Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v inlingu Salzburgu

Naučte se hovořit německy v jednom z nejkrásnějších měst na světě, v jedné z největších a nejzkušenějších jazykových škol na celém světě. Objevte krásu Salzburgu, kulturně stimulující atmosféru a kouzlo okolní krajiny a současně využijte příležitosti k učení se cizímu jazyku nebo ke zlepšení znalostí toho, kterého už víte v kulturně stimulující atmosféře.

Inlingua

Salzburg - Variety & Flair

Nachází se v samém srdci Evropy a snadno dostupný všemi dopravními prostředky, Salzburg nabízí rozmanitost, která se vyrovnává jen několika málo dalších měst na světě.

Známý po celém světě jako centrum umění a kultury, rodné město Wolfganga Amadeuse Mozarta má mnohem víc, než jen své festivaly během léta a velikonoce, divadelní představení a muzejní výstavy.

Ať už jste milovník umění nebo gurmán, milovník hudby nebo rekreant, který hledá odpočinek, snídani nebo noční sova, prostě budete milovat Salzburg a rozmanitost, kterou nabízí svým návštěvníkům.

Vydejte se na procházku po úzkých uličkách a uličkách tohoto barokního města. Bezpočet obchodů vás zve na nákupy a z terasy světově proslulých kaváren si můžete vychutnat výhled na krásnou architekturu v zachovaném historickém centru města a odpočinout si od prohlídky s lahodným kusem dortu.

Město a jeho okolí

Proč ne navštívit salcburskou pevnost, největší, zcela zachovanou pevnost ve střední Evropě, nebo palác Hellbrunn s jeho světově proslulými fontánami? Nebo možná romantické zahrady Mirabell s nádherným výhledem nebo Mozartovým rodištěm v Getreidegasse ...? Salcburk má také co nabídnout milovníkům přírody nebo těm, kteří hledají možnost relaxovat a sportovat.

Těsně za branami města se před týmima očima odvíjí jedna z nejkrásnějších přírodních krajin střední Evropy. Alpy jsou vzdáleny jen pár kilometrů od Salcburku; Zde máte ideální podmínky pro pěší turistiku a lyžování. Četné jezera (z nichž mnozí mají kvalitní pitnou vodu), jako jsou Wolfgangsee a Fuschlsee, jsou skvělými místy, kde se během léta ochladí.

Sportovní ráj

Sporty jsou v Salzburgu opravdu důležité. Ať už golf, jízda na koni, tenis, paragliding, plavání, plachtění nebo windsurfing, horolezectví, lyžování, snowboarding nebo horská kola - Salzburg a okolí nabízí něco pro každého.

Ubytování

Homestay s místní hostitelskou rodinou

Konsolidujte své učení a vychutnejte si rakouskou kulturu a domácí život. V inlingu v Salzburgu se vaše rodina s rodinou bude chovat jako plnoprávný člen domácnosti.

Budete jíst společně a sdílet společné obytné prostory. Alternativně nabízí Salzburg širokou škálu hotelů a nocleh se snídaní různých standardů. Jsme rádi, že pomůžeme při výběru a rezervaci ubytování. Preference ubytování a

Přepravní služba

Z / na vlakové nádraží nebo na letišti v Salcburku nebo v Mnichově by mělo být předem dáno.

Němec

Další služby

Inlingua s potěšením nabízí zdarma bezdrátový přístup k internetu všem svým studentům. Vše, co potřebujete, je váš laptop, tablet, i-pad nebo smartphone.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Němec

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

inlingua Salzburg

To v jednom z našich nejoblíbenějších skupinových kurzů! Učte se německy ve velmi malých skupinách (3-6 studentů, v červnu, červenci, v srpnu 3-8 studentů), být rychlý a ... [+]

To v jednom z našich nejoblíbenějších skupinových kurzů! Učte se německy ve velmi malých skupinách (3-6 studentů, v červnu, červenci, v srpnu 3-8 studentů), být rychlý a efektivní! Není čas na plýtvání, aktivní mluvení je klíčové! S vlastními materiály (knihy, CD, iOL - inlingua online učení, ...) vždy víte, kde jste, co jste schopni a jak rychle postupujete. Naše kurzy a cvičení jsou vyvíjeny v souladu se systémem úrovně CEFL, takže když jste skončili např. Knihou 1.1. Víte, že jste dosáhli úrovně A1!

[-]
Rakousko Salzburg
Přihlašování započato
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
inlingua Salzburg

Další čas mluvit! Vedle standardního kurzu SD máte další hodiny hodiny denně, abyste mohli revidovat, opakovat a prohloubit své německé dovednosti. Stejně jako u všech na ... [+]

Další čas mluvit! Vedle standardního kurzu SD máte další hodiny hodiny denně, abyste mohli revidovat, opakovat a prohloubit své německé dovednosti. Stejně jako u všech našich skupinových kurzů - naše metoda je jedinečná. Naši učitelé jsou vycvičeni, aby vás motivovali mluvit - mluvení se učí! S vlastními materiály (knihy, CD, iOL - inlingua online učení, ...) vždy víte, kde jste, co jste schopni a jak rychle postupujete. Naše kurzy a cvičení jsou vyvíjeny v souladu se systémem úrovně CEFL, takže když jste skončili např. Knihou 1.2. Víte, že jste dosáhli úrovně A2!

[-]
Rakousko Salzburg
Přihlašování započato
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
inlingua Salzburg

Kombinujte standardní kurz skupiny SD s luxusem individuálního tréninku. Máte novou práci? Potřebujete se přestěhovat do Rakouska? ... [+]

Kombinujte standardní kurz skupiny SD s luxusem individuálního tréninku. Máte novou práci? Potřebujete se přestěhovat do Rakouska? Chtěli byste si na své profesionální němčinu, nebo máte jen velmi specifický zájem a chcete zlepšit své německé? Pak je SD PLUS ideální pro vás! Můžete se účastnit obecného německého skupinového kurzu a poté pořádat každodenní setkání s učitelem, kde se můžete zaměřit na konkrétní témata, která jste si vybrali.

[-]
Rakousko Salzburg
Přihlašování započato
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině