Ntec - National Tertiary Education Consortium

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Ntec

Vítejte v Národním terciárního vzdělávání Consortium (Ntec). Ntec se skládá ze čtyř vyšších poskytovatelů, které jsou registrovány u a akreditovanými Nového Zélandu kvalifikace Authority (NZQA):

Concordia Institute of Business (CIB) Národní technologický institut (NTI) Národní ústav pro vzdělávání (NIE) College of Future učení NZ (FutureCOL)

Ntec je strukturována tak, všechny školy v rámci integrované organizace pracují s běžnými režiséry v rámci společného systému řízení kvality, dodržovat společné hodnoty a provozovat ze stejného areály v různých místech, kde se Ntec školy realizovat programy.

Studenti Ntec připraveni na kariéru v oblasti účetnictví, obchodní, počítací, kuchařství, poradenství, pohostinství, zdravotnictví a vzdělávání na pracovišti. Concordia English Academy nabízí širokou škálu programů anglických, včetně obecné, obchodní, akademické, IELTS a TESOL (učitelů angličtiny pro mluvčí jiných jazyků), a Ntec také provozuje krátké pohostinství kurzy.

Hlavní Ntec kampus je v Auckland CBD, a máme také školní areály v Christchurch, Tauranga, a Hastings. Každý školní areál se nachází v centru města a má snadný přístup k veřejné dopravě, knihovny, nákupních center a občerstvení.

Ntec má pověst pro bytí přátelský, péči a přívětivé, a má multi-kulturní zaměstnanců s bohatými zkušenostmi v oblasti vzdělávání pro zahraniční studenty. Lektoři, poradci a pomocný personál jsou rádi, že vést studenty a dávat pokyny, které jim pomohou získat co nejvíce z jejich studia, a dosáhnout svého plného potenciálu.

Školy Ntec jsou vysoce výkonné, dobré zřizovatelé škol kvalitní, a to se odráží v jejich NZQA (Nový Zéland Qualifications Authority), externí hodnocení a zpráv o přezkoumání. Tři z těchto škol - Concordia, Národní technologického institutu a Vysoké školy budoucí učení NZ - mají nejvyšší možný rating kategorie One, což znamená, že NZQA je "velmi jisti" v jejich vzdělávací činnost.

Vize, mise a hodnoty

Místa

Auckland

Adresa, 1. řádek
HEAD OFFICE AND AUCKLAND CAMPUS,
Ntec Tower,
20 Hobson Street

911-312 Auckland, Auckland, Nový Zéland

Hastings

Adresa, 1. řádek
HASTINGS CAMPUS,
304-308 Ellison Road

4122 Hastings, Hawke's Bay, Nový Zéland

Tauranga

Adresa, 1. řádek
TAURANGA CAMPUS,
Durham Court,
146 Durham St

3110 Tauranga, Zátoka hojnosti, Nový Zéland

Christchurch

Adresa, 1. řádek
CHRISTCHURCH CAMPUS,
289 Tuam Street,
Christchurch Central

8011 Christchurch, Canterbury, Nový Zéland