibilní. Je to náročná a náročná profese s úchvatným výhledem do kanceláře a vše začíná vaším počátečním tréninkem.
Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy. To znamená, že vám budou svěřeny odpovědnosti a od vás se očekává, že budete mít po celou dobu tréninku iniciativu. Pilotní koncepce Airline Ready zajišťuje podmíněnou nabídku práce - vaším úkolem bude co nejlépe využít svého výcviku a absolvovat jako kvalifikovaného a bezpečnostně orientovaného profesionálního pilota.

V našem světě znamená správný postoj všechno. Mít správný způsob myšlení a být přetrvávající je pro vás nesmírně důležité, abyste uspěli. Během tréninku vám pomůžeme získat správné znalosti a získat dovednosti, které potřebujete. Zbytek je na tobě...

Místa

Oslo

Adresa, 1. řádek
Lysaker
1366 Oslo, Oslo, Norsko