NZMA

Úvod

Read the Official Description

NZMA poskytuje odborné školení zaměřené na zaměstnanost v 11 školách na Novém Zélandu na 4,500 studentů každý rok v oblasti pohostinství, kuchařství, obchodu, služeb, farmacie a zdraví.

NZMA se věnuje podpoře našich studentů, aby získali to nejlepší ze svých studií, přičemž více než 80% našich absolventů se stěhuje do zaměstnání nebo do vyššího studia *.

Proč nás vybrat?

NZMA je součástí odborných vysokých škol ACG; jsme poskytovatelem kvalitních vzdělávacích služeb. NZQA nás řadí mezi poskytovatele kategorie 1, který je jejich nejvyšším hodnocením.

Přínos pro studenty

 • Malé velikosti tříd
 • Zábavné a podpůrné učební prostředí
 • Velcí lektoři s velkým množstvím zkušeností z oboru
 • Odborné školení založené na průmyslu vám poskytuje skutečné dovednosti na pracovišti
 • Vybavení nejvyšší kvality
 • Autentické tréninkové prostředí v každém kampusu (bary, restaurace, studentské kavárny a plně funkční sady kontaktních center, abychom jmenovali jen několik)
 • Akreditované kvalifikace NZQA
 • Průmyslové partnerství - jsme preferovaným poskytovatelem školení pro mnoho předních zaměstnavatelů NZ
 • Možnosti pracovních zkušeností
 • Volná podpora zaměstnanosti prostřednictvím NZMA Kariéra
 • Pathways k dalšímu studiu, a to jak v rámci NZMA i na univerzitách na Novém Zélandu a v zahraničí

Naše kampusy

Všechny naše kampusy jsou plně vybaveny účelovými budovami, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem požadavkům. Od barů, kaváren a komerčních kuchyní až po maloobchodní prodejny, živé centrum kontaktních center a stavební dílny - naše realistické prostředí pro školení na pracovišti vám poskytne práci rychleji.

Obecné vstupní požadavky;

Věk: Minimální věk pro zahraniční studenty studující na NZMA je 17 *.

Předpoklady: Některé programy mají specifické akademické nebo dovednostní požadavky. Často je to možné splnit dokončením programu nižší úrovně. Pro podrobnosti o všech zadávacích požadavcích zkontrolujte prosím NZMA NZMA.

Znalost anglického jazyka: Musíte prokázat úroveň znalostí angličtiny, která splňuje požadavek IELTS pro vaši úroveň studia. Existuje mnoho alternativních způsobů, jak prokázat svou úroveň odbornosti. Váš poradce při registraci vám s tímto procesem pomůže. Při schodišti musíte prokázat, že splňujete úroveň IELTS nebo ekvivalent programu vyšších úrovní, který schodíte do *

* Viz konkrétní požadavky na vstup.

Specifické vstupní požadavky;

Diplomový program v aplikovaném řízení pohostinství (úroveň 6)

Tento program zahrnuje Level 5 Nový Zélandský diplom v oblasti řízení pohostinství.

Věk: 17 Předpoklady: Dokončil se ekvivalent ročníku Nového Zélandu 12 a / nebo dohodnutého ekvivalentu. IELTS: Academic 6.0 (žádný pás menší než 5,5)

Diplom v cestovním ruchu a řízení hotelů (úroveň 7)

Věk: 18 Předpoklady: Příslušná kvalifikace, např. Pohostinství (úroveň 6), NEBO příslušné pracovní zkušenosti (nejméně 1-2 roky jako školitel v hotelovém nebo turistickém prostředí). IELTS: Academic 6.0 (žádný pás menší než 5,5)

Novozélandský certifikát v technice lékáren (úroveň 5)

Věk: 18 Předpoklady: Výstupy z akademického roku 12-13, doplňkové terciární kvalifikace nebo demonstrace rovnocenných dovedností a znalostí. IELTS: Akademická 6 (žádná skupina méně než 5,5)

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Diplomy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Nový Zéland Diplom V Cestovním Ruchu A Management Hotelu (úroveň 7)

Campus forma Denní studium 40 týdnů July 2019 Nový Zéland Auckland

Tento NZMA program je nabízen na NZMA Auckland Sylvia Park Campus. Tento program může být přijat jako samostatný diplom, nebo úplné úrovně 5-7 na NZMA a * absolvent s bakalářským studiem od jedné ze švýcarských nejvíce ceněných hotelových škol (HTMi). [+]

Tento NZMA program je nabízen na NZMA Auckland Sylvia Park Campus. Tento program může být přijat jako samostatný diplom, nebo úplné úrovně 5-7 na NZMA a * absolvent s bakalářským studiem od jedné ze švýcarských nejvíce ceněných hotelových škol (HTMi).

Co se dozvím?

Tento program poskytuje vyšší úroveň studia, která vychází z důkladných znalostí a školení vedoucích rolí v cestovním ruchu a hotelovém průmyslu. Vybaví vás širokou škálu analytických a praktických dovedností řízení.

Obsah programu zahrnuje:

• Řízení marketingu služeb

• Cestovní ruch pro hotely

• Management cestovního ruchu

• Strategické řízení... [-]


Nový Zéland Diplom V řízení Pohostinství (úroveň 6)

Campus forma Denní studium 80 týdnů September 2018 Nový Zéland Auckland

Tento program je ideální, pokud se zaměřujete na kariéru v řízení pohostinství, nebo pokud již máte zkušenosti s pohostinstvím v první řadě a chcete se věnovat další profesní dráze a pokroku v řízení. [+]

80 týdnů

Tento NZMA program je nabízen na NZMA Auckland Sylvia Park Campus.

Co se dozvím?

Tento program je ideální, pokud se zaměřujete na kariéru v řízení pohostinství, nebo pokud již máte zkušenosti s pohostinstvím v první řadě a chcete se věnovat další profesní dráze a pokroku v řízení.

Obsah programu zahrnuje:

První polovina programu zahrnuje moduly založené na učebnách a ve druhé polovině rozšíříte své znalosti a dovednosti v oblasti pohostinství prostřednictvím stáže (platí kritéria způsobilosti) nebo moduly založené na kampusu.

Semestr první:

• Provozní činnosti, které ovlivňují rozhodování vedení v rámci divize Rooms... [-]