Boston Business School Singapore

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Boston Business School Je soukromá vzdělávací instituce založená v červenci 2004.

Byli jsme zaregistrováni v CPE od 20. května 2010. Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE) je součástí SkillsFuture Singapore (SSG). Naše registrace je platná čtyři roky do 2. června 2019. Dne 27. října 2016 jsme získali certifikát EduTrust. V současné době platí do 26. října 2020. Udělování této certifikace v podstatě znamená, že Boston Business School má vyšší standard zajištění kvality pro poskytování programů pro dospělé a pošty.

Na podporu naší vize, která má být vedoucím v oblasti vzdělávání dospělých a postsekundárního vzdělávání, jsme se spojili s Konfederací cestovního ruchu a pohostinství (CTH) a společností Pearson Qualifications International (PQI) ve Velké Británii, abychom čelili výzvám v oblasti výroby nové generace globálně konkurenceschopných a Vysoce kvalifikované pracovní síly. Nabízíme také programy, které jsou oceněny jako náročné a inovativní, splňující vysoké akademické a průmyslové standardy.

Máme tým kvalifikovaných, zkušených a oddaných lidí, kteří jsou odhodláni zajistit váš úspěch.

Nacházíme se u BUGIS, jedné z nejvíce prosperujících částí města. Dostupné v řadě městské dopravy, můžete být ve třídě během několika minut, ať jste kdekoli v Singapuru. V okolí školy je také mnoho hotelů, restaurací, nákupních a zábavních center.

Poslání a vize

{M.} Vytvořit příležitosti pro absolventy škol, mezinárodní studenty a pracující dospělé, aby získali základní dovednosti, znalosti a hodnoty a vybavili je pro vzrušující budoucnost.

{PROTI.} Vedoucí v oblasti vzdělávání dospělých a posluchačů.

Hodnoty

  • STUDENTOVÉ ZAMĚŘENÍ : Překonání očekávání a potěšení zákazníků.
  • VÝVOJ LIDÍ : Buďte otevřeni změnám a převezměte odpovědnost za vlastní učení a rozvoj.
  • VZDĚLÁVACÍ EXCELENCE : Zavazujete se dosáhnout vyšších měřítek.
  • INOVATIVNÍ KULTURA : Dělejte věci jinak a dělejte různé věci.
  • PARTNERSTVÍ SPOLEČENSTVÍ : Být milý vůči méně privilegovaným a péči o životní prostředí.

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
520 North Bridge Road #03–01
Wisma Alsagoff (opposite Bugis Junction)

188742 Singapur, Singapur

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: