Scandinavian Technology Institute (previously Euro Business School)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Skandinávský technologický institut ( STI ) byl založen jako Euro Business School v roce 1988 s jasným posláním; pomoci podnikům plně využít jejich potenciál s využitím stávajících zdrojů. Od té doby jsme pomohli mnoha předním společnostem, norským i mezinárodním, najít, získat a udržet si zákazníky. Vycvičili jsme to nejlepší. A poučili jsme se od nejlepších. Získali jsme zkušenosti, vybudovali znalosti a získali poznatky, které vám mohou pomoci zvýšit vaši konkurenceschopnost.

Ve Skandinávském technologickém institutu zakládáme náš obchodní rozvoj na faktech a poznatcích, když pomáháme společnostem najít, získat a udržet si zákazníky na celé cestě zákazníka - od výběru strategie až po implementaci a provedení.

Naše poslání pomáhat podnikům realizovat jejich plný potenciál se nezměnilo. Zkušenosti a poznatky, které jsme získali, a nástroje a metody, které používáme, nám však dávají zcela jiné příležitosti, jak pomoci zvýšit konkurenceschopnost vaší společnosti.

Místa

Oslo

Adresa, 1. řádek
Schweigaards gate,16
0191 Oslo, Oslo, Norsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: