Cracow School of Art and Fashion Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cracow School of Art and Fashion Design byla založena před 30 lety v Krakově, hlavním městě Polska. Škola nabízí výuku v angličtině v následujících oborech:

  • Módní návrh - diplom s titulem Módní návrhář
  • Škola kreativní fotografie - diplom s titulem Fotograf výtvarného umění

98015_97748_cracow1.png

Naši pedagogičtí pracovníci jsou specialisté v různých oblastech módy nebo fotografie, což jim umožňuje poskytovat studijní programy, které pomáhají studentům uvolnit jejich plný potenciál. Studenti Cracow School of Art and Fashion Design získávají intenzivní vzdělání s individuální pozorností. Na konci vzdělávání mohou zahájit profesionální kariéru s úžasným portfoliem.

Škola umožňuje studentům volně a často interagovat, což podporuje výměnu názorů a debatu. Neformální, živá atmosféra vytváří komunitu pracujících umělců.

Jazykové požadavky

Kurzy se konají v angličtině a je požadována znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni. Kurzy polského jazyka se konají pro první rok vzdělávání a nejsou povinné. Doporučujeme absolvovat alespoň jeden měsíc přežití polský kurz před začátkem školního roku, aby se váš život v Polsku usnadnil.

Pro naše perspektivní studenty, kteří se rozhodnou studovat polsky v Krakově, otevíráme v září měsíční jazykový kurz.

Vyhlídky absolventů na kariéru

Naši absolventi módy pracují ve všech oblastech módy ve vysoce pozoruhodných módních podnicích v Polsku i v zahraničí. Mnoho z nich založilo vlastní společnosti. Pracují také jako nezávislí návrháři a konzultanti, vzorníci, módní novináři, stylisté, fotografové, ilustrátoři, osobní nakupující, obchodníci a zástupci pro styk s veřejností.

Naši absolventi fotografie našli uplatnění v reklamních společnostech a módních časopisech. Někteří se také specializovali na fotografickou žurnalistiku nebo svatební fotografii, zatímco mnozí si otevřeli vlastní firmu.

Místa

Kraków

Adresa, 1. řádek
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Kraków, Malopolské vojvodství, Polsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium