Cracow School of Art and Fashion Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cracow School of Art and Fashion Design je otevřena také polským studentům, kteří chtějí zlepšit své jazykové znalosti.

Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) je hlavním organizátorem týdne módy v Krakově.

98015_97748_cracow1.png

Cracow School of Art and Fashion Design (Polsko, Evropa) nabízí dvouletý a poločasový program na plný úvazek pro zahraniční studenty. Naši zaměstnanci, všichni odborníci z různých oblastí umění a designu, poskytují studijní program, který umožňuje studentovi uvolnit svůj plný potenciál. Po více než 20 letech zkušeností získala škola vysoký standard a vynikající pověst. Byli jsme schopni umístit mnoho studentů do polských módních firem, od nejmodernějších butiků po největší průmyslové podniky uvedené na polské burze cenných papírů. Někteří studenti také našli práci s mezinárodními společnostmi působícími v různých zemích.

 • Škola je schválena polským ministerstvem kultury a je zapsána v adresáři ministerstva umění. Škola je otevřena pro zahraniční studenty a vzdělání probíhá v angličtině. Naše intenzivní a komplexní akademické vzdělání v módě umožňuje studentům připravit vynikající portfolio.
 • Absolventi obdrží diplom - módní návrhář.
 • Již řadu let se absolventi školy účastní polských a mezinárodních soutěží pro módní školy v Evropě a získali řadu cen, které jsou pro jejich dopravce velmi důležité:
 • Cracow School of Art and Fashion Design (Polsko, Evropa) je jediná soukromá škola módy, která získala čestné zlaté nitě - velmi prestižní ocenění pro významné jednotlivce a instituce v polské módě, které uděluje Mezinárodní veletrh v Lodži (MTL).
 • Naši absolventi získali řadu ocenění v polských a mezinárodních soutěžích - nedávno Anka Letycja Walicka získala mezinárodní soutěž Módní kultura v Londýně, ve které druhé a třetí místo absolvovali absolventi Vysoké školy umění a designu v Central Saint Martins.
 • Škola je partnerem mezinárodních soutěží: Módní kultura (Londýn), Habitus Baltija (Riga), Ruská silueta (Moskva), Mielnica Fashion (Minsk), Donetsk Fashion Days (Donetsk), Jeansation (Monte Carlo).
 • Absolventi společnosti SAPU jsou držiteli prestižních stáží v zahraničí a pracují ve špičkových módních domech světa jako jsou Alexander McQueen, Balenciaga, John Galliano, Claude Bonucci,
 • V roce 1999 získala Cracow School of Art and Fashion Design prestižní cenu "Stříbrná smyčka" za svůj přínos k rozvoji polského módního průmyslu uděleného Mezinárodním veletrhem v Poznani.
 • Od roku 1994 vzdělává Cracow School of Art and Fashion Design více než 1500 návrhářů, kteří pracují v módních společnostech v Polsku, Evropě a ve zbytku světa. Mnoho návrhů pod vlastní značkou a jsou v současné době uznávány v módním průmyslu.
 • Díky diplomové výstavě Cracow School of Art and Fashion Design a intenzivní propagaci absolventů SAPU bylo město Krakov 23. místem v žebříčku světových módních metropolí v roce 2013, ve Frankfurtu, Vídni a San Franciscu.
 • Články o SAPU a jeho absolventech naleznete ve významných časopisech polských a mezinárodních - Vogue, Collezioni, WGSN, Dexigner a dalších.
 • Cracow School of Art and Fashion Design pořádá prestižní diplomovou show - Cracow Fashion Awards, která otevírá týden módy v Krakově a přitahuje významné zástupce médií a módní celebrity z Polska a Evropy.

V SAPU jsou studenti v srdci živé komunity, živé tvůrčí energií. Oni jsou obklopeni lidmi, kteří mají rádi to, co dělají, kteří mají nápady a talent, plány a vášně. Co se děje ve třídě, odráží to, co se děje každý den v průmyslových dílnách, showroomech a studiích. Móda je velmi rozmanitý průmysl a vyžaduje uspokojení, tvrdou práci, flexibilitu a nadšení. Naše škola je pro sebe-motivované módní nadšence, dostatečně informovaný a zralý, aby se zavázal k kursu, který je náročný jak v jeho šíři, tak v hloubce. Studenti získají intenzivní vzdělání s individuální pozorností. Škola na jednom místě umožňuje studentům volně a často komunikovat a podporuje výměnu názorů a diskusí. Neformální, živá atmosféra vytváří komunitu pracovních umělců.

Vyhlídky dopravců absolventů

Naši absolventi pracují ve všech oblastech módy a v rámci široké škály módních firem, jak výrobců, tak maloobchodníků. Popisy práce zahrnují podnikatele designu, návrháře na volné noze a poradce, řezačky vzoru, novináře módy, stylisty, fotografy, ilustrátory, merchandisers a zástupce objektivních propagací. Někteří absolventi zřizují vlastní workshopy, dosahují nezávislosti a respektu jako profesionálové, prodávají své jedinečné dovednosti a práci. Během pěti semestrů studia na SAPU můžete připravit vynikající portfolio uměleckých děl, maleb, designu a fotografií, které otevřou dveře nejlepším módním školám v Evropě, včetně střední umělecké školy v Londýně a Královské akademie v Antverpách. výtvarného umění.

Místa

Kraków

Adresa, 1. řádek
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Kraków, Malopolské vojvodství, Polsko