Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME

EMS je NZQA-registrovaný a akreditovaný mezinárodní vzdělávací poskytovatel se sídlem v Wellingtonu, Nový Zéland.

Registrace úřadu Nového Zélandu o kvalifikace a školní výpis (NZQA je přesvědčen o naší vzdělávací výkonnosti a schopnostech pro sebehodnocení)

Co nabízíme

Jsme odhodláni uskutečnit Vaši budoucnost tím, že vám poskytneme průkopnické univerzitní programy Pathway prostřednictvím našich článkových dohod s nejvyššími univerzitami na Novém Zélandu.

Naše poslání: Absolventi kariéry

Pomáháme připravovat každý student s vědomostmi, dovednostmi, kompetencemi zaměstnání, hodnotami a postoji, které musí mít k tomu, aby významně změnili jejich budoucí úspěšnou kariéru.

Naše základní hodnoty

Naše základní hodnoty slouží jako kompas pro to, jak jednáme a chováme se v práci. Inspirujeme úspěch každého z vás na základě našich základních hodnot:

  1. Oceňujeme úspěšné výsledky pro naše absolventy - jsme s vámi na každém kroku cesty, ať už je to cokoli;
  2. Oceňujeme kvalitu a dokonalost - nic nemůže být dosaženo bez tvrdé práce a vysokých standardů;
  3. Oceňujeme otevřenost a transparentnost - věříme v brzkou vyřešení otázek;
  4. Oceňujeme, že jsme součástí řešení - víme, že můžeme spoléhat na sebe, abychom zajistili, že uspějete;
  5. Oceňujeme vyvážený způsob života - záleží nám na vás a na nás tím, že obejmeme úspěch a štěstí v životě.

Naše vize

Naše budoucnost se zaměřuje na pokračování úspěšného úspěchu jako přední manažerská škola v Wellingtonu a San Francisku.

Proč ELITE SCHOOL MANAGEMENT?

Tam, kde se univerzita usiluje o akademickou excelenci a společnost Polytechnic připravuje absolventy připravené k práci, nabízí ELITE obě v pečlivém prostředí, kde záleží na každém jednotlivci. Zaměřujeme se na to, abychom každému z vás pomohli být připraveni na kariéru prostřednictvím našeho dobře uzavřeného vzdělávacího a personalizovaného systému celkové podpory.

  • Elite Education: Dedikované velikosti malých tříd, které tvoří zásadní rozdíl (např. Diplomová třída 6-16 studentů).
  • Profesní profil kariérového klienta: Náš systém CRGP vás motivuje k tomu, aby se vaše studium zacházelo stejně jako na plný úvazek. Připravíme vás, abyste vstoupili do skutečného světa zaměstnání s absolutní jistotou.
  • Personalizovaná podpora studentů: Staráme se o vás jako o jedinečné osoby s různými potřebami a cíli. Naše progresivní recenze během vaší vzdělávací cesty zajistí, že budete uspět.
  • Unikátní a odměňující zážitek: Je to vaše volba, můžete maximalizovat návratnost vašeho vzdělávání prostřednictvím naší exkluzivní Wellington / San Francisco Pathway .
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Účelem tohoto programu je poskytnout společnosti Aotearoa Nový Zéland lidem, kteří mají obecné a specializované znalosti a dovednosti, které lze aplikovat na řadu provozn ... [+]

Cíl programu NZDB

Celkovým cílem tohoto programu je inspirovat a transformovat studenty tím, že je vybaví znalostmi, základními obchodními dovednostmi, postoji a hodnotami, které podporují klíčové funkce vedení a řízení v typických obchodních prostředích.

Cílem tohoto programu je také poskytnout novozélandským podnikatelským subjektům osoby, které jsou nebo mohou být zaměstnány v manažerských rolích na operační úrovni a které mohou přispět k řízení a vedení podnikatelských subjektů k dosažení dohodnutých cílů v multikulturním prostředí.

Kurz se skládá z následujících osmi článků:

5200 Základy podnikání5201 Odborná praxe a komunikace v podnikání5202 Přispění k podnikové inovaci a změnám5210 Řízení podnikových operací5211 Podnikové plánování5212 Přední obchodní činnost a změna5213 Novozélandské podnikatelské prostředí5214 Řízení projektůProfil absolventa... [-]
Nový Zéland Wellington
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
8 - 9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Učte se anglicky (základní až pokročilé) a současně rozvíjíte své dovednosti Barista. EMS zaměstná zkušeného trenéra barista a trénink se koná v naší Gold Wolf Café v are ... [+]

Anglický program školení Barista

Učte se anglicky (základní až pokročilé) a současně rozvíjíte své dovednosti Barista. EMS zaměstná zkušeného trenéra barista a trénink se koná v naší Gold Wolf Café v areálu. Trainee Baristas poskytuje každodenní kávu zaměstnancům EMS a studentům, stejně jako ostatním obyvatelům naší budovy. Wellington je proslulý svou kávou a existuje mnoho příležitostí k práci v tomto odvětví.

Kdo by se měl zaregistrovat?

EMS vítá studenty do programu, kteří jsou:

zájem o splnění kritérií pro zadání anglického jazyka pro naše diplomové programy nebo studium jinde na univerzitě nebo polytechnice na Novém Zélandu; a,chtějí zažít novozélandskou kulturu kávy, životní styl a mají nezapomenutelný čas, zatímco studují angličtinu na EMS.Požadavek vstupu... [-]
Nový Zéland Wellington
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině