Collegium Civitas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Collegium Civitas je moderní non-veřejná vysoká škola se nachází v centru Varšavy, nejdynamičtější hlavního města střední a východní Evropy. Zkušenosti a nasazení našich zakladatelů a členů fakulty získaly nám pověst jako nejlepší místo ke studiu mezinárodních vztahů, jakož i sociální a politické vědy v angličtině. Jsme oprávněni udělovat bakalářských a magisterských stupňů v různých programech a PhD míry v sociologii.

Collegium Civitas vznikla v roce 1997 z podnětu skupiny známých vědců z Polské akademie věd (PAS), nejprestižnější polskou výzkumnou instituci. Profesoři z pěti ústavů PAS - politických studií, filozofie a sociologie, historie, dějin umění, a slovanských studií přispěli své zkušenosti a znalosti k vytvoření Collegium Civitas. Jsme jedním z mála univerzit v Polsku, které mohou hrdí na úzkých vztahů s několika ústavů Polské akademie věd.

Kvalita Collegium Civitas a vysoký standard vzdělání je čerpána z našeho vztahu s předními notables ve veřejném životě a to jak v Polsku, tak v zahraničí, jako jsou: novináři, diplomaté, odborníci na bezpečnost, trhu a veřejného výzkumu odborníků a umělců. V Collegium Civitas, vzdělávací tradice splňuje moderní přístupy k výuce studentů! Collegium Civitas byl první non-veřejná vysoká škola přivítat zahraniční studenty na programech plně provedených v anglickém jazyce.

Od té doby se náš program studia v angličtině přilákala stovky zahraničních studentů z celého světa. Collegium Civitas byl první non-veřejná vysoká škola přivítat zahraniční studenty na programech plně provedených v anglickém jazyce. Od té doby se náš program studia v angličtině přilákala stovky zahraničních studentů z celého světa. Naši zahraniční studenti jsou velmi aktivní v prosazování svých globálních sítích a mohou být často nalezena plánování kulturních aktivit pro každý zúčastnit. Naši studenti, stejně jako my, vidět hodnotu v připojeném, all-inclusive přístup ke vzdělání. Z tohoto důvodu nabízíme celou řadu stáží s anglicky mluvících instruktorů.

Místa

Varšavě

Collegium Civitas

Adresa, 1. řádek
Plac Defilad 1
00-901 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko
Telefonní číslo
+48 22 656 71 75