Nelson Marlborough Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NMIT Domovská stránka domácí od NMIT NZ na Vimeo.

Nelson Marlborough Institute of Technology je vysoce kvalitní vládní poskytovatel terciárního vzdělávání, který sídlí na vrcholu jižního ostrova na Novém Zélandu.

Kia ora tatou

Již více než 100 let poskytuje Nelson Marlborough Institute of Technology kvalitní vysokoškolské vzdělání pro studenty, jako jste vy. Naši mezinárodně talentovaní zaměstnanci jsou plně oddáni tomu, aby vám poskytli dovednosti v reálném světě a uznávanou kvalifikaci pro zahájení kariéry, kterou si zasloužíte.

Vím, že tu budoucnost najdete právě tady, na NMIT.

Liam Sloan, generální ředitelSponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Naše historie

Tā mātou kōrero tuku iho

Již více než 110 let poskytuje NMIT terciární vzdělávání na vrcholu jihu. Náš původ je v technické škole v Nelsonu, která se otevřela v Hardy Street v Nelsonu v roce 1905.

Otevře se technická škola Nelson

Technická škola Nelsona (předchůdce NMIT) byla založena v roce 1904 a budovu navrhl Stead Ellis, vyškolený architekt a sekretář Nelsonské vzdělávací rady. Dveře se otevřely v roce 1905 a původně nabízely kurzy vaření, strojírenství, dřevařství, obchodu, řemesel, sekretářství a instalatérství. Pozemek, na kterém budova stojí, byl věnován městskou radou Nelson a výstavbu vedl John Scott Jnr za cenu 1124 liber. V roce 1930 byla technická škola sloučena s Nelson College s mnoha nabídkami hobby na částečný úvazek a několika nabídkami odborných kurzů. V roce 1971 se Nelson Polytechnic oficiálně stal technickým institutem.

Podpora klíčových odvětví v regionu

Od začátku se cítilo, že budoucnost institutu leží na klíčových průmyslových odvětvích v regionu. V průběhu let přicházely a odcházely nové programy, ale stále jsme se soustředili na poskytování školení na podporu klíčových místních průmyslových odvětví a služeb.

Čas rozšíření

V 80. a 90. letech došlo k expanzi Nelson Polytechnic v Tasmanu a Marlboroughu. V roce 1985 Nelson Polytechnic and Blenheim Borough Council pronajala pozemky v Budge Street, Blenheim od místního zahradníka Ralpha Ballingera a 300 000 $ Ballinger Horticulture Center bylo otevřeno následující rok. Toto později se stalo školním areálem Marlborough, který se rozšířil v průběhu 90. a začátkem roku 2000 s vývojem nových programů v oblastech, jako je vinařství a vinařství a letectví. Nelson Polytechnic také otevřel nové kampusy v Richmondu (1988) a v Motueke (1989). V roce 1992 jsme poprvé nabídli vzdělání na vysokoškolské úrovni zavedením bakaláře obchodu. V roce 1995 byl areál Richmond přesunut z Salisbury Road do nového 4,5 hektarového místa v Lower Queen Street s programy zaměřenými na zahradnictví, lesnictví a další primární průmyslová odvětví. Areál Motueka byl uzavřen v roce 1993 a některé programy byly přemístěny do Richmondu nebo Nelsonu.

Nelson Polytechnic se stává Nelson Marlborough Institute of Technology

V roce 2000 jsme změnili jméno z Nelson Polytechnic na Nelson Marlborough Institute of Technology , abychom lépe odráželi naše širší regionální zaměření. Na konci roku 2006 byly všechny programy probíhající v areálu Richmond přemístěny zpět do Nelsonu a areál Richmond byl pronajat jinému poskytovateli školení, Skills Update, který pokračoval ve spouštění vzdělávacích programů z webu.

Mezinárodní vzdělávání

Od poloviny 90. let jsme přitahovali značný počet zahraničních studentů. Také jsme vytvořili offshore partnerství s řadou institucí v Americe, Brazílii, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Japonsku, Mexiku, Nizozemsku, Norsku, Španělsku a Švédsku.

NMIT dnes

V současné době pokračuje v poskytování terciárního vzdělávání na vrcholu jihu. Jsme největším poskytovatelem vzdělávání a odborné přípravy v regionu Nelson-Marlborough a podstatným způsobem přispíváme k regionální ekonomice. Nabízíme více než 100 kvalifikací od certifikátu až po postgraduální úroveň a vyvinuli jsme specializace v oblastech jako je akvakultura, námořní / mořská, vinařství

Mimořádná NMIT

120896_NMIT-Strategy2.png

Naše strategické cíle

Vzdělávací vystupování

NMIT praskne nad jeho hmotnost.

Mezinárodně uznávané, jsme vzdělávací standout v síti Nového Zélandu terciárního vzdělávání; poskytovatel NZQA kategorie 1 v top 25% Institute of Technology and Polytechnics pro míru absolvování kurzu a kvalifikace - pozici, na kterou jsme hrdí.

Pomáháme lidem postupovat z jedné úrovně kvalifikace na další a odstraňovat překážky, které jim mohou bránit. Žáci se zde daří dobře, protože se zaměřují na „úspěch všech“.

S vědomím, že dokonalost je cesta, aktivně posloucháme, abychom vylepšili zážitek z NMIT.

Výjimečné pracovní příležitosti

Dveře otevřené pro absolventy NMIT.

Se vstupem od průmyslu a prstem na globálním pulsu učí naše leštěné programy, co je třeba, aby si lidé mohli dělat dobře podle svého zvoleného povolání. Zaměstnavatelé žádají naše studenty o pracovní stáže, protože po dokončení kvalifikace jsou připraveni na práci.

Jsme efektivní a hbití, pohybujeme se časy, abychom posílili naše programové oblasti a hrdě jsme nosili označení „poskytovatel výběru“ pro řadu odvětví.

Zejména s vysokou šancí na získání zaměstnání po ukončení studia lidé vyhledávají specializace na odvětví, jako je akvakultura, námořní, letecké inženýrství, ochrana, vinařství a vinařství.

Motivované a chytré týmy

NMIT je úžasné místo pro práci.

Nejlepší lidé se rozhodnou pracovat v NMIT; vůdci, kteří jsou chytří a motivovaní hledat příležitosti a řešit problémy; lidé, do kterých investujeme a jejichž úspěchy jsou široce oslavovány.

Náš jedinečný náborový proces zahrnuje lidi z celého kampusu, včetně studentů, kteří pomáhají budovat tým důvtipných lektorů, kteří dodávají informované programy na moderním pracovišti.

Jsme inkluzivní a flexibilní, žijící naše hodnoty Manaakitanga a Pono.

Aktivní spolupráce

NMIT je vždy aktivní týmový hráč.

Být v poznání nám pomáhá zůstat relevantní pro to, co absolventi hledají a co je na pracovišti potřeba. Pochopení naší snahy připravit absolventy světa a připraveni na práci, ostatní ochotně s námi spolupracují na zdokonalení našich programů a zapojení nás do regionálních iniciativ.

Spolupracujeme s jinými technickými instituty a polytechniky, učíme některé jejich programy a sdílíme znalosti a zdroje. Stejně tak máme pevné vztahy s NZQA a TEC, protože společně pracujeme na tom, abychom studentům zajistili to nejlepší.

Finanční způsobilost

NMIT je kvalifikovaný finanční manažer.

Být finančně způsobilý je klíčový pro naši pověst, přitažlivost zaměstnavatele a naši schopnost investovat do našich lidí, infrastruktury, kampusů a výzkumu a vývoje.

Finanční cesta NMIT je transparentní - od robustního stanovování rozpočtu po pravidelné kontroly a předpovídání v průběhu celého roku. Díky výkonným datům na dosah ruky jsou naše oddělení zodpovědná za přijímání správných rozhodnutí, sledování vlastních financí a za to, jak zapadají do většího obrazu.

Očekáváme rozšíření stávajících příjmů a přidání nových. Jednou z hlavních částí naší práce je plán správy kapitálu (CAM), který se zabývá tím, jak můžeme v budoucnu lépe využít naši zemi k investování.

Připravujeme se na budoucnost

NMIT je dobře připraven na dnešek i zítra.

Chápeme, kdo bude budoucí student a co bude potřebovat. Proto jsme dobře vybaveni moderní technologií a přijímáme digitální nástroje, které jsou flexibilní a užitečné pro práci a životní styl lidí.

Plán správy kapitálu (CAM) nám pomáhá lépe porozumět našemu fyzickému prostoru - jak je naše nemovitost využívána nyní a kým a jak by měla být naše multifunkční zařízení v budoucnu využita. Podepírá náš plán pro kampusy v Nelsonu a Marlboroughu, takže můžeme poskytovat to nejlepší pro naše studenty a pro nás, a zároveň nás efektivně propojit s městem.

Místa

Nelson

Adresa, 1. řádek
Hardy Street,322
7010 Nelson, Nelson, Nový Zéland

Richmond

Adresa, 1. řádek
390 Lower Queen Street
7020 Richmond, Tasman, Nový Zéland

Blenheim

Adresa, 1. řádek
85 Budge Street
7240 Blenheim, Marlborough, Nový Zéland