International Language School of Poland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ILSP používá moderní vzdělávací program, který ukazuje, jak co nejefektivněji-kombinací anglicky mluvení, poslech a čtení v podpůrném prostředí pro vzdělávání učí anglický jazyk. Naše lekce zahrnují spoustu příležitostí pro studenty používat jazyk, jako jsou hry, párovou práci, skupina-práce, projekty. K dispozici je šest úrovní v rámci kurzů od začátečníků (A1) až po pokročilé (C2).

koridor

Pro ty studenty, jejichž cíle jsou vzdělávací a kteří chtějí studovat angličtinu intenzivně, že ILSP programy nabízejí příležitost zaměřit se na pokročilé slovní zásoby a gramatiky, zlepšení poslechu a řečových dovedností a dalších souvisejících tématech. Nabízíme kurzy pro přípravu na zkoušky IELTS, kurzy obchodní angličtiny, Lékařská angličtina, a Angličtina pro cestovní ruch.

Úroveň každého účastníka je pečlivě prozkoumat před zahájením kurzu. Studenti mají k dokončení rozřazovací test a mají ústního pohovoru. Jsou vybaveny všechny studijní materiály a letáky vyžadovaných programu kurzu. Studenti mají přístup do knihovny prostředků školy.

office2 Mezinárodní jazyková škola Polska zaměstnává tým kvalifikovaných, specializovaných a zkušených učitelů. Zaručujeme, že naši učitelé jsou odborně vyškolený ve výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků. Pracují velmi tvrdě poskytovat zajímavé a zábavné jazykových kurzů. Jsou přátelští a vždy rádi pomohou.

Děláme naši studenti cítili jako doma tím, že pomůže jim se zpracováním víza, transfery z letiště, ubytování a průběžnou podporu během svého pobytu. Pro studenty, kteří dávají přednost spojit své studium s zajímavých výletů do historických a kulturních památek, nabízíme nejrůznější exkurze a výlety po celém Polsku a Evropě. Sociální programy, kvalitní ubytování a podpora zajišťujeme během pobytu studentů jim pomůže maximálně využít volného času v zahraničí.


Nabízíme osobní, přátelské a profesionální služby a přizpůsobit naše programy, aby vyhovoval vašim přesné požadavky kurzu. Návštěva Polska zlepšit svou angličtinu, poznat nové přátele, zkuste své kuchyni, dozvědět se o jeho živé historii a kultuře, uvítají návštěvu majestátní pohoří, nádherné jezera a řeky a sbírat vzpomínky, které vydrží celý život.

Místa

Varšavě

Adresa, 1. řádek
International Language School of Poland
ul. Bagatela 10 lok. 30
00-585 Warszawa

Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko