Přečtěte si oficiální popis

NZMA poskytuje odborné školení zaměřené na zaměstnanost v 11 školách na Novém Zélandu na 4,500 studentů každý rok v oblasti pohostinství, kuchařství, obchodu, služeb, farmacie a zdraví.

NZMA se věnuje podpoře našich studentů, aby získali to nejlepší ze svých studií, přičemž více než 80% našich absolventů se stěhuje do zaměstnání nebo do vyššího studia *.

Proč nás vybrat?

NZMA je součástí odborných vysokých škol ACG; jsme poskytovatelem kvalitních vzdělávacích služeb. NZQA nás řadí mezi poskytovatele kategorie 1, který je jejich nejvyšším hodnocením.

Přínos pro studenty

 • Malé velikosti tříd
 • Zábavné a podpůrné učební prostředí
 • Velcí lektoři s velkým množstvím zkušeností z oboru
 • Odborné školení založené na průmyslu vám poskytuje skutečné dovednosti na pracovišti
 • Vybavení nejvyšší kvality
 • Autentické tréninkové prostředí v každém kampusu (bary, restaurace, studentské kavárny a plně funkční sady kontaktních center, abychom jmenovali jen několik)
 • Akreditované kvalifikace NZQA
 • Průmyslové partnerství - jsme preferovaným poskytovatelem školení pro mnoho předních zaměstnavatelů NZ
 • Možnosti pracovních zkušeností
 • Volná podpora zaměstnanosti prostřednictvím NZMA Kariéra
 • Pathways k dalšímu studiu, a to jak v rámci NZMA i na univerzitách na Novém Zélandu a v zahraničí

Naše kampusy

Všechny naše kampusy jsou plně vybaveny účelovými budovami, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem požadavkům. Od barů, kaváren a komerčních kuchyní až po maloobchodní prodejny, živé centrum kontaktních center a stavební dílny - naše realistické prostředí pro školení na pracovišti vám poskytne práci rychleji.

Obecné vstupní požadavky;

Věk: Minimální věk pro zahraniční studenty studující na NZMA je 17 *.

Předpoklady: Některé programy mají specifické akademické nebo dovednostní požadavky. Často je to možné splnit dokončením programu nižší úrovně. Pro podrobnosti o všech zadávacích požadavcích zkontrolujte prosím NZMA NZMA.

Znalost anglického jazyka: Musíte prokázat úroveň znalostí angličtiny, která splňuje požadavek IELTS pro vaši úroveň studia. Existuje mnoho alternativních způsobů, jak prokázat svou úroveň odbornosti. Váš poradce při registraci vám s tímto procesem pomůže. Při schodišti musíte prokázat, že splňujete úroveň IELTS nebo ekvivalent programu vyšších úrovní, který schodíte do *

* Viz konkrétní požadavky na vstup.

Specifické vstupní požadavky;

Diplomový program v aplikovaném řízení pohostinství (úroveň 6)

Tento program zahrnuje Level 5 Nový Zélandský diplom v oblasti řízení pohostinství.

Věk: 17 Předpoklady: Dokončil se ekvivalent ročníku Nového Zélandu 12 a / nebo dohodnutého ekvivalentu. IELTS: Academic 6.0 (žádný pás menší než 5,5)

Diplom v cestovním ruchu a řízení hotelů (úroveň 7)

Věk: 18 Předpoklady: Příslušná kvalifikace, např. Pohostinství (úroveň 6), NEBO příslušné pracovní zkušenosti (nejméně 1-2 roky jako školitel v hotelovém nebo turistickém prostředí). IELTS: Academic 6.0 (žádný pás menší než 5,5)

Novozélandský certifikát v technice lékáren (úroveň 5)

Věk: 18 Předpoklady: Výstupy z akademického roku 12-13, doplňkové terciární kvalifikace nebo demonstrace rovnocenných dovedností a znalostí. IELTS: Akademická 6 (žádná skupina méně než 5,5)

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

NZMA

Tento program je ideální, pokud se zaměřujete na kariéru v řízení pohostinství, nebo pokud již máte zkušenosti s pohostinstvím v první řadě a chcete se věnovat další prof ... [+]

80 týdnů

Tento NZMA program je nabízen na NZMA Auckland Sylvia Park Campus.

Co se dozvím?

Tento program je ideální, pokud se zaměřujete na kariéru v řízení pohostinství, nebo pokud již máte zkušenosti s pohostinstvím v první řadě a chcete se věnovat další profesní dráze a pokroku v řízení.

Obsah programu zahrnuje:

První polovina programu zahrnuje moduly založené na učebnách a ve druhé polovině rozšíříte své znalosti a dovednosti v oblasti pohostinství prostřednictvím stáže (platí kritéria způsobilosti) nebo moduly založené na kampusu.

Semestr první:

• Provozní činnosti, které ovlivňují rozhodování vedení v rámci divize Rooms... [-]

Nový Zéland Hamilton Auckland
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
80 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině