ITM College and University Studies

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na vysoké škole ITM

Vážení potenciální studenti!

Jako ředitelka ITM College Vás zveme k tomu, abyste se připojili k jedinečnému studijnímu programu Mezinárodního cestovního ruchu (ITM): speciálně určenému zahraničním studentům, kteří usilují o mezinárodní kariéru v luxusním hotelovém a turistickém průmyslu a preferují krásné Rakousko jako své učební prostředí.

ITM je jediná a soukromá provozovaná hotelová a cestovní vysoká škola v Rakousku, akreditovaná a schválená rakouským ministerstvem školství. Získáte diplom ověřený rakouskou vládou, vyučovanou v angličtině, s výběrem evropských jazyků, které vám umožní pracovat na libovolném místě po celém světě.

Dáváme přednost práci s vybranou skupinou talentů a tudíž našim cílovým studentem by byl někdo vysoce ambiciózní, pracovitý a zájemci o vytvoření počáteční kariéry v oboru pohostinství a služeb. Věříme, že studium s námi dává našim studentům podněty a dovednosti, aby se staly tvrdými a úspěšnými podnikateli, neboť naše školení je založeno na zkušenostech a expozici rakouskému pohostinskému průmyslu, slavnému po celém světě.

Protože nabízíme náš 2letý vysokoškolský program pro omezený a vybraný počet podnikatelských a inovativních studentů, vždy hledáme vynikající talent, který jim poskytne výhradní a individuální vzdělání.

Těším se na setkání s vámi jako jednou z našich ITM rodin.

Mag. Hans Lichtenwagner (generální ředitel ITM)

10 Důvody ke studiu na vysoké škole ITM:

 • 30letý úspěch s více než 1600 absolventy tvoří 96 různých národů
 • Exkluzivní a pohodlný areál ve velmi atraktivní a bezpečné oblasti
 • Učební místnosti zaměřené na učení, knihovnu a zdroje pro individuální a skupinové studium
 • Profesní fakulta s akademickými a odbornými znalostmi
 • Alumni síť s mentorem a podporou pracovního umístění
 • Malé učební skupiny s individuálním zaměřením
 • Most pro další mezinárodní možnosti studia
 • Ubytování v hotelových pokojích s možností plné penze
 • Cvičení v rezidentním hotelu integrovaném v učebních osnovách
 • Vídeňská kulturní hotspot v krátké vzdálenosti

Studentský život

ITM College je malý areál, který nabízí známou atmosféru a nachází se jen 20 km jižně od Vídně v Bad Vöslau. Od vašeho prvního dne v ITM College budete součástí rozmanité mezinárodní studentské komunity. Naši studenti pocházejí z celého světa. Dnes máme studenty z Rakouska, Španělska, Francie, Velké Británie, Chorvatska, Ukrajiny, Ruska a dalších evropských zemí, stejně jako z Vietnamu, Číny, Singapuru, Indonésie, Číny, Thajska, Japonska, Koreje, Indie a mnoho dalších. Od chvíle, kdy opustíte ITM, budete mít přátele po celém světě. K oslavě naší kulturní rozmanitosti máme každý semestr mezinárodní večeři, kde si studenti mohou vzít své kolegy na gastronomickou cestu do svých domovských zemí. Jedná se o jednu z vynikajících událostí v semestru a je skvělou oslavou různých prostředí a kultur, ze kterých přicházejí naši studenti.

College Garden Hotel na univerzitě nabízí moderní studentské pokoje. Pokoje byly navrženy s ohledem na studenty.

Studium v ​​Rakousku

Rakousko je členem Evropské unie a Schengenské smlouvy a má hranice s Německem, Českou republikou, Slovenskem, Maďarskem, Slovinskem, Itálií, Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Více informací na www.austria.info

Vídeň

Vídeň je vzrušující a živé město, které nabízí všechny vaše srdce touhy, a je tedy tím nejlepším evropským městem, kde můžete žít a pracovat. Vídeň je špičkou hodnocení kvality života, která posunula loňské hlavní město Curych na druhé místo.

Bad Vöslau

Lesy, voda a víno jsou tři primární faktory, které formovaly Bad Vöslau. toto oblíbené vinařské centrum a lázeňské město se nachází podél slavné linky horkých pramenů v jižní části Vídně. Nachází se 25 km od hlavního města a je snadno dostupný vlakem nebo autem.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Němec
 • Francouzština
 • španělština

Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Mezinárodní hotel

Campus forma Denní studium 1 - 3 let November 2018 Rakousko Bad Vöslau

Program ITM zůstal loajální vůči minulým praktikám úspěchu tím, že se zaměřil na silnou praktickou expozici a zkušenosti v kombinaci s teoretickými znalostmi. To je to, co dělá naše studenty připravené k práci od prvního dne. Naši absolventi přísahali praktický přístup, který podpořil jejich vstup a následný růst ve svých profesích. [+]

Vysokoškolský program

Váš stoupací kámen

Program ITM zůstal loajální vůči minulým praktikám úspěchu tím, že se zaměřil na silnou praktickou expozici a zkušenosti v kombinaci s teoretickými znalostmi. To je to, co dělá naše studenty připravené k práci od prvního dne. Naši absolventi přísahali praktický přístup, který podpořil jejich vstup a následný růst ve svých profesích.

Krátký záznam o HLW / HLT / HLF pro profesionály

Jste kvalifikovaní s certifikátem z EU pro školy v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. Máte A2 nebo B1 v němčině, francouzštině nebo španělštině.

Můžeme vám nabídnout lehčí studijní strukturu se vstupem do pokročilého jazykového studia, takže budete studovat s studenty roku 2 a získáte výhodu pokroku za současným stavem.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, Rakousko