Přečtěte si oficiální popis

Toi Ohomai Institute of Technology je klíčovým terciární poskytovatel v krásné Bay of Plenty, centrálně umístěný na Severním ostrově.

Náš institut je domovem téměř 14.000 studentů, více než 1000 zaměstnanců, a nabízí více než 240 programů přes 71 dodacích míst.

Jsme odhodláni spolupracovat s našimi podniky, obce, průmysl a iwi partnery, aby zajistila naše instituce odpovídá jejich potřebám, a co je nejdůležitější potřeby našich studentů.

Nabízíme vysoce kvalitní vzdělání, které může vést k celé řadě kariéry v takových oblastech, jako je zemědělství, obchod, komunikace, vzdělávání v raném věku, lesnictví, pohostinství, informační technologie (IT), Māori studie, ošetřovatelství a zdraví, sportovního managementu a cestovního ruchu ,

Toi Ohomai Institute of Technology - Rotorua a Tauranga Regiony

Se nacházejí v oblasti přírodních krás nabízí dostatek příležitostí k ukončení nahoru nebo dolů, v závislosti na vašich potřebách adrenalinu. Některé z těchto aktivit patří jízda na horském kole, Whitewater a stojaté vodě na kajaku, jízda na koni, pěší turistika, surfování, rybaření, namáčení v horké bazény a bungee jumping.

Máme různorodou studentskou populaci se studenty z mnoha místech, jako jsou: Indie, Jižní Americe, Japonsku, Číně, Fidži, Filipíny, Nepál, Srí Lanka a další. Příjemný, pečování, odborný personál v našich mezinárodních studentských center mluví několika jazyky, poskytuje vynikající pastorační péči a pomoc zahraničním studentům v průběhu jejich studia u nás.

Snažíme se být vstřícní a péče instituce, která odráží manaakitanga a whānaungatanga. Místo, kde se lidé oceňují jako jednotlivci a jejich silné stránky jsou nalezeny a podporovány bez ohledu na jejich zázemí.

Campus Profily

Toi Ohomai technologický institut má šest hlavních areálech. Mokoia a Windermere areály jsou našimi největšími centry. Mokoia Campus je ve městě Rotorua a Windermere se nachází ve městě Tauranga. Máme také školní areály v Taupo, Tokoroa a Whakatane.

Některé kvalifikaci, jako na počítači, jsou také učil od dalších místech v centrální obchodní čtvrti v Rotorua. Ošetřovatelská se vyučuje na našem Windermere kampusu v Tauranga.

Všechny naše areály poskytují kreativní a náročné vzdělávací příležitosti. Nicméně, to je důležité přemýšlet o tom, co chcete akademicky, sociálně a geograficky při výběru správné areál pro vás.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Toi Ohomai Institute of Technology

Certifikáty v angličtině na úrovni 1 až 5 jsou k dispozici pro mluvčí jiných jazyků rozvíjet poslech, mluvení, čtení a psaní dovednosti pro každodenní použití a pro další ... [+]

(úroveň 1-5)

Toi Ohomai Institute of Technology nabízí Certifikáty v angličtině na úrovni 1 až 5 pro mluvčí jiných jazyků rozvíjet poslech, mluvení, čtení a psaní pro každodenní použití a pro další studium v ​​osvědčení, diplom a studijních programů.

English Programy studijní cesty

studijní skupina prohlídky jsou individuálně navrženy tak, aby vyhovovaly každé skupině. Výuka angličtiny jazykové zaměřit na rozvoj důvěry komunikace v předmětné oblasti výběru studenta, zatímco činnosti využít příležitostí k učení zapínat a vypínat areálu, nádherné přírody a mnoho turistických atrakcí Rotorua. Skupinová prohlídka služby patří Doprava z Aucklandu, uvítací party, hostitelské rodiny, uspořádání časového plánu a aktivit, průvodce, rozlučkové party a maturitní pergamenu.... [-]

Nový Zéland Rotorua Taupo Tokoroa
March 2020
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Toi Ohomai Institute of Technology

Naučte se dovednosti potřebné pro vedení dobrodružnou turistiku podniků. Zejména odborné oblasti jsou: rafting dovednosti; jízda na kajaku moře; lana; kotvy a lanové dove ... [+]

program Cílem

Tato diplomová poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro vedení dobrodružnou turistiku podniků. Zejména odborné oblasti jsou: rafting dovednosti; jízda na kajaku moře; lana; kotvy a lanové dovednosti; horských dovednosti a cesta vůdčí schopnosti.

Cenu informace

zahrnuté kvalifikace

Aby se dosáhlo vydání diplomu v Zážitková turistika studenti musí projít celkem 120 kreditů, včetně:

60 kreditů povinné; 30 kreditů ze seznamu opcí; a 30 volitelných kreditů na úrovni 4 nebo vyšší. Znalosti a dovednosti, které získají

Absolventi budou schopni:

výhodný raftu průvodce na stupeň 2 a / nebo 3; zavazují externí vyšetření na úrovni mořském kajaku instruktora; uplatňovat základních dovedností potřebných k vytvoření toku na horských průmyslu, včetně lanových systémů; provádět záchrannou službu a ski-level přednemocniční neodkladné péče; dosáhnout vůdčí úlohy, včetně řízení rizik, ochrany životního prostředí rozsudků a zakládání podniků; provádět outdoorové aktivity s pochopením dopadů dobrodružnou turistiku z hlediska kulturních a historických aspektů a také legislativních předpisů; a sledují oblast zájmu. vstupní kritéria ... [-]
Nový Zéland Rotorua
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Chcete strávit své dny pohlcuje nádherné přírodě Nového Zélandu a dostat za to zaplaceno? Tento diplom se dostanete z učebny na vrcholcích hor - aby popruh na tramping bo ... [+]

Chcete strávit své dny pohlcuje nádherné přírodě Nového Zélandu a dostat za to zaplaceno? Tento diplom se dostanete z učebny na vrcholcích hor - aby popruh na tramping boty!

Budete zkoumat problémy, kterým čelí čisté, zelené image Nového Zélandu a co je třeba udělat, abychom chránili naše světoznámé stanoviště a krajiny.

Kursy zahrnují botanika, biologie, geologie, odpadní vody a řízení recyklace, venkovní vedení, správě pobřeží legislativu zdrojů, řízení rizik osobní a biologické bezpečnosti.

Terénní práce v odlehlých rezervacích a národních parcích otočit teorie do praxe - s výletem na místech, jako jsou Fiordland, Coromandel a centrální plošině.... [-]

Nový Zéland Tauranga
February 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Získejte ponořen v tomto jedinečném kurzu a budete přát, abys mohl růst žábry! Život na zemi prostě nemůže srovnávat s ohromující škálu volně žijících živočichů, která ži ... [+]

Získejte ponořen v tomto jedinečném kurzu a budete přát, abys mohl růst žábry! Život na zemi prostě nemůže srovnávat s ohromující škálu volně žijících živočichů, která žije pod vlnami.

Lidé cestují z celého světa studovat tento vysoce uznávaný diplom, což je jediná cesta svého druhu na Novém Zélandu. Uznávají jedinečnou příležitost učit se a pracovat v našich ohromující mořského prostředí - pokud jste místní Ujistěte se, že jste si nenechte ujít loď!

Studenti navštívit vzdálených mořských a sladkovodních prostředí po celé zemi studují fascinující škálu rostlin, bezobratlých, savců, ptáků a ryb, které žijí nad a pod vodou a zásadní roli, kterou hrají ve zdravém ekosystému.... [-]

Nový Zéland Tauranga
February 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Milujete budovy a fantazie vytvořením vlastního, vytvářet něco, co budou těšit budoucí generace? Stavebnictví se rozbíhá a potřebuje mnoho dalších architektonických techn ... [+]

Milujete budovy a fantazie vytvořením vlastního, vytvářet něco, co budou těšit budoucí generace? Stavebnictví se rozbíhá a potřebuje mnoho dalších architektonických technici čerpat všechny nové budovy, které naše rostoucí populace potřebuje.

Tento praktický, zábavný Kurz rozvíjí efektivní technické dovednosti draughting - zaměřit se na to, co je a není důležité v širokém spektru projekčních prací - což znamená, že naši absolventi jsou velmi ceněné zaměstnavateli.

Dozvíte se, jak se "pospojovat" mezi architekta a stavitele, produkovat vitální soubor právních kreseb - nebo plány - že každý stavební projekt závisí na tom.... [-]

Nový Zéland Tauranga
February 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Strojírenství poskytuje příležitost změnit svět, pomocí praktické dovednosti a inovativní myšlení posouvat hranice toho, co je možné. ... [+]

mechanický

Strojírenství poskytuje příležitost změnit svět, pomocí praktické dovednosti a inovativní myšlení posouvat hranice toho, co je možné.

To je místo, kde nápady proměnit v realitu. Naučíte se vytvářet bezpečnější, levnější a efektivnější strojů a mechanických systémů - uvedení věci do pohybu, aby ulehčila život.

Strojírenské dovednosti jsou potřebné pro prakticky vše, co může být provedeno tak, možnosti jsou nekonečné, a s uznaným nedostatku techniků v této zemi vyhlídky na zaměstnání a mzdové sazby jsou vysoké.

Kurz zahrnuje témata jako pokročilé matematiky, mechaniky, termodynamiky, materiálů, kapalin a elektrické energie s využitím technického kreslení a výpočetních inženýrských nástrojů (CAD).... [-]

Nový Zéland Tauranga
February 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Naučte se pracovat jako junior nebo koncipient manažer pohostinství, nadřízeného nebo vedoucí týmu v celé řadě oblasti pohostinství a odvětvích. ... [+]

program Cílem

Tento program bude vytvořit komplexní znalosti, dovednosti a standardy odborné praxe relevantní pro pohostinství operací, které podporují a zvýšit důvěru zákazníků a poskytování služeb. Po dokončení tohoto programu, mohou absolventi pokračovat v řízení junior úrovni nebo vedoucí rolí v sektoru pohostinství, nebo provést další studie v pohostinství nebo disciplínách souvisejících cestovního ruchu.

Cenu informace

Aby se dosáhlo vydání diplomu Nového Zélandu v Hospitality Management (Level 5), studenti musí projít celkem 120 kreditů.

Znalosti a dovednosti, které získají

Absolventi budou mít dovednosti, znalosti a atributy, aby bylo možné:... [-]

Nový Zéland Rotorua
March 2020
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Přispět k účinnému uplatňování postupů v oblasti cestovního ruchu a podporovat poskytování kvalitní návštěvníků zkušenosti v celé řadě turistických a cestovních organizac ... [+]

program Cílem

The Nový Zéland diplom v oboru cestovního ruchu a cestovního ruchu (Level 5) Program si klade za cíl rozvíjet absolventy se schopností přispět k účinnému uplatňování postupů v oblasti cestovního ruchu a podporovat poskytování kvalitní návštěvníků zkušenosti v celé řadě turistických a cestovních organizací. Program bude stanovit komplexní znalosti, dovednosti a standardy odborné praxe relevantní pro činnost v oblasti cestovního ruchu, které podporují a zvýšit důvěru zákazníků a poskytování služeb. Po dokončení tohoto programu, mohou absolventi pokračovat v poradenské, koordinace a dozorčí roli v odvětví cestovního ruchu, nebo provést další studie v oblastech souvisejících s cestovním ruchu.... [-]

Nový Zéland Rotorua
March 2020
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Zapojování je důležitou součástí každého podnikání, což je důvod, proč má smysl studovat v komunitě, kterou chcete pracovat. ... [+]

Zapojování je důležitou součástí každého podnikání, což je důvod, proč má smysl studovat v komunitě, kterou chcete pracovat.

Je to také dobrý nápad, aby se vaše možnosti otevřené. Tyto Diplomy jsou respektovány samostatné kvalifikaci, ale také sloužit jako odrazový můstek k celé řadě University of Waikato obchodních stupňů, které mohou být doplněny přímo tady v Tauranga.

Nabízíme oceněné lektory, možnosti zajímavých kurzů a výhodnou polohou CBD. Budete mít spoustu příležitostí, jak pracovat s místními podniky, takže klíčové kontakty, které pomohou otevřít ty správné dveře, když jste absolvent.

Pokud máte obchodní mysl, budete vědět, že čas jsou peníze a budete chtít, aby se moudrou investici. Náš personál vám bude scházet v průběhu procesu registrace, aby pomohli vybrat správnou cestu k dosažení svých cílů.... [-]

Nový Zéland Tauranga
March 2020
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Můžete se počítat s tím, obrátit plány v realitu? Stavebnictví se rozbíhá a potřebuje více množstevní inspektory ke kontrole nákladů na projekt a udržet věci na správné c ... [+]

Množství Geodetické Strand

Můžete se počítat s tím, obrátit plány v realitu? Stavebnictví se rozbíhá a potřebuje více množstevní inspektory ke kontrole nákladů na projekt a udržet věci na správné cestě. To je ideální kariéra pro lidi, kteří mají rádi detaily - především výpočtu a měření.

Je to trochu jako účetnictví, ale budete pracovat na fyzické projekty, zatímco oni jsou stavěny, takže věci se budou neustále měnit poskytovat nové výzvy, aby to čerstvé.

Je tu spousta kancelářské práce, ale i velký prostor k návštěvě staveniště ke sledování pokroku před uvolněním plateb. Komunikační a vyjednávací schopnosti jsou také povinni zajistit každému zůstane zavázala k úkolu.... [-]

Nový Zéland Tauranga
February 2020
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Doktorský diplom

Toi Ohomai Institute of Technology

Tato kvalifikace je určen pro studenty, kteří se snaží urychlit vědecký výzkum a praxe informovaný řízení. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, červenec, listopad Minimální IELTS 6.5 bez pásmu méně než 6,0 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Tato kvalifikace je určena pro tuzemské i zahraniční studenty, kteří chtějí urychlit vědecký výzkum a praxe informovaný řízení. To bude vycházet z předchozí bakalářský titul, postgraduální studium a poštovní postgraduální a posílit kariéru v rámci oblasti řízení, obchodu, informační technologie, zdraví nebo pohostinství.

Pokročilá standardní, při které bude absolvent provozovat zahrnuje schopnost formulovat teorie a praxe v rozsahu managementu. Absolventi budou provádět nezávislou studii demonstrovat pokročilé úrovně znalostí, zaměstnávat analýza diskurzu a kritické šetření v příslušném kontextu správy.... [-]

Nový Zéland Rotorua
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Umožňuje profesionálové ve vedoucích pozicích udržet měnu a rozvíjet svou disciplínu pokračující profesní rozvoj. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, červenec, říjen Minimální IELTS 6.5 s žádná kapela skóre méně než 6.0 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

The Postgraduální diplom v programu Aplikovaná odborných studií umožní studentům prohloubit své znalosti a odbornou praxi v oblasti jejich praxe. Student bude schopen aplikovat pokročilé tělo znalostí v různých kontextech, které budou doplňovat své dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace. Tato kvalifikace umožňuje odborníkům ve vedoucích pozicích udržet měnu a rozvíjet svou disciplínu pokračující profesní rozvoj.

Specialista souhlasy v tomto programu Mentoring a vedení (Ārahitanga Whakapono) Dospělý Výuka (Whakaako Pakeke) Zranitelné Peoples (Whakaraerae) Prevenci a kontrolu infekcí (Arai Whakapokenga ) Cenu informace ... [-]
Nový Zéland Rotorua
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magisterský diplom

Toi Ohomai Institute of Technology

Vezměte ucelený pohled organizací cestovního ruchu a zkoumat rozhraní mezi aktivity cestovního ruchu, komunitu a životní prostředí. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, květen, červenec, listopad Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Tento absolvent diplom poskytuje studentům studijního programu, které jim umožní, aby se ucelený pohled na organizacích cestovního ruchu a zkoumat rozhraní mezi aktivity cestovního ruchu, komunitu a životní prostředí. Tato kvalifikace umožňuje studentům rozvíjet manažerské dovednosti a znalosti potřebné k úspěšnému pracovat a řídit udržitelný provoz cestovního ruchu v Aotearoa / Nového Zélandu.

Cenu informace

K dosažení zadávání Graduate diplom v oboru Management cestovního ruchu, studenti musí projít celkem 120 kreditů, včetně:... [-]

Nový Zéland Rotorua
May 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Získávat znalosti a odborné znalosti v oblasti poradenství a odborné vedení v odborné oblasti doplnit svou dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace (y). ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, červenec, listopad Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Získávat znalosti a odborné znalosti v oblasti poradenství a odborné vedení v souvislosti s jejich odborné oblasti, které doplňuje jejich dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace (y). Tato kvalifikace umožňuje odborníkům ve vedoucích pozicích udržet měnu a rozvíjet svou disciplínu pokračující profesní rozvoj.

Cenu informace

K dosažení zadávání Graduate diplom v oboru poradenství a odborným vedením studenti musí projít celkem 120 kreditů, včetně:

75 povinné úvěry; 30 kreditů ze seznamu možností; a 15 volitelných kreditů na úrovni 6 nebo vyšší. Znalosti a dovednosti, které získají ... [-]
Nový Zéland Rotorua
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Zvyšte svou správu a praktické dovednosti vztahující se k udržitelnému využívání přírodních zdrojů, jako jsou lesy, jezera, zemědělské půdy a přírodních lokalit. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, červenec Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Tato kvalifikace umožňuje studentům rozvíjet celou řadu kvalifikovaných řízení a praktických dovedností vztahujících se k udržitelnému využívání přírodních zdrojů, jako jsou lesy, jezera, zemědělské půdy a přírodních lokalit. Jedná se o odborné znalosti principů řízení zdrojů, sledování vlivu na životní prostředí a zlepšení kritické a ekonomické myšlení pro udržitelnou budoucnost.

Cenu informace

K dosažení udělení postgraduální diplom v oboru studenty pro řízení zdrojů musí projít celkem 120 kreditů, včetně:... [-]

Nový Zéland Rotorua
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Tento absolvent diplom poskytuje up-to-date teoretické a aplikované znalosti rozšířit své znalosti v počítačovém průmyslu. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, květen, červenec, listopad Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Tento absolvent diplom poskytuje up-to-date teoretické a aplikované znalosti rozšířit znalosti studentů v počítačovém průmyslu tím, že studuje na odborný pole, které doplňuje jejich dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace.

Odborná specializace patří: pokročilý hardware, návrh počítačových systémů, počítačových sítí, komunikačních technologií, sítí, databází, programování, hraní her a animace, multimédia, internet a vývoj webu, nebo vestavěné systémy.... [-]

Nový Zéland Rotorua
May 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Staňte inovativní praktiky v rozvíjejících kreativní průmysly: umění; grafický design; móda; a interiérového designu. Hands-on kurzu bude klást důraz na vytváření pojmů i ... [+]

program Cílem

The Diplom tvůrčího podnikání si klade za cíl rozvíjet znalosti a dovednosti studentů k inovacím jako praktici v rozvíjejících tvůrčí odvětví. Jejich interdisciplinární (Art, grafický design, móda a interiérový design), bude hands-on kurzu zdůraznit pojmů inovativních produktů a strukturování inovačních procesů. Budou prozkoumat možnosti v tom, že část z různých týmů, které se zabývají multidisciplinární rozměry složité výzvy a produkují průlomová řešení. Tento program si klade za cíl umožnit absolventům orientovat na nové trhy, identifikovat různé odborníky, kteří budou schopni obratně navzájem spolupracovat a podílet se od konceptu až po výrobek. Absolventi budou mít dovednosti, znalosti a atributy, aby podnikatelé a přispívají k kreativních průmyslů v Aotearoa Novém Zélandu.... [-]

Nový Zéland Rotorua
March 2020
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Získávat další odborné znalosti a dovednosti pro řízení ve vybraných pramenů obchodu, lesnictví, zdraví, vývoj Maori, řízení projektů a správu výroby. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, květen, červenec, listopad Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Tento absolvent diplom je navržen tak, aby poskytnout studentům možnost získat dodatečné odborné znalosti a dovednosti v oblasti řízení ve vybraných pramenů obchodu, lesnictví, zdraví, vývoj Maori, řízení projektů a správu výroby. Tato kvalifikace dále klade za cíl poskytnout studentům dovednosti a znalosti managementu požadovaných úspěšně pracovat a spravovat udržitelný obchodní operace v Aotearoa / Nového Zélandu.

Cenu informace

K dosažení zadávání Graduate diplom v oboru aplikované Management, studenti musí projít celkem 120 kreditů, včetně:... [-]

Nový Zéland Rotorua
May 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Rozšiřte své odborné znalosti v oblasti managementu hotelovém průmyslu jako doplněk vašeho dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace. ... [+]

informace o programu Školné $ 19.950 Příjem únor, květen, červenec, listopad Minimální IELTS 6,0 s žádnou kapelou méně než 5,5 Doba trvání (délka studia) 1 rok program Cílem

Cílem tohoto Diplom je poskytnout studentům aktuální teoretické a aplikované znalosti a dovednosti a rozšířit své odborné znalosti v oblasti managementu hotelnictví doplnit své dosavadní zkušenosti a / nebo kvalifikace.

Cenu informace

K dosažení zadávání Absolvent diplom v oboru hotelového managementu, studenti musí projít celkem 120 kreditů, včetně:

120 kreditů na úrovni 5 nebo vyšší. minimálně 75 kreditů na úrovni 7 nebo vyšší; 30 povinné úvěry; 45 kreditů ze seznamu možností; a 45 volitelných kreditů. ... [-]
Nový Zéland Rotorua
May 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

International Education in Rotorua, New Zealand

Toi Ohomai – Rotorua Campus
Adresa, 1. řádek
Mokoia Drive, Tihiotonga, Rotorua New Zealand
3046 Rotorua, Bay Of Plenty, Nový Zéland
Website
Telefonní číslo
+64 7 346 8712
Toi Ohomai – Tauranga Campus
Adresa, 1. řádek
70 Windermere Drive, Poike, Tauranga
3112 Tauranga, Bay Of Plenty, Nový Zéland