VARIA - Polish Language Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Varia tam 13 roků. Učíme polsky. A to pouze polský jazyk.

Února 2004. V Krakově, závějí a ziiiimno. Janek, Maria, Carlos, Tassilo, Lena ... sen. Máme první devítičlenná skupina studentů!

Září 2016 lety. Rozloučíme variowe dovolenou. Z Islandu do Austrálie, z New Yorku a na Kamčatce ... Dalších 200 lidí řekl, díky námi v polštině. Poslední semestr skupiny zápisu. Jako každý rok na našich kurzech splňovat neustále zaneprázdněný podnikatele, co polský nadšenci, milovníci - motivovaný a hledá „exotických“ jazyků fandy - lingvisty.

Máme 13 let, máme důvod k oslavě. Studenti z téměř 90 zemí, učitelů a skvělou atmosférou.

Výběr barvy

Skupinové a individuální kurzy, rekreačních a semestr, intenzivní a víkendové, příprava pro certifikaci a vzdělávacích specifických jazykových dovedností. Na zvláštní požadavek i tematické kurzy (obchodní, technické, lékařské ...). Učíme všechny úrovně. Zvolíte intenzitu a čas. Vždy najdete kurz pro sebe.

TALK, mluvit, mluvit ...

Ve výuce polského jazyka je nejdůležitější pro nás komunikovat. Chceme, aby známý slovní zásobu a gramatické struktury byly v první řadě funkční a studenti ve třídě měl mnoho příležitostí pro běžné konverzaci. Všechny třídy, včetně těch na začátečnické úrovni se konají pouze v polštině. Tato metoda přináší výsledky překvapivě rychle - což výrazně zvyšuje motivaci studentů.

S polskými pro vás

Lekce nejsou všechno. Škola je také pravda Varia Varia-ce kulturní.

Toto klima setkání v kavárnách a klubech, objevovat umělecké čtvrti Kazimierz, procházky tajemnými podhůří, sledování filmů a kultovní polské ... polských společný modelovací „rusínské knedlíky.“

Chceme Krakově a polské kultury pomohl „usadit“ v polštině a inspirovat k dalšímu učení.

POLSKÝ OCENĚN

Jsme tři časové vítězové ceny Cracow Life pro vysokou kvalitu našich kurzů a vítězi prestižního ocenění Sonntag Aktuell za svým inovativním přístupem ke vzdělání cestovního ruchu. O naší škole a naše studenty, řady článků a televizních pořadů.

Místa

Krąków

Adresa, 1. řádek
ul. Michałowskiego 2/3
31-126 Krąków, Lodžské vojvodství, Polsko