CIAL - Centro de Linguas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

FINANČNÍ je společnost s více než 50 let zkušeností, která byla založena v roce 1959 jako jazyková škola pro portugalského lidu.

Nabízíme širokou škálu služeb v oblastech spojených s jazyky a výuce jazyků, poskytování inovativních řešení pro mezinárodní komunikaci. Kvalita našich služeb je ověřena národními a mezinárodními subjekty.

Máme podporu znalosti a vlastní rozvoj našich klientů, a to jak v osobní, tak profesionální úrovni, prostřednictvím dokonalosti poskytovaných služeb a závazek vysoce kvalifikovaného a zkušenosti týmem spolupracovníků a učitelů.

Někteří z našich klientů:

AIG Europe, AXA Portugalsko, Barclays Bank, Banco de Portugal, Banco Mundayl, BASF, Bayer, BP Portugalsko, Boehringer Ingelheim, Credit Suisse, CTT, EPAL Galp Energia, IBM, Instituto Camões, Instituto de Defesa Nacional, L'Oréal Portugalsko , Procter & Gamble, Repsol, Samsung, SAP, TMN, UBS Bank, Unicef, Vodafone

UBYTOVÁNÍ SERVICE

FINANČNÍ nabízí dvě hlavní možnosti ubytování:

Soukromé Úvod Ubytování

Soukromé Úvod Ubytování umožňuje studentům získat znalosti s jazykem tím, že mluví k jejich hostitele. FINANČNÍ je pečlivě vybrané domy nabízí ubytování se snídaní, stejně jako rodinné prostředí. Studenti jsou umístěny v samostatných pokojích a bude jediný rodilý mluvčí jejich jazyka v domě. Škola se dostanete buď pěšky nebo městskou hromadnou dopravou, nikdy více než 15 až 30 minut jízdy.

Sdílený byt Ubytování

V našem Lisabonu a Faro sdílených apartmánech, si mohou studenti vybrat, aby zůstali v jednolůžkových nebo společných pokojích a budou mít prospěch z více nezávislé ubytování, ideální pro delší pobyty, ale i pro krátkodobý pobyt. Apartmány jsou plně vybaveny, s kabelovou TV a Wi-Fi. Koupelna, kuchyň a obývací pokoj jsou společné s ostatními CIAL studenty.

V obou městech školy jsou v docházkové vzdálenosti.

Když studenti preferují jinou možnost, FINANČNÍ rád pomůže najít vhodný hotel, hostel nebo s vlastním stravováním apartmánech.

Zeptejte se na seznam míst, které nabízejí speciální ceny pro naše studenty.

TRANSFER SERVICE

Transfer služba je k dispozici pro studenty, kteří chtějí být splněny na letišti (nebo vlakové / autobusové nádraží). Studenti jsou přivítá některý z členů personálu ních a zaujatý, obvykle taxíkem nebo osobního automobilu, s ubytováním dle vlastního výběru.

STUDENT SERVICES

FINANČNÍ má student službu, která bude radit a pomáhat studentům nejen v případě problémů či pochybností spojených s Samozřejmě, ubytování či sociální a mimoškolních programu, ale i jakýkoliv jiný aspekt svého pobytu v Portugalsku. Studenti by měli dostat do kontaktu s osobou, má na starosti této služby přímo, nebo prostřednictvím recepčních nebo učitelů.

Místa

Lisabon

CIAL - Centro de Linguas

Adresa, 1. řádek
Rua Actor Taborda, 55-1º Esq.
1000-007 Lisabon, Lisabon, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 21 794 0448

Faro

Adresa, 1. řádek
Rua General Humberto Delgado, 5
8000-355 Faro, Okres Faro, Portugalsko