Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME

Elite Management School

- Průkopnický poskytovatel univerzitních Pathway ve Wellingtonu na Novém Zélandu

EMS je NZQA plně akreditovanou butikovou jazykovou a obchodní školou se sídlem v centru Wellingtonu od roku 2003 . (NZQA věří v naši vzdělávací výkonnost a schopnost sebehodnocení)

EMS je schválena a financována Komisí pro terciární vzdělávání (TEC) a Ministerstvem sociálního rozvoje pro vzdělávání v oblasti nadace a zaměstnanosti.

EMS zřizuje univerzitní studijní Pathways které efektivně šetří čas i peníze studentům a hrdě se stávají průkopnickým poskytovatelem univerzitních studijních Pathway ve Wellingtonu.

CO NABÍZÍME

Společnost EMS je odhodlána dosáhnout vaší požadované budoucnosti tím, že vám poskytne průkopnické univerzitní studijní programy Pathway prostřednictvím našich dohod o artikulaci s nejlepšími univerzitami na Novém Zélandu.

EMS nabízí až 120 kreditů převodů artikulačních smluv na obchodní tituly na Massey University, Auckland University of Technology (AUT) a Institute of Technology, včetně WelTec a Whitireia. Kvalifikovaní absolventi EMS mohou přímo vstoupit na univerzitu do druhého roku studia a stát se titulem podnikání kvalifikovaným během dalších dvou let. Cílem EMS je také nabízet diplomy v oblasti IT, cestovního ruchu, účetnictví a financí, které rovněž vedou k příslušným titulům univerzit akademických partnerů.

EMS nabízí NZQA schválené novozélandské certifikáty anglického jazyka (NZCEL) úrovně 3 a 4, které jsou široce přijímány univerzitami na Novém Zélandu jako náhradní vstupní kritéria IELTS 5.5 nebo 6.0.

Pokud se přihlásíte k diplomu NZCEL, mohou studenti obdržet stipendium v hodnotě 8 000 USD na svůj diplom o studiu na EMS.

EMS je také NZQA schválené interní anglické testovací středisko odborné způsobilosti, které poskytuje studentům více možností vstupu pro akademické úspěchy.

PROČ EMS

Tam, kde se univerzita usiluje o akademickou excelenci a společnost Polytechnic připravuje absolventy připravené k práci, nabízí ELITE obě v pečlivém prostředí, kde záleží na každém jednotlivci. Zaměřujeme se na to, abychom každému z vás pomohli být připraveni na kariéru prostřednictvím našeho dobře uzavřeného vzdělávacího a personalizovaného systému celkové podpory.

o Elitní vzdělávání: Vyhrazené malé třídy třídy, které zásadním způsobem mění (např. studenti 6-16 studentů diplomu).

o Personalizovaná podpora studentů: Staráme se o studenty jako o jedinečné jedince s různými potřebami a cíli. Naše progresivní hodnocení během vzdělávacích cest studentů zajistí jejich úspěch.

STUDENTOVÁ PODPORA

Poskytujeme řadu mimoškolních aktivit včetně dobrovolnických zkušeností.


Poskytujeme jednorázovou bezplatnou službu včetně slevy:

 • Univerzitní převod a zápis
 • 1 $ expresní káva
 • zdravotní a cestovní pojištění
 • letenka
 • Prohlídky po Novém Zélandu, Austrálii a USA


VLASTNOSTI MÍSTNÍHO OBLASTI

Wellington, novozélandské bezpečné přátelské hlavní město, je cílem inteligentních, kreativních a ambiciózních studentů.

1) Světové vzdělávací systémy - Novozélandský vzdělávací systém je světovou jedničkou na žebříčku The Economist Intelligence Unit za poskytování vzdělávání budoucím dovednostem pro svou mládež. Wellington má spoustu skvělých možností od školy až po světovou univerzitu.

2) Wellington je jediným akreditovaným hlavním městem „ bezpečného společenství “ na světě. Je to bezpečné a přátelské místo pro volání domů. Studenti si zde užívají bezpečné a bezpečné prostředí pro život, práci a studium.

3) Skvělá kvalita života - Wellington je světově proslulý jako úžasné místo k životu, společnost Lonely Planet byla Wellington nazvána „nejchladnějším malým kapitálem na světě“ a Deutche Bank byla jmenována nejlepším místem na světě. Lidé, kteří žijí ve Wellingtonu, hodnotí svou kvalitu života velmi dobře, přičemž 87% obyvatel hlásí dobrou kvalitu života. Je to skvělé místo být studentem. Je dost malý na to, aby získal přátelský zážitek na Novém Zélandu, s pulzujícím městem nabízejícím spoustu práce.

4) Kompaktní a snadno dostupné město - Do 15 minut chůze od centra Wellingtonu jsou tři univerzitní univerzity, stejně jako mnoho dalších terciárních poskytovatelů a škol. Wellington je také dobře propojen efektivní a čistou sítí vlaků a autobusů - což vysvětluje, proč má Wellington nejvyšší využití veřejné dopravy na obyvatele na Novém Zélandu!

5) Spousta krásných otevřených prostorů - ohromující pobřeží Wellingtonu, čerstvý vzduch a otevřené zelené prostory znamenají skvělou rekreaci venku, sport

6) Rozmanitost - asi třetina obyvatel Wellingtonu se narodila mimo Nový Zéland - město je multikulturním centrem. Lidé z celého světa se rozhodnou žít ve Wellingtonu, což z něj činí rozmanité a vzrušující místo.

7) Inteligentní kapitál - budete se cítit jako doma obklopeni nejvíce vzdělanou populací v zemi. 28% procent lidí ve Wellingtonu ve věku 15 let a více je držitelem bakalářského nebo vyššího vzdělání jako nejvyšší kvalifikace ve srovnání s 20% na celostátní úrovni.

8) High-tech kapitál - Jsme domovem mnoha inovativních podniků, jako jsou Weta Workshop a Weta Digital, Xero a Pik Pok, součást rychle se rozvíjejícího odvětví digitálních technologií ve Wellingtonu. Region má nejvyšší podíl lidí zaměstnaných ve službách náročných na znalosti v zemi, což z něj činí vzrušující místo pro život a studium.

9) Jsme uprostřed Středozem - laskavě známo jako Střed Středozem, jsme město, kde ožívá filmová tvorba. Oceněný talent ve Wellingtonu přispěl k projektům jako Duch ve skořápce, Hobit, Peteův drak, Avatar, Krampus, King Kong, trilogie Pán prstenů a mnoho dalších.

10) Kulinářský kapitál - milujeme jídlo! Wellington, renomovaný, má více restaurací, kaváren a barů na hlavu než New York. Chybí jídlo z vaší domovské země? Nepanikařte - existují specializované supermarkety a restaurace s jídlem z celého světa. A pokud máte rádi jídlo, nezapomeňte se zúčastnit festivalu Visa Wellington On a Plate, který se koná každý rok v srpnu.

11) Festival City of New Zealand - Wellington je zábavné a pulzující místo k životu s kalendářem plným vzrušujících událostí. Od každoročních festivalů, kulturních požitků, živých vystoupení po sportovní zápasy a vše mezi tím najdete spoustu zábavy.

Těšíme se, až vás uvítáme v naší rodině EMS a pomůžeme vám dosáhnout vašich akademických cílů na Novém Zélandu.

Také se zajímají o naše anglické programy:

Angličtina jako programy druhého jazyka:

 • Obecná angličtina (začátečníci až středně pokročilí)
 • Anglický certifikát Barista
 • Anglické sporty
 • Studijní turné
 • Novozélandský certifikát anglického jazyka (NZCEL) úrovně 3 (nahradit IETLS 5.5)
 • Novozélandský certifikát anglický jazyk (NZCEL) úroveň 4 (nahradit IELTS 6.0)
 • Novozélandský certifikát anglický jazyk (NZCEL) úroveň 4 (nahradit IELTS 6.5) (čeká na schválení)

Navštivte prosím: www.ems.ac.nz

Místa

Wellington

Adresa, 1. řádek
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 Wellington, Wellington, Nový Zéland

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium