ACG Pathways

A Division of ACG Education

Úvod

Read the Official Description

ACG Education má předškolní zařízení, školy, univerzitní programy Pathway * a odborné vysoké školy v 50 školních areálech ve třech zemích. S více než 17 000 studenty každého věku a úrovně jsou naši 1.300 zaměstnanci odhodláni pomáhat jim rozvinout jejich potenciál a budovat jasnější budoucnost.

* Programy univerzitní Pathways jsou dodávány poskytovateli registrovanými NZQA a Ministerstvem školství

Naše exkluzivní programy Pathways

Přejít na úspěšné studium na jedné z vedoucích univerzit na Novém Zélandu s kurzy univerzity Pathway . Úspěšné ukončení studia zaručuje vstup studentů na University of Auckland, University of Technology v Aucklandu (AUT) nebo University of Wellington v Victoria.

Garantovaná Pathway k univerzitě

Studenti, kteří úspěšně dokončili jeden z našich nadací a mohou splnit vstupní kritéria pro vysokoškolské studium, budou mít zaručenou Pathway k vysokoškolskému vzdělání.

Exkluzivní univerzitní partnerství

Máme exkluzivní partnerství s třemi špičkovými univerzitami na Novém Zélandu: University of Auckland, Aucklandská univerzita technologie (AUT) a Victoria University of Wellington. Naše specializované studijní programy zahrnují akademické učení ve vybraném oboru s výukou angličtiny a nezávislými studijními dovednostmi.

Specializované kurzy, osobní péče

Zatímco budete studovat specializované univerzitní vstupní a anglické jazykové kurzy požadované pro univerzitu na Novém Zélandu, obdržíte vysokou úroveň osobní péče a podpory, abyste usnadnili studium daleko od domova. Tím získáte vynikající základ pro budoucí vysokoškolské studium - nebo jakoukoli jinou vzdělávací Pathway .

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

Angličtina studia

Naše specializované školy angličtiny - Anglická škola ACG a The Campbell Institute - vám pomohou učit se v anglicky mluvícím akademickém prostředí a poskytnout vám důvěru k absolvování vysokoškolského studia. Naše kvalitní kurzy mohou být integrovány s Vaším základním studijním programem.

Podpora a studium v ​​zahraničí

Pokud nejste obyvatelem Nového Zélandu, alt = "Cesty ACG vám pomohou usadit se tím, že najdete někde vhodné pro vás, abyste se ujistili o vašem cestování a dokonce vám pomohli najít práci na částečný úvazek. To znamená, že se můžete soustředit na vaše studium nadace.

Naši kvalifikovaní instruktoři nabízejí individuální pozornost a povzbuzení, které vám pomohou pokročit ve vašem kurzu a dosáhnout vašich akademických cílů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Undergraduate Pathway

AUT certifikát v nadace studia

Campus forma Denní studium 6 - 18 měsíců March 2019 Nový Zéland Auckland

Certifikát AUT v základních studiích zajišťuje, že zahraniční studenti mohou splnit vstupní požadavky a jsou plně připraveni na výzvy studia AUT. [+]

Certifikát AUT v základních studiích zajišťuje, že zahraniční studenti mohou splnit vstupní požadavky a jsou plně připraveni na výzvy studia AUT.

Úspěšné dokončení certifikátu zaručí vstup do AUT vysokoškolského studia. Certifikát je uznáván i všemi ostatními univerzitami na Novém Zélandu.

K dispozici jsou tři kurzy, které se pohybují od 6 do 12 měsíců, se čtyřmi počátečními daty za rok - v lednu, dubnu, červenci a říjnu. Učební plán obsahuje aktuální oblasti odborných znalostí, základní výuku v anglickém jazyce a samostatné dovednosti v oblasti učení.

Campus ACG Pathways se nachází v samém srdci města Auckland, v blízkosti hlavního kampusu AUT, stejně jako široké nabídky ubytování a možností veřejné dopravy.... [-]


Osvědčení o univerzitě v Aucklandu ve studiích nadace

Campus forma Denní studium 8 - 18 měsíců March 2019 Nový Zéland Auckland

Dodává se výlučně prostřednictvím programu ACG Pathways a připravuje zahraniční studenty na vstup na vysokoškolské studium univerzity v Aucklandu. Zajišťuje tak nejen to, že splňují vstupní požadavky, ale jsou také dobře vybaveny pro výzvy studia na úrovni stupně. Tento kurz položí základy úspěchu. [+]

Osvědčení o univerzitě v Aucklandu ve studiích nadace sleduje studenty na Pathway ke svému stupni volby na špičkové univerzitě na Novém Zélandu.

Dodává se výlučně prostřednictvím programu ACG Pathways a připravuje zahraniční studenty na vstup na vysokoškolské studium univerzity v Aucklandu. Zajišťuje tak nejen to, že splňují vstupní požadavky, ale jsou také dobře vybaveny pro výzvy studia na úrovni stupně. Tento kurz položí základy úspěchu.

Osvědčení o univerzitě v Aucklandu ve studiích nadace se vyučuje na kampusu ACG Pathways v srdci CBD v Aucklandu, v blízkosti veřejné dopravy a široké nabídky ubytování.

Předměty pro standardní roční programy základních studií... [-]

Victoria University of Wellington certifikát v nadace studia

Campus forma 6 - 12 měsíců January 2019 Nový Zéland Kelburn

Tento studijní program nadace zajišťuje, že budete připraveni studovat zvolený vysokoškolský titul na univerzitě v Victoria. Budete vyučovat potřebný anglický jazyk, akademické znalosti a učební dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali vyniknout ve svých budoucích studiích. [+]

Program Victoria University of Wellington Foundation je vyučen výhradně vzděláváním ACG.

Tento studijní program nadace zajišťuje, že budete připraveni studovat zvolený vysokoškolský titul na univerzitě v Victoria. Budete vyučovat potřebný anglický jazyk, akademické znalosti a učební dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali vyniknout ve svých budoucích studiích.

Po dokončení programu vám bude garantováno místo na Victoria University. Tento program je uznáván i všemi ostatními univerzitami na Novém Zélandu.

Program nabízí flexibilitu se 6, 8 a 12-měsíčními možnostmi kurzu (dva, tři nebo čtyři termíny), v závislosti na vašem akademickém pozadí a znalosti angličtiny.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Queen Street,345
1010 Auckland, Auckland, Nový Zéland

Adresa, 1. řádek Bunny Street Pipitea Campus Wellington 6011 New Zealand
6012 Kelburn, Wellington, Nový Zéland