Victoria Junior College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Victoria Junior College (také známá jako Victoria nebo VJC ) je koedukovaná střední škola v Singapuru, která studentům internátu a denním studentům poskytuje VJC vzdělání. Victoria Junior College učební osnovy Victoria Junior College vyvrcholily zkouškami Singapur GCE Advanced Level.

Myšlenka Victoria Junior College byla poprvé vyslovena v 70. letech významnými viktoriánskými osobnostmi, jako jsou pan Wong Hung Khim, pan Foo Kok Swee a pan Ong Teong Pin. Tato vize byla brzy realizována a nová fáze v historii Victoria se formovala založením Victoria Junior College ( VJC ) spolu s Marine Vista. V roce 1984 přijala vysoká škola svou první dávku studentů pod první ředitelkou Victoria Junior College , paní Lee Phui Mun. Paní Lee zůstala 18 let ředitelkou a vedla akademii k průlomu v několika oblastech. Po ní nastoupila jako ředitelka paní Chan Kah Gek, následovaná panem Chan Poh Mengem a slečnou Ek Soo Ben. Pod důvtipným a inspirativním vedením svých ředitelů získala Victoria Junior College nové výšky a nyní je uznávána jako centrum akademické, sportovní a kulturní dokonalosti.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: