Přečtěte si oficiální popis

UNIVERZITA

Riphah International University v Islamabadu je soukromá univerzita, kterou v roce 2002 získala federální vláda Pákistánu. Univerzita byla založena s cílem produkovat odborníky s islámskými morálními a etickými hodnotami. Sponzoruje to nezisková důvěra; konkrétně Mezinárodní zdravotnická vysoká škola důvěry (IIMCT), vytvořená v roce 1995. Prvním projektem IIMCT byla islámská mezinárodní lékařská škola, Rawalpindi, založená v roce 1996 svým zakládajícím řídícím správcem; Maj. Gen. (Retd.) Muhammad Zulfiqar Ali Khan, TI (M), TBt (Pozdní).

V současné době má univerzita 7 fakult a různé akademické oddělení a zámořský projekt, jmenovitě RAK College of Dental Sciences, SAE. Univerzita pracuje také na založení kampusu na Mauriciu.

Mise

Islámská mezinárodní lékařská vysoká škola důvěry (IIMCT) byla založena v roce 1995 jeho vedoucím správcem pozdějšího generála Muhammada Zulfiqara Ali Khan TI (M), TBt. IIMC-T je nezisková, nepolitická, nestátní sektářská organizace registrovaná u vlády Pákistánu. Posláním Trustu je:

"Vytvoření nejmodernějších vzdělávacích institucí se zaměřením na inklusivní islámské etické hodnoty."

IIMC-T má v úmyslu pomoci muslimskému Ummahu při řešení naléhavého problému zhoršujícího se akademického standardu, a to vytvořením institucí státu v oblasti uměleckých děl v Pákistánu, zapojením významných vědců a vědců. V souladu s prohlášením o poslání je kladen silný důraz na vnášení islámských etických hodnot mezi studenty, aby vytvořili dobré muslimské lékaře, inženýry a sociální vědce.

Ústavní kampusy:

Univerzita má následující areály v Islamabad, Rawalpindi, Lahore, Faisalabad a Ras Al-Khaimah, SAE.

  • Hlavní kampus, Sektor I-14, Islamabad.
  • Městský kampus - I, G-7/4, 7. Avenue, Islamabad.
  • Městský kampus - II, Evacuee Trust Complex, Islamabad.
  • Al-Mizan Campus, Rawalpindi.
  • WISH Only Campus, H-8/2, Islamabad.
  • Lahore City Campus, Township, Lahore.
  • Raiwind Road Campus, Lahore.
  • Lahore Industrial Estate Campus.
  • Faisalabad Campus, Satiana Road, Faisalábád.
  • RAK College of Dental Sciences, Ras Al-Khaimah, Spojené arabské emiráty.

Riphah začal pracovat na svém novém areálu v zóně V v Islámábádu spolu s Fakultní nemocnicí se šesti stovkami lůžek.

Správa

Čestný prezident Pákistánské islámské republiky je patronem univerzity. Maj. Gen. (Retd.) Muhammad Zulfiqar Ali Khan (Pozdní) byl zakládajícím kancléřem. V současné době pan Hassan Muhammad Khan je kancléřem univerzity a profesorem Dr. Anisem Ahmadem, vynikajícím odborníkem na mezinárodní reputaci a pedagogickým rozlišováním, je zakladatelem vicekanceláře univerzity. Rada guvernérů a akademická rada jsou nejvyšším politickým orgánem univerzity. Vice-kancléř je vrchním ředitelem a akademickým pracovníkem univerzity.

Vysokoškolské hodnocení a certifikace kvality

Riphah International University v Islamabadu byla v roce 2005 zařazena do vysokoškolských kategorií univerzit Riphah International University v Pákistánu a brzy byla zařazena do pěti nejlepších univerzit v soukromém sektoru, kteří získali granty na výzkum od pákistánské vlády HEC. V poslední době je Riphah zařazen na druhé místo mezi všechny soukromé národní univerzity obecné kategorie. Dále byla v rámci soukromého sektoru "W" kategorie Univerzity země získána první pozice v Enhancement Cell of the University v souladu s hodnotící kartou formulovanou HEC. Riphah je první univerzitou v zemi, která byla certifikována podle standardu ISO 9001: 2008 oznámeného britským registrovaným registrem Lloyd's, který je jedním z prvních pěti globálních nezávislých organizací pro řízení rizik a zajišťování bezpečnosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Riphah International University

Kvalifikace navržená s našimi univerzitními partnery, která vás připraví na první ročník vysokoškolského studia. Studium v ​​malých třídách s NCUK ve vaší zemi před tím, ... [+]

Mezinárodní rok založení - IFYGarantovaný přístup k tisícům vysokoškolských diplomů

Kvalifikace navržená s našimi univerzitními partnery, která vás připraví na první ročník vysokoškolského studia. Studium v ​​malých třídách s NCUK ve vaší zemi před tím, než začnete studovat, vám poskytne důvěru, kterou potřebujete, než začnete studovat.

Mezinárodní ročník roční cestyKvalita je jádrem všeho, co děláme, takže naše kvalifikace splňují nejvyšší akademické standardy stanovené našimi univerzitními partnery. Stejně jako akademické znalosti, NCUK IFY vám poskytne odborný anglický jazyk, studijní a kulturní dovednosti, které jsou podstatnou součástí vašeho kurzu. Tato jedinečná kombinace vám pomůže vstoupit na univerzitu dle vašeho výběru a pokračujte v budoucí kariéře.Mezinárodní nadace ročního pokrokuInženýrské programy Fakta o kurzuStupeň studia: vysokoškolskéPathway : (1 3) nebo (2 2)Délka programu: 9 měsícůHodiny kreditu: 30Příjem: záříČasování tříd: ráno v pracovní dnyPoplatek za program: 4270 Kč včetně daněVstup do Mezinárodního roku založení... [-]
Pákistán Lahore
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Riphah International University

Mezinárodní rok jedna (IYOne) je kreditní kvalifikace, která vám umožní vstoupit do druhého roku vysokoškolského vzdělání na univerzitě NCUK. Můžete studovat skutečný roč ... [+]

Mezinárodní rok jednaPřístup k druhému ročníku vysokoškolského studiaMezinárodní rok jedna (IYOne) je kreditní kvalifikace, která vám umožní vstoupit do druhého roku vysokoškolského vzdělání na univerzitě NCUK. Můžete studovat skutečný ročník UK v Islamabad Center po BSc, Cambridge, IB, AP nebo rovnocenné kvalifikaci se zárukou umístění na některé z partnerských univerzit NCUK.Nabízíme následující možnosti, které vedou ke stovkám druhých ročníků na řadě předních univerzit;Mezinárodní rok jednaInženýrský program IYOne FAKTA KURZUStudie UK: Úroveň 5Režim studia: studium na plný úvazek v kampusuDélka kurzu: 9 měsícůModuly: 5 v každém semestruProgramový poplatek: £ 4270 *VSTUP DO MEZINÁRODNÍHO ROKU JEDNA... [-]
Pákistán Lahore
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Lahore, Punjab, Pákistán