Tourism School Bad Gleichenberg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přímý, rychlý způsob, jak své vysněné práci - Cestovní ruch College v Rakousku

Cestovní ruch vzdělání v Rakousku je mezinárodní velmi vysokou prioritu. Cestovního ruchu Školy Bad Gleichenberg mezi nejlepší trénink světových center pro cestovní ruch. 4-semestr cestovního ruchu College je také čistě angličtina.

Vysoká škola cestovního ruchu a volného studia vychovává absolventy a mladé angažované lidi, kteří byli způsobilí ve čtyřech semestrech odborníkům v oblasti cestovního ruchu.

Zvláště vstřelí cestovního ruchu Vysoká škola nebo čistě Anglická jazyková škola cestovního ruchu a volný čas průmysl s kompaktním formou praktického výcviku (efektivně je 1,5 let), který je přizpůsoben na mezinárodním trhu.

Pokud jde o obsah školení, jak je aplikován hotelu, události a projektového managementu, jazyky, marketing, recepce, cestovní kanceláře, účetnictví, podnikání, péči o zdraví, vedení, řízení lidských zdrojů, udržitelného cestovního ruchu, e-marketingu, pohostinství a cestovním ruchu řízení patří mezi intenzivní praktický výcvik v kuchyni, bar, služeb a potravin na harmonogramu.

Zejména mnozí dodatečný výcvik jako banketní manažer, barman, vína a piva-mladý sommelier, kávové a čajové znalce, nebo recepční výcviku v exkluzivní spolupráci s Les Clefs d'Or, stejně jako manažer energie cestovního ruchu nabízejí skutečné výhody kariéry startu ,

Kromě školení velký důraz je kladen na praktickou výuku. In-house a vnějšími událostmi, jako jsou lyžařské mistrovství světa v Schladmingu a Soči, the Night Race Schladming nebo Vídeň Ples v opeře, cenné zkušenosti se shromažďují. Kromě školení postgraduální studenty v letních měsících několika týdnů v turistických zařízeních.

Tyto jímky se může zvolit: Jazyky management cestovního ruchu

Barevné koexistence na akademické půdě V současné době žije a učení 300 studentů z 25 zemí společně na akademické půdě. Studenti vysokých škol cestovního ruchu lze otevřít run studentská rezidence jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje k pronájmu. Společné prostory přispívají k interakci mezi studenty a multikulturního soužití. Plná penze prostředky formou bufetu je zahrnuta v poplatku za studium, pohodlí krátké cesty k výuce nebo mnoho volných co dělat na akademické půdě, jako jsou tělocvičny, knihovny, jízdní kola, kolečkové brusle, sportovní hala, atd aby život na akademické půdě obzvláště atraktivní.

Cesty po absolvování:

vstup do Nejlepší profese cestovního ruchu a kariéry v různých profesích: Po dokončení stavidla jsou v globální kariéra otevřený. Ať už v mezinárodním hotelnictví, gastronomie, s leteckými společnostmi nebo Cruise Lines, touroperátory, v areálech a klubech, event management, ale také v sektoru služeb - absolventi cestovního ruchu skupin jsou vyhledávaný zaměstnanců po celém světě.

Další studie: Partnerství s mezinárodními univerzit a vysokých škol, aby bylo již možné získat bakalářský titul s 2 semestry a Master s 5 semestrů. Také pro Zahájení vlastního podnikání nebo Získání rodinného podniku jeden je připraven projít kvalifikační zkoušky stravování průmyslu a podnikatelské vyšetření.

Cestovního ruchu College je součástí cestovního ruchu škol Bad Gleichenberg. Jelikož se jedná o spuštění jako soukromých škol, které aplikace jsou možné kdykoliv. Semestr Start je na 11. Září.

To poskytuje školení:

Kompaktní školicí s vedením školení Job Záruka zvuku s vysokým praktický význam mezinárodní uznána studia alternativa k dlouhodobé studie optimální kombinaci teorie a praxe vstup do mezinárodní kariéry mezinárodní sítě absolventů živnostenského oprávnění, podnikatelů vyšetření a čtyři profese včetně

Stupeň s přidanou hodnotou:

Diplom: Turistická úředník / Tourist Kaufmann podnikatelské vyšetření a Gastgewerbliche formální učňovské 4: manažer restaurace, kuchař, hotel a pohostinství asistent, cestovní kancelář asistent pro přijetí na univerzitu, uznávání studijních pobytů

Místa

Bad Gleichenberg

Tourismusschulen Bad Gleichenberg

Adresa, 1. řádek
Kaiser-Franz-Josef-Straße 18
8344 Bad Gleichenberg

8344 Bad Gleichenberg, Štýrsko, Rakousko
Telefonní číslo
+43 3159 2209