Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat kurz s AMES - The Institute of IT ?

Společnost AMES, založená v roce 1991, je jedním z předních poskytovatelů informačních technologií na Novém Zélandu. Podporujeme a inspirujeme dynamické, týmově orientované a technicky nadané absolventy, kteří přispívají k celosvětové reputaci Nového Zélandu jako lídrů a inovátorů v odvětví IT a nově se rozvíjejících technologií.

Brána k budoucím kariérám

AMES poskytuje studentům bránu k IT průmyslu a pracovním příležitostem budoucnosti. Institut spolupracuje s několika národními a mezinárodními podniky, aby poskytl nejlepší mezinárodní odbornou přípravu a zároveň zajistil, že naši studenti budou vybaveni všemi základními dovednostmi, které místní průmysl vyžaduje.

Mezinárodně uznávané kvalifikace v oboru

AMES také umožňuje studentům absolvovat řadu mezinárodně uznávaných kvalifikací, jako jsou školení společnosti Microsoft, CISCO a CompTIA, aby naši absolventi úspěšně pracovali ve zvolené IT kariéře jak na Novém Zélandu, tak po celém světě.

Průmyslová IT školení

Naši učitelé mají všechny zkušenosti z reálného průmyslu, které pracují s IT a nově se rozvíjejícími technologiemi. Využívají své odborné znalosti k informování o svých výukových praktikách a jsou aktuální s nejnovějším vývojem v technologickém sektoru.

Poskytovatel vzdělání kategorie NZQA kategorie jedna

AMES je akreditována Novozélandským úřadem pro kvalifikaci (NZQA) podle ustanovení zákona o školství z roku 1989 za účelem poskytování vzdělávání a odborné přípravy a získala hodnocení poskytovatele vzdělávání kategorie 1 - nejvyšší možné hodnocení. Tato kategorizace znamená, že AMES je uznávaným vysoce výkonným poskytovatelem terciárního vzdělávání.

AMES - Ústav IT je součástí skupiny New Education Group, předního nezávislého poskytovatele odborného vzdělávání na Novém Zélandu. Animation College, jako registrovaný PTE, uděluje všechny kvalifikace, které nabízí AMES - Ústav IT.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

AMES - The Institute of IT

Naučte se řešit složité problémy pomocí nejnovějších technologií Cloud. Naučíte se podnikové sítě, síťová infrastruktura, řešení pro zasílání zpráv a systémy pro sdílení ... [+]

Přehled

Naučte se řešit složité problémy pomocí nejnovějších technologií Cloud. Naučíte se podnikové sítě, síťová infrastruktura, řešení pro zasílání zpráv a systémy pro sdílení informací pomocí řešení založených na Cloud, které jsou škálovatelné, spolehlivé a na vyžádání.

Vydělat

Cloud Specialists vydělávají $ 71,000 - $ 97,000 ročně! ***

ModulyAktivní adresářové službyKonfigurace pokročilých serverových služebSpráva serveruSystémy pro sdílení informacíPlatforma jako službaSpráva nástroje System Center Configuration ManagerNasazení Správce konfigurace System CenterMonitorování a správa soukromého CloudKonfigurace a nasazení soukromého clouduKariérní možnostiPoptávka... [-]
Nový Zéland Auckland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
45 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině