Leadership Community College KSA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod do LCC KSA

Vedení Community College (LCC)S Oxford akademie pro angličtinu a Business Studies (vytvořeného v roce 2005), je lídrem v oblasti kvality Community College vzdělání pro studenty středních škol a profesionály.

Vedení Community College (LCC) Je moderně zařízený vyučovací kampus objekt s prostornými učebnami, počítačovou informační centrum, knihovna a moderní přednáška hlediště haly. Zařízení je vybaveno trolejového audiovizuální a výpočetní vyučovací laboratoř pro řízení podniku vyučování. Školní areál je uvnitř Sultan Mall, který má moderní food court, kavárny, moderní butiky a prostorné parkoviště.

LCC akademické pedagogické fakultě se skládá jak z domácích i zahraničních kvalifikovaných akademických štáby, kteří absolvovali v obchodních stupňů MBA, MSc a Ph.D. stupně z KSA, Velké Británii, USA, Kanadě, Evropě, Asii a Austrálii.

Vedení Community College (LCC) je nyní přijímá registraci pro vstup do jeho diplom obchodních programů, které jsou schváleny Saúdské Arábii technického odborného vzdělávání Corporation a mezinárodně uznávaných UK Pearsonova Company. Pearson, Spojené království je největší zkouška veřejný zadavatel nabízí akademické a odborné kvalifikace, které jsou celosvětově uznávané a lavice tak, aby byly ceny na Edexcel a BTEC kvalifikace Pearson je v současné době největším světovým učení společnost s 40.000 zaměstnanci ve více než 70 zemích snaží pomoci lidem všechny věkové kategorie, aby učinili měřitelný pokrok vzdělání v jejich životech učením.

Místa

Jeddah

LCC - Leadership Community College

Adresa, 1. řádek
PO Box 140666
Batarji st. Al Zahra Dist. - Sultan Mall, Jeddah, Saudi Arabia

Jeddah, Provincie Makkah, Saúdská Arábie
Telefonní číslo
+966 12 692 7225