Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 2004, centrum cizích jazyků EDUC za více než 10 let mezi deset nejlepších jazykových škol, a to nejen v Petrohradě, ale po celém Rusku.

Výuka ruštiny jako cizího jazyka, je naším hlavním zaměřením, a tak v roce 2006 v našem centru byl vytvořen vzdělávací metodické oddělení pro zlepšení stávajících a vytváření nových vzdělávacích programů.

Nabízíme nejen rychlé a efektivní učení, programů ruského spisovatele, ale i plnou podporu klienta, který zahrnuje následující aspekty: EDUCA Centra pro podporu cizích jazyků Visa. Pomůžeme vám s jakoukoliv víza a bude dělat vše pro vydávání dokladů neobtěžují vás.

Výběr vhodného místa bydliště. Máme obrovskou databázi rodin, kteří jsou připraveni nejen poskytnout vám na pokoji, ale rádi trávit čas s vámi, zobrazující město a mluvit s vámi v ruštině!

Setkání na letiště, přenos a vypořádání. Váš osobní manažer Vám pomůže se zavazadly a vyrovnání!

Vítejte balíček! To zahrnuje:

Mapa Petrohradu Náš student karta s kontaktním centrem a vaše osobní manažera, nouzové telefonní čísla a informace o třídách náš autor průvodce do Petrohradu, což ukazuje zajímavá místa, nejvhodnější trasu pro vás a ještě spoustu a spoustu užitečných informací! studentský průkaz! Budete mít možnost jít do muzea se slevou nebo zdarma! naše firma notebook a pero do třídy!

Nepřetržitě. Vždy se můžete spolehnout na nás! EDUC No, čekáme na vás!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Ruština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Educa - Russian Language Center

Rusko nyní - dynamicky se rozvíjející země. Včetně aktivně rozvíjet oblasti podnikání. Dávno pryč jsou doby, kdy Rusko bylo zavřené pro cizí zemi. ... [+]

Rusko nyní - dynamicky se rozvíjející země. Včetně aktivně rozvíjet oblasti podnikání. Dávno pryč jsou doby, kdy Rusko bylo zavřené pro cizí zemi.

Výměna kulturního a obchodních informací v moderním mezinárodním světě se může stát jedním z nejzajímavějších událostí ve vašem životě. Petrohrad - velké a zajímavé město, a praktiky společnosti, že město vám umožní získat cenné zkušenosti a seznámit se s podnikatelskou sférou v Rusku.

EDUC nabízí stáží v následujících oblastech:

Dobrovolnictví Service Tváření Touring Pohostinnost Marketing Obchodní management Konstrukce Média a žurnalistika Informační technologie Ochrana životního prostředí ... [-]
Rusko Petrohrad
Září 2020
Ruština
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Educa - Russian Language Center

Hospodářská ruština Kurz je zaměřen na rozvoj jazykových dovedností potřebných pro podnikání v Rusku: vedení obchodní korespondence a jednání, trénující personál, generov ... [+]

Hospodářská ruština Kurz je zaměřen na rozvoj jazykových dovedností potřebných pro podnikání v Rusku: vedení obchodní korespondence a jednání, trénující personál, generovat zprávy, vytvářet prezentace, pochopení specifik finančních dokumentů, telefonní komunikace.

Cvičení pro absolvování tohoto předmětu jsou navrženy tak, aby sestavit a posílily své dosavadní zkušenosti.

Hlavním cílem kurzu je vytvořit vysoce kvalitní znalostní základny nejen ve slovníku a gramatiky ruského jazyka, ale také, aby položily základy pro etické obchodní komunikace v Rusku, kulturních zvláštnostech podnikání a behaviorálních rysů ruských dělníků.... [-]

Rusko Petrohrad
Září 2020
Ruština
Kombinované
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Educa - Russian Language Center

Pokud se rozhodnete, že vaše dítě musí vědět, ruští yazykai chtějí vštípit v něm láska k jazyk je mluvený a její zvyky, budeme rádi, že vás a vaše dítě, vítejte na našich ... [+]

Pokud se rozhodnete, že vaše dítě musí vědět, ruští yazykai chtějí vštípit v něm láska k jazyk je mluvený a její zvyky, budeme rádi, že vás a vaše dítě, vítejte na našich ruských jazykových kurzů pro děti!

Pracujeme s velkým množstvím hostitelských rodinách, takže pokud si nejste schopni zůstat v Rusku s dítětem v průběhu tréninku, můžeme zaručit, že vaše děti budou cítit jako doma! Jednolůžkový pokoj, 5 jídel denně a přátelský a pohostinný rodinný pomůže vaše dítě ve všem a se postará o všechny detaily.

Po příjezdu, každý student je přiřazen k malému osobnímu kurátor, který bude doprovázet vaše dítě po celou dobu pobytu a pomoc, péči a poradenství 24 hodin sutki.Kurator v EDUC - je profesionální pedagog kteří mají zkušenosti s prací s dětmi od 5 let a mluvit cizí jazyky.... [-]

Rusko Petrohrad
Září 2020
Ruština
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Educa - Russian Language Center

Podílející se na mini-skupině a aktivně komunikovat s ostatními studenty, můžete dosáhnout maximálních výsledků při studiu ruského jazyka. ... [+]

Podílející se na mini-skupině a aktivně komunikovat s ostatními studenty, můžete dosáhnout maximálních výsledků při studiu ruského jazyka.

Počet osob ve skupině nepřesáhne 4, což znamená, že garantujeme individuální přístup ke každému studentovi, a bez výjimky, mají studenti možnost se aktivně podílet na jednání během lekce.

Naše standardní hřiště (General ruština) je určen pro jednotný rozvoj všech aspektů praktické dovednosti ruského jazyka: mluvení, čtení, psaní, poslech.

Výuka je organizována tak, aby studenti neustále cvičit teoretické poznatky v situacích, v blízkosti skutečné (ve formě komunikativních cvičení). Proto se naši studenti se rychle začnou mluvit a snadno překonat jazykovou bariéru.... [-]

Rusko Petrohrad
Září 2020
Ruština
Kombinované
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině