Přečtěte si oficiální popis

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Diplom v oboru pohostinství

Diplom v oboru pohostinství


Získání cizího jazyka
Management dovednosti
Praktický trénink


Během trvání diplomu v oboru pohostinství

Studijní pohostinství a cestovní ruch v Rakousku

Vysoká škola mezinárodního managementu cestovního ruchu ( ITM ) nabízí jedinečný studijní program, který byl vytvořen speciálně pro studenty, kteří plánují mezinárodní kariéru v oblasti hotelového a turistického managementu.

ITM byla první univerzitou v Rakousku, která představila angličtinu jako výukový jazyk. Vysoká škola je akreditována a schválena rakouským ministerstvem školství. Absolventi získají diplom ověřený rakouskou vládou. Program je vyučován v angličtině a studenti mají příležitost naučit se dva další jazyky, které jim pomohou zvýšit důvěru při práci na celém světě.

ITM spolupracuje s ambiciózními jednotlivci. Cílový student je motivován a věnován specializaci v oboru pohostinství a služeb. Nabízí aplikovaný studijní program, že studenti budou mít široké znalosti nejen na teoretické úrovni, ale i na praktické úrovni. Praktická výuka je nezbytnou součástí vývoje v tomto stále se rozvíjejícím průmyslu. Proto si zvolili provozní hotel jako svůj Campus - kde mají studenti možnost se pohodlně seznámit s jejich budoucím pracovním prostředím.

Dvouletý vysokoškolský program je k dispozici pro omezený a pečlivě vybraný počet studentů, aby bylo zaručeno vysoce kvalitní a individuální školení během praktických a teoretických lekcí. To zajišťuje, aby lektoři mohli přizpůsobovat a přizpůsobovat své hodiny podle individuálních preferencí studentů. ITM vítá budoucí manažery a snaží se jim poskytnout školení a potřebné dovednosti k dosažení požadovaných cílů.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Němec
Francouzština
španělština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

ITM College and University Studies

Program ITM zůstal loajální vůči minulým praktikám úspěchu tím, že se zaměřil na silnou praktickou expozici a zkušenosti v kombinaci s teoretickými znalostmi. To je to, c ... [+]

Vysokoškolský program

Váš stoupací kámen

Program ITM zůstal loajální vůči minulým praktikám úspěchu tím, že se zaměřil na silnou praktickou expozici a zkušenosti v kombinaci s teoretickými znalostmi. To je to, co dělá naše studenty připravené k práci od prvního dne. Naši absolventi přísahali praktický přístup, který podpořil jejich vstup a následný růst ve svých profesích.

Krátký záznam o HLW / HLT / HLF pro profesionály

Jste kvalifikovaní s certifikátem z EU pro školy v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. Máte A2 nebo B1 v němčině, francouzštině nebo španělštině.

Můžeme vám nabídnout lehčí studijní strukturu se vstupem do pokročilého jazykového studia, takže budete studovat s studenty roku 2 a získáte výhodu pokroku za současným stavem.... [-]

Rakousko Bad Vöslau
November 2019
Denní studium
2 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, Rakousko