Přečtěte si oficiální popis

STAJTE SE SVĚTOVÝM PILOTEM


Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy - Prostřednictvím naší pilotní koncepce pro leteckou dopravu Vám bude v OSM Aviation Academy udělena podmíněná pracovní nabídka jako první důstojník juniorské v okamžiku, kdy budete přijati jako student na OSM Aviation Academy .


Vše, co musíte udělat, je udržet svůj konec smlouvy - Plné odhodlání a zaměření na to, abyste co nejlépe využili svého vzdělání a stalite se kvalifikovaným a bezpečným zamyšleným pilotem.


Společně utváříme budoucnost letectví.


AIRLINE READY PILOT

Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy. Naše integrované výcvikové programy vám za 2 roky přinášejí z malých nebo žádných zkušeností zkušební let společnosti Airline Ready Pilot. Již při spuštění letového výcviku budete mít od společnosti OSM Aviation podmíněnou nabídku práce. To vám umožní zaměřit se tam, kde by mělo být, tím, že se stanete nejlepším pilotem. Věděli jste, že již když se poprvé postavíte na dráhu, jste na rychlé cestě k pilotní kariéře.

OSM Aviation zaměstnává 5300 pilotů a palubních průvodčích v 18 zemích a bude se v nadcházejících letech dále rozvíjet. Letecké společnosti jako Norwegian, Finnair, Turkish Airlines a Thomas Cook jsou některé z leteckých společností, které využívají koncept managementu OSM Aviation. Jako absolvent vysokoškolských vzdělávacích programů zaměřených na vysoce kvalitní a letecké OSM Aviation Academy , budete preferovaným kandidátem na zaměstnání v OSM Aviation.


Jako profesionální pilot se očekává, že budete mít pečlivý postoj k momentálnímu výkonu, dodržování standardních provozních postupů společnosti (SOP) a být v každodenním provozu flexibilní a flexibilní. Je to náročná a náročná profese s úchvatným výhledem do kanceláře a vše začíná vaším počátečním tréninkem.
Na OSM Aviation Academy vidíme naše studenty jako budoucí kolegy. To znamená, že vám budou svěřeny odpovědnosti a od vás se očekává, že budete mít po celou dobu tréninku iniciativu. Pilotní koncepce Airline Ready zajišťuje podmíněnou nabídku práce - vaším úkolem bude co nejlépe využít svého výcviku a absolvovat jako kvalifikovaného a bezpečnostně orientovaného profesionálního pilota.

V našem světě znamená správný postoj všechno. Mít správný způsob myšlení a být přetrvávající je pro vás nesmírně důležité, abyste uspěli. Během tréninku vám pomůžeme získat správné znalosti a získat dovednosti, které potřebujete. Zbytek je na tobě...
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

OSM Aviation Academy

První důstojnický program (FOP) je komplexní integrovaný letový výcvikový program, ve kterém jsou smíšené výukové teorie a lekce, které vám nabízejí vzrušující rovnováhu ... [+]

PROGRAM PRVNÍHO ÚŘEDNÍKA Z NULY NA HRDINU

Program prvního důstojníka vás přenese z malého nebo žádného letového zážitku do získání všech licencí a ratingů, které potřebujete, abyste pracovali jako první důstojník evropských leteckých společností za 20 měsíců.

TRÉNINKOVÝ PROGRAM

První důstojnický program (FOP) je komplexní integrovaný letový výcvikový program, ve kterém jsou smíšené výukové teorie a lekce, které vám nabízejí vzrušující rovnováhu mezi akademickými studiemi a praktickými letovými zkušenostmi.

V prvních fázích letového výcviku budete provádět všechny vaše lety ve vizuálních meteorologických podmínkách (VMC), létání pomocí externího odkazu a mapou. V raných fázích bude hlavní pozornost věnována zvládnutí čtyř základních principů létání (stoupání, sestupy, otáčky a létání rovně a rovně). Jak postupujete, začnete se učit, jak přistát letadlo a stačit se dostatečně k tomu, abyste provedli svůj první sólový let.... [-]

Norsko Oslo
Září 2019
Denní studium
20 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Dreaming about becoming a pilot?