CSM Academy International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zpráva generálního ředitele

CSM Academy International byla založena v dubnu 2005. Nabízí vzdělávací programy související s řízením služeb, které jsou posíleny prostřednictvím našich vazeb s několika zahraničními univerzitami a organizacemi, které jsou proslulé svými odbornými kurzy v oblasti služeb. V srpnu roku 2017 jsme získali ocenění za 4 roky EduTrust Singapore.

Uvědomujeme si skutečnost, že nabídky akademických programů jsou v hojnosti, a proto chtějí být schopni řešit potřeby průmyslu služeb, kdy neexistují téměř žádné diplomy nebo diplomy o akademické službě. Odvětví služeb nyní činí více než polovinu HDP země v tomto regionu, a proto je jasné, že vynikající zákaznický servis je nyní klíčem k konkurenční výhodě v podnikání.

Služba je vše pro úspěch vaší organizace bez ohledu na povahu vašeho odvětví, být v oblasti zdravotnictví, pohostinství, cestovního ruchu, IT a dokonce i výroby.

Dobrý zákaznický servis není jen povinností personálu frontline. To by mělo proniknout do celé organizace, v níž musí vrcholový management v tom věřit a chodit v diskusi, aby vytvořil servisní kulturu ve firmě, a tak naše programy řízení služeb od úrovně certifikátů po hlavní by uspokojily všechny potřeby společnosti ve všech sektorech .

Jsme odhodláni poskytovat vysoký standard služeb tím, že podporujeme prostředí, které napomáhá učení studentů. Vyvinuli jsme transparentní politiky nápravy, které byly rozeslány našim studentům a vysílány na našem komunikačním kanálu v příručce pro studenty, webové stránky atd., Aby se ujistil, že jejich blahobyt je kromě jejich studijních potřeb také postaráno.

Naši přednášející a lektoři jsou vybíráni na základě odborných znalostí, zkušeností a věnování. Máme více než 61 akademických pracovníků na plný nebo částečný úvazek včetně zámořského fondu 16 lektorů / profesorů / docentů z našich partnerských univerzit, kteří letí pravidelně a intenzivně na přednáškách pro bakalářské a magisterské programy . Z 61 akademických pracovníků má skupina 11 registrovaných zdravotních sester v Singapuru vedoucí úlohu pedagogů zdravotní sestry na částečný úvazek, aby vyškoleli naše studenty v certifikátu III ve stáří péče o děti, certifikát v terapeutických službách a kurzech ošetřovatelství. Nezapomínáme na to, abychom co nejlépe poskytli našim studentům snahu dosáhnout svých snů a ambicí.

csm-about-ceo-signature.png

Generální ředitel (PEI manažer)

CSM Academy International

Naše vize

Být Premier Educator for Service Excellence

Naše mise

Inspirovat vášni pro službu a příspěvek ke společnosti prostřednictvím excelence v neustálém vzdělávání

Naše hodnoty

Odpovědnost, bezúhonnost, vášeň a excelence (RIPE)

Naše kultura

Otevřené a vedoucí vzdělávací prostředí, se vzdělaným respektem a profesionalitou k vybudování vysoce výkonné organizace

Místa

Singapur

CSM Academy International

Telefonní číslo
+65 629 629 62