Pilot Flight Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pilot Flight Academy je Evropami nejmodernější letecká škola, školení naše studenty v top moderních letadel a simulátory.

S více než 2500 metrů čtverečních prostor školy, a 120 studentů interní, vzděláváme zítřky pilotů. Škola se nachází na letišti v Torp Sandefjord, jižním Norsku. Celé vzdělávání pilotů Pilot letu akademii se provádí v Norsku a nabízí jedinečné znalosti a zkušenosti z kontrolovaného prostoru vzduchu.

Máme moderní učebny, plně vybavené centrum pro trénink na bázi počítače a nových letadel a simulátory. Máme také posilovna, jídelna a koleji pokoje k dispozici na letiště- / areálu školy.

KARIÉRA

Lidé cestují více než kdy jindy, a tam je rostoucí poptávka pro piloty. Vystudování Pilot Flight Academy, budete mít všechny certifikáty nezbytné aplikovat jako první důstojník u leteckých společností.

Očekává se, že poptávka po piloty na zvýšení v příštích letech. Oba obchodní i soukromé cestování letadlem se zvyšuje. Letecká doprava se zvyšuje každý měsíc, a velké letecké společnosti jsou neustále zahájení nové trasy. To, společně s očekávaným odchodů do důchodu z důvodu věku mezi piloty, vytvoří velkou poptávku po nových pilotů v příštích letech, a to zejména ve Skandinávii. Prognóza z Boeing a Airbus uvádí, že World Wide poptávka po nových pilotů bude vyšší než 500 000 během roku 2033, a už jsme začali vidět pilotní nedostatek v USA a Asii. Tak, teď je čas pro vás začít pilotní vzdělání!

Jako nově vzdělanou pilot začnete svou kariéru jako první důstojník. V průběhu své kariéry si můžete létat několik typů letadel, s celým světem, jak vašeho pracovního prostředí. Jak jste si získat více zkušeností, je přirozené postupovat na sedadlo kapitánově, se zodpovědností vést posádku a naplánovat a provést lety bezpečně a pohodlně pro všechny na palubě.

Integrovaný vzdělávání pilotů Pilot letu akademii se doporučuje leteckými společnostmi, jako je SAS a Norwegian, a máme bývalých studentů, kteří pracují v těchto společností, stejně jako mnoho jiných leteckých společností ve Skandinávii, Evropě a ve světě. Kompetence-based a zaměřil pilot vzdělávání Pilot Flight Academy poskytuje nejlepší příprava pro naše studenty, při aplikaci leteckým společnostem.

Být pilotem

Být pilot je náročná a vzrušující, a mnoho rozhodnutí musí být provedeny jak před, tak během letu. Piloti proto musí být dobře vzdělaní a připraveni na úkoly, které čekají ně.

Osobní letadla jsou vždy letěl s dvěma piloty: A kapitána a prvního důstojníka. Spolupracují při plnění úkolů v kokpitu během letu.

Piloti obvykle začínají svou práci hodinu před letem plánovaným odletem. Mají v plánu trasu, které mají být letecky převezen, vyhodnotit počasí, vypočítat požadavky na palivo, a to výpočet hmotnosti a vyvážení. Spolu se zbytkem posádky také provádět mnoho dalších přípravné úkoly před letem zahájením.

Během letu kapitán a první rozdělí úkoly důstojníka. Kromě ovládání letounu, musí orientovat, číst seznamy, přijímat odstupy od řízení letového provozu, a informovat cestující o letu. Před přistáním se přiblížení a přistání na místo určení je nutné plánovat, a piloti musí hmotnost letadla, ostatní dopravě a počasí v úvahu. Dělají své konečné rozhodnutí a výpočty na základě informací obdržených na blížící se na letiště. Den v práci může skládat z několika letů, a piloti střídají mezi létání a non-letových povinností.

STUDIE

Mezinárodní vzdělávání pilotů Pilot Flight Academy je 2-rok na plný úvazek vzdělávání s paralelními teoretické studie a létání.

Celý program se provádí v naší moderní škole v Torp Sandefjord letiště. Po dokončení studia, budete mít kvalifikaci pro práci jako pilot s leteckými společnostmi. Tato teorie hodiny jsou vedeny v moderních učebnách s novými SmartBoards. Letadla jsou nové a vysoce moderní s pokročilou přístrojovou. Máme state-of-the-art letové simulátory, z nichž jeden je Boeing 737NG simulátor. Škola je otevřená pro naše studenty 24/7, a studenti používají školu jak na všední dny a víkendy. Máme živý a aktivní studentským prostředím. Naše briefing pokoj je místem setkání pro studenty a instruktory, a je také "hlavní stan" pro plánování domácí i zahraniční lety a pro výměnu zkušeností a znalostí.

KURZ PLAN

Na Pilot Flight Academy, Trénink je rozdělen do dvou: týdnů střídavé teorie a létání. Tato teorie týdny se skládají z výuky šest hodin, a během týdnů létání, studenti létat letadla školy. Letecký výcvik pro studenty začíná na počátku programu, a studenti mají obvykle získali dostatečné znalosti, aby mohli létat sólo již ke konci prvního pololetí! Mezinárodní letový vzdělávací program Pilot letecké školy se skládá ze 915 hodin vysoce kvalitního vyučování o ATPL (A) úrovni, nejpokročilejší osvědčení pro letecké piloty. Vedle teorie výuky se studenti seznámí se základní vizuální a létání podle přístrojů na první, a později na pokročilé létání podle přístrojů ve dvoulůžkových letounů školy. Ke konci kurzu studenti projdou výcviku na simulátoru, kde se učí náročný úkol spolupráce posádky během stresových situací.

Jarní semestr začíná první celý týden v lednu a pokračuje po celou června. Pád semestr začíná první celý týden srpna a pokračuje do cca. Dvacátý prosinci. Tam je velikonoční svátky, čtyři týdny letní dovolenou a dva týdny vánoční svátky v průběhu školního roku.

VYUČOVÁNÍ A UČENÍ

Pilot Flight Academy žádáme provést vzdělávání jako zblízka realitě pro pilotní profese jako je to možné. Náš program zahrnuje všechny druhy práce pilota, připravit naše studenty pro výkon jejich povolání v nejlepší možné věci. 150112 presentasjon kariéra-studie

SIMULATOR VZDĚLÁVÁNÍ

Škola má moderní simulátory, že studenti používají jako součást jejich výcviku. Jeden z simulátorů je Cessna 172, podobně jako základního výcviku letadla škola používá. Ke konci vzdělávacího programu, budou studenti létat Boeing 737NG simulátor, který se používá pro multi-posádky a jet orientace školení.

Místa

Sandefjord

Pilot Flyskole AS

Adresa, 1. řádek
Hangarveien 13
3241 Sandefjord, Vestfold, Norsko