Tyumen State Oil and Gas University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TSOGU - jeden z největších vědeckých a vzdělávací komplex v Rusku, včetně všech úrovních vzdělávání od všeobecného vzdělávání, vysokoškolského vzdělávání среднегопрофессиональногои (specialita, vysokoškolák, absolvent) na postgraduální a doktorské programy školení a rekvalifikačních programů elitní technické vzdělání. TSOGU - jediná univerzita od Uralu až k Tichému, školení personálu na všech úrovních v celém spektru specialit strategicky důležitých pro ropný a plynárenský průmysl v zemi. Podle odborných údajů, 65-70% absolventů pracuje v ropném a plynárenském průmyslu v regionu, jsou absolventi TSOGU.

Univerzita poskytuje vzdělávací služby v oblasti 4 specialit, 38 bakalářských a 24 oblastí soudců a státních zástupců. V TSOGU uložených cílů speciality uznávány jako strategicky důležité pro Rusko. K dnešnímu dni 388 TSOGU realizovány vzdělávací programy na všech úrovních vzdělávání.

Instituce vysokoškolského vzdělávání jsou uvedeny v Tyumen TSOGU čtyři ústavy: Ústav geologie a ropy a zemního plynu, přepravní institut, Ústav průmyslové technologie a inženýrství, Ústav managementu a podnikání.

V strukturuTyumGNGU zahrnuje pobočky, raspolozhennyena region Tyumen v Novy Urengoy, Noyabr'sk, Surgut, Nizhnevartovsk, Tobolska, Yalutorovsk, Zavodoukovsk. V rámci univerzity jsou výzkumné ústavy, ústavy a laboratoře, 4 z nich jsou vytvořeny ve spolupráci s RAS.

Partnerství pro léta spojena TSOGU s velkou ropy a zemního plynu, dopravy a servisních společností. Jako OAO "LUKOIL", JSC "Sibnefteprovod", OAO "Gazprom", JSC "NK" Rosněfť "," Baker Hughes "," Schlumberger "," Halliburton "," CCA DoytagDrilling "," Repsol "a další.

Priority ve spolupráci s University of podniků je uzavření dlouhodobé smlouvy poskytující komplexní školení odborníci s vysokoškolským vzděláním, rozvoj dovedností podniků holdingové společnosti dnů, organizace studentů, absolventů zaměstnání. Venture Partners jsou velkým přínosem pro střední školy v obnově a modernizaci vzdělávacího-průmyslová základna - je vytvoření vybaveny nejmodernějšími technologiemi laboratoře, učebny, počítačové učebny, školicí střediska.

TSOGU má silný vědecký potenciál, který byl nahromaděné v průběhu několika desetiletí. Dnes, stejně jako v rámci vědeckého sboru TSOGU 225 lékařů, profesorů, 787 docentů. Mezi nimi jsou tři akademici, 4, člen korespondent RAS, a více než 100 řádných členů a odpovídající členů akademie věd, Lenin cena vítěz, 3 laureát státní ceny, 7 Ctěné Věda a technika Ruské federace.

V současné době v TSOGU vyškolil více než 1400 občanů, z CIS (Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Ukrajina, Tádžikistán, Gruzie, Turkmenistán) a vzdálené (Velká Británie, USA, Kanady, Číny, Německa, Francie, Mongolsko) v zahraničí. Zejména pro zahraniční účastníky vyvinul vzrušující program dalšího vzdělávání, létě iv zimě, která bude nejen vám umožní seznámit se s tradicemi a zvyky obyvatel západní Sibiři, s cílem zvýšit úroveň znalostí ruského jazyka, ale také se poučit z předních odborníků v ropném a plynárenském průmyslu.

Všechny TSOGU aktivně rozvíjet spolupráci se zahraničními univerzitami-partnery zprostředkování a finanční podporou zúčastněných zahraniční ropy a zemního plynu sektoru ekonomiky. Tento program "inkluzivní vzdělávání" z Ústavu geologie a těžby ropy a zemního plynu a TSOGU Institute of Petroleum Technická univerzita technologie Clausthal (Německo) a Geologický ústav a Ústav neftegazodobychiTyumGNGU a "Vyšší škola těžby univerzitě v Madridu (Španělsko).

Od června 2007, absolventi a schopnost TSOGU mohou získat dodatek k diplomu.

Místa

Tyumen

Adresa, 1. řádek
Tyumen State Oil and Gas University
38, Volodarskogo St.

625000 Tyumen, Tyumenská oblast, Rusko