Educa - Russian Language Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 2004, centrum cizích jazyků EDUC za více než 10 let mezi deset nejlepších jazykových škol, a to nejen v Petrohradě, ale po celém Rusku.

Výuka ruštiny jako cizího jazyka, je naším hlavním zaměřením, a tak v roce 2006 v našem centru byl vytvořen vzdělávací metodické oddělení pro zlepšení stávajících a vytváření nových vzdělávacích programů.

Nabízíme nejen rychlé a efektivní učení, programů ruského spisovatele, ale i plnou podporu klienta, který zahrnuje následující aspekty: EDUCA Centra pro podporu cizích jazyků Visa. Pomůžeme vám s jakoukoliv víza a bude dělat vše pro vydávání dokladů neobtěžují vás.

Výběr vhodného místa bydliště. Máme obrovskou databázi rodin, kteří jsou připraveni nejen poskytnout vám na pokoji, ale rádi trávit čas s vámi, zobrazující město a mluvit s vámi v ruštině!

Setkání na letiště, přenos a vypořádání. Váš osobní manažer Vám pomůže se zavazadly a vyrovnání!

Vítejte balíček! To zahrnuje:

Mapa Petrohradu Náš student karta s kontaktním centrem a vaše osobní manažera, nouzové telefonní čísla a informace o třídách náš autor průvodce do Petrohradu, což ukazuje zajímavá místa, nejvhodnější trasu pro vás a ještě spoustu a spoustu užitečných informací! studentský průkaz! Budete mít možnost jít do muzea se slevou nebo zdarma! naše firma notebook a pero do třídy!

Nepřetržitě. Vždy se můžete spolehnout na nás! EDUC No, čekáme na vás!

Místa

Petrohrad

Adresa, 1. řádek
Mayakovsky st. 16,
Petrohrad, Sankt-Peterburg, Rusko