Strelka Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Strelka Institute pro média, architekturu a design založil v roce 2009 podnikatel a filantrop Alexander Mamut s posláním měnit fyzickou a kulturní krajinu ruských měst. Institut prostřednictvím svých vzdělávacích aktivit podporuje pozitivní změny a vytváří nové myšlenky.

Strelka se nachází v bývalém areálu cukrárny Krasnyj Oktyabr na ostrově Bolotny v Moskvě. Institut byl vytvořen jako velmi veřejný prostor a stal se významným centrem místní designové komunity. Bar Strelka v Institutu, společenské srdce města Strelka s terasou s výhledem na řeku Moskvu, je známé svou atmosférou a jedinečnými událostmi.

Institut provozuje řadu vzdělávacích a veřejných informačních programů, včetně experimentálního postgraduálního výzkumného programu Terraforming a think-tanku, programu vedení Architects.rf a online kurzů pro městské profesionály v Rusku, živých veřejných programů Strelka Summer & Strelka Weeks v Moskvě a dalších městech v Rusku, vydavatelský program Strelka Press a online mediální platforma Strelka Mag. Kromě toho institut pravidelně programuje odborné akce a fóra a rozvíjí partnerské programy. Generální ředitelkou institutu je Varvara Melnikova.

Naše práce může být vysvětlena řadou projektů lépe než s jedinou definicí. Během posledního desetiletí se institut organicky rozrůstal a v tomto smyslu je Strelka místem poháněným zvědavostí. Spíše než získávat a šířit danou odbornost, zkoumáme a zkoumáme nová teritoria v dialogu se sítí kurátorských odborníků, dalších lidí a šíříme tento přístup k učení.

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
Bersenevskaya Naberezhnaya,5A
119072 Moskva, Moskva, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: