Chechen State Pedagogical University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chechen State Pedagogical University je univerzita, která kombinuje nejlepší tradice klasického vzdělávání a inovačních metod výuky. Dnes naše univerzita splňuje moderní požadavky, je nazývána efektivní univerzitou země a zaujímá hodně místa ve vzdělávacím prostoru. A co je nejdůležitější, pomáhá talentovaným mladým lidem přiblížit se k jejich snu!

Pedagogická univerzita významně přispívá k zachování a rozvoji národních a kulturních hodnot čečenského lidu, je významným vědeckým a metodickým centrem republiky v ruské a čečenské filologii, psychologii a pedagogice, cizím jazykům, výtvarném umění a historie Čečenska. Je třeba poznamenat, že Centrum ruského jazyka funguje také na základě CSPU.

Základem univerzity jsou studenti, kteří jsou obklopeni ve svých zdích láskou a péčí a mají příležitost vstřebat s vědami zvláštní, nezapomenutelný duch Almy Mater. Na univerzitě existuje Studentský odborový výbor, který se aktivně podílí na optimalizaci vzdělávacího procesu. Rozvoj univerzity, její vznik jako pedagogická univerzita je nemožný, a to i bez dlouhodobé a efektivně organizované mládežnické politiky studentů.

Nejvíce kreativní a iniciativní část studentské mládeže univerzity se každoročně účastní různých celo-ruských a všech-kavkazských mládežnických vzdělávacích fór a prezentuje své autorské projekty, které jsou často vyzývány k řešení nejhorších sociálních problémů. Duševní práce a snahy studentů nezůstávají bez povšimnutí, každý rok studenti získávají granty na realizaci svých vlastních projektů, které studentům podněcují k dobývání velkých vrcholů.

Studenti CSPU, kteří dosáhli významného úspěchu ve studiích a vědeckých činnostech, dostávají nominální stipendia různých úrovní: stipendia prezidenta Ruské federace, vláda Ruské federace, stipendia prvního rektora univerzity Mukhari Umarovič Umarov, stipendia akademické rady CSPU.

Dnes univerzita vyvíjí nové přístupy ke spolupráci se studenty, aplikuje moderní metody výuky s využitím nejnovějších vzdělávacích technologií, vytváří efektivní systém víceúrovňového vzdělávání. Auditní fond, laboratoře, dílny, učebny a speciální třídy jsou vybaveny veškerým potřebným materiálem včetně různých technických pomůcek pro školení.

Zvláštní pýchou univerzity jsou absolventi, mezi nimiž jsou ministři, přední pracovníci, veřejní činitelé, slavní sportovci a především nejpočetnější učitelé, kteří pracují nezištně ve školách Čečenské republiky, investují své znalosti a duši do budoucnosti čečenského lidu.

Vytvoření podnikatelské, vzdělávací a intelektuální elity regionu - to je vize času a její hlavní úkol pro kolektiv ČSOPU, propagující a potvrzující kultu znalostí a prioritu vzdělávání.

Místa

Grozny

Adresa, 1. řádek
364068, г.Грозный
пр. Х. Исаева, 62

Grozny, Čečensko, Rusko