Přečtěte si oficiální popis

Chechen State Pedagogical University je univerzita, která kombinuje nejlepší tradice klasického vzdělávání a inovačních metod výuky. Dnes naše univerzita splňuje moderní požadavky, je nazývána efektivní univerzitou země a zaujímá hodně místa ve vzdělávacím prostoru. A co je nejdůležitější, pomáhá talentovaným mladým lidem přiblížit se k jejich snu!

Pedagogická univerzita významně přispívá k zachování a rozvoji národních a kulturních hodnot čečenského lidu, je významným vědeckým a metodickým centrem republiky v ruské a čečenské filologii, psychologii a pedagogice, cizím jazykům, výtvarném umění a historie Čečenska. Je třeba poznamenat, že Centrum ruského jazyka funguje také na základě CSPU.

Základem univerzity jsou studenti, kteří jsou obklopeni ve svých zdích láskou a péčí a mají příležitost vstřebat s vědami zvláštní, nezapomenutelný duch Almy Mater. Na univerzitě existuje Studentský odborový výbor, který se aktivně podílí na optimalizaci vzdělávacího procesu. Rozvoj univerzity, její vznik jako pedagogická univerzita je nemožný, a to i bez dlouhodobé a efektivně organizované mládežnické politiky studentů.

Nejvíce kreativní a iniciativní část studentské mládeže univerzity se každoročně účastní různých celo-ruských a všech-kavkazských mládežnických vzdělávacích fór a prezentuje své autorské projekty, které jsou často vyzývány k řešení nejhorších sociálních problémů. Duševní práce a snahy studentů nezůstávají bez povšimnutí, každý rok studenti získávají granty na realizaci svých vlastních projektů, které studentům podněcují k dobývání velkých vrcholů.

Studenti CSPU, kteří dosáhli významného úspěchu ve studiích a vědeckých činnostech, dostávají nominální stipendia různých úrovní: stipendia prezidenta Ruské federace, vláda Ruské federace, stipendia prvního rektora univerzity Mukhari Umarovič Umarov, stipendia akademické rady CSPU.

Dnes univerzita vyvíjí nové přístupy ke spolupráci se studenty, aplikuje moderní metody výuky s využitím nejnovějších vzdělávacích technologií, vytváří efektivní systém víceúrovňového vzdělávání. Auditní fond, laboratoře, dílny, učebny a speciální třídy jsou vybaveny veškerým potřebným materiálem včetně různých technických pomůcek pro školení.

Zvláštní pýchou univerzity jsou absolventi, mezi nimiž jsou ministři, přední pracovníci, veřejní činitelé, slavní sportovci a především nejpočetnější učitelé, kteří pracují nezištně ve školách Čečenské republiky, investují své znalosti a duši do budoucnosti čečenského lidu.

Vytvoření podnikatelské, vzdělávací a intelektuální elity regionu - to je vize času a její hlavní úkol pro kolektiv ČSOPU, propagující a potvrzující kultu znalostí a prioritu vzdělávání.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Ruština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Chechen State Pedagogical University

Centrum pro studium ruštiny jako cizího jazyka: provádí ruský výcvik pro testování v ruském jazyce; provádí testování ruského jazyka jako cizího jazyka pro všechny úrovně ... [+]

Centrum pro studium ruštiny jako cizího jazyka:

provádí ruské školení pro testování v ruském jazyce;provádí testování ruského jazyka jako cizího jazyka pro všechny úrovně certifikace;provádí komplexní zkoušku ruského jazyka, ruské dějiny a základy legislativy pro ty, kteří chtějí získat pracovní povolení, povolení k přechodnému pobytu nebo povolení k pobytu v Ruské federaci a státní testování cizinců obdržených ruským občanstvím;se připravuje na přijetí na ruské univerzity.

Výhody Centra:

vydávání odpovídajícího státního osvědčení Ruské federace v ruském jazyce, které je uznáno ve všech organizacích a institucích;možnost skupinové a individuální výuky;intenzivní školení pro testování;vhodný rozvrh tříd;metodická podpora vzdělávacího procesu s různými druhy materiálů: pracovní programy, vzdělávací-metodické komplexy, zkoušky, manuály;bezplatné konzultace o přípravě na testování;zkušební testování (určení stupně přípravy stážisty pro ověřené testování).... [-]
Rusko Grozny
September 2019
Denní studium
Kombinované
3 - 9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Chechen State Pedagogical University

Letní škola je velmi důležitým nástrojem pro internacionalizaci univerzity. Usnadňuje výuku jazyků a poznávání různých kultur z různých zemí. ... [+]

Program letní školy 2018 "Grozny - interkulturní výměna"

Letní škola je velmi důležitým nástrojem pro internacionalizaci univerzity. Usnadňuje výuku jazyků a poznávání různých kultur z různých zemí.

Čečenská státní pedagogická univerzita v současné době připravuje vysoce kvalifikované odborníky, kteří pracují v mateřských školách, školách a univerzitách. Na Pedagogické univerzitě je 28 oddělení, na kterém jsou kandidáti vědních a docentů. Od roku 2015 otevřela univerzita přípravné oddělení, které připravuje zahraniční studenty na vysokoškolské studium. V tomto oddělení jsou asistenti, kteří obdrželi další kvalifikaci ve směru "Ruština jako cizí jazyk".... [-]

Rusko Grozny
August 2019
Denní studium
2 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

Chechen State Pedagogical University

Pokud jde o vzdělání zahraničních studentů, které se skládá ze dvou etap v Rusku, před přijetím na univerzity by všichni zahraniční žáci měli absolvovat kurz ruského jazy ... [+]

O přípravném oddělení

ChSPU vítá mezinárodní studenty a pro ně byl v roce 2015 zřízen Přípravný oddělení pro zahraniční studenty.

Pokud jde o vzdělání zahraničních studentů, které se skládá ze dvou etap v Rusku, před přijetím na univerzity by všichni zahraniční žáci měli absolvovat kurz ruského jazyka. Tento kurz zahrnuje konverzační ruštinu a úvodní kurz základních předmětů v ruštině. Kurz konverzace ruské je pro začátečníky. Během 1. semestru studují studenti Fonetika, gramatika a konverzní slovní zásoba.

Úvodní kurz je nabízen pro předškolní studenty, kteří mluví rusky, ale chtějí zlepšit své jazykové znalosti a zvládnout jazyk, aby mohli porozumět přednáškám v ruštině. Předmět zahrnuje následující předměty: Biologie, Chemie, Matematika, Fyzika a další předměty relevantní pro jejich budoucí specializaci.... [-]

Rusko Grozny
September 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině