Dimensions International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ROZMĚRY Poskytuje holistické vzdělání s řadou obohacovacích programů a společenských aktivit jak místním, tak zahraničním studentům. Připravit mezinárodní studenti Pro vzdělávací úkoly, které máme před sebou, byly naše přípravné programy odrazovým můstkem pro pomoc těmto studentům získat od roku 2001 vstup do vládních škol a institucí. Komplexní zařízení vysoké školy včetně současných hledišť, knihoven, jídelny, víceúčelové sály, pohostinských místností, laboratoří, terénu, basketbalových kurtů a bedmintonových dvorců i našeho fondu kvalifikovaných pedagogických pracovníků umožnily našim studentům studovat a učit se Příznivé a podporované prostředí.

Navíc poskytujeme a Kompletní řadu komplexních programů Jako jsou jazykové, přípravné, pohostinní a vysokoškolské kurzy, které uspokojují potřeby jednotlivců a pomáhají jim vzplanout jejich kariéru po ukončení studia.

Jedním z našich cílů bylo podpořit naše programy v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Náš Studijní programy a magisterské studium Poskytují studentům a pracujícím dospělým, kteří si uvědomili potřebu neustálého zlepšování znalostí i dovedností. Podobně jako v obchodní škole si studenti mohou vybrat z různých programů od Business a Management až po účetnictví a finance.

Poskytování kvalitního vzdělávání bylo vždy hlavním zaměřením. Zásadně používáme vysoké standardy pro naše obchodní operace. V důsledku toho jsme získali řadu prestižních ocenění, jako je například 4-letá certifikace EduTrust od Výboru pro soukromé vzdělávání (CPE), Třída kvality Singapur (SQC) a Singapurská třída služeb (třída S). Jako uznání našeho vynikajícího rámce organizační excelence jsme získali prestižní ocenění Certifikace SQC Star od SPRING Singapur V roce 2016 Cena SQC Star Znamenalo pro nás nový mezník a bylo nám ctí jít jako jedna z předních institucí pro dosažení špičkového výkonu v oblasti podnikové excelence.

Zároveň se náš závazek poskytnout neomezené podpoře komunitě studentů z řad nadnárodních studentů i nadále zajišťuje, aby studenti ČÍNA, Korea, Indie, Vietnam A další země dostávají podporu a služby, které potřebují pro úspěšné učení na ROZMĚRY.

Vidění

Být nejvýznamnější institucí poskytující alternativní cestu k holistickému vzdělávání v odvětví soukromého vzdělávání

Mise

Inspirovat studenty, aby měli vášeň na učení

Základní hodnoty

  • Dedication - Poskytovat kvalitní služby ve všech aspektech procesu doručování - Zodpovědnost - Transparentní a odpovědný ve všech kurzech a službách nabízených studentům - Spolehlivost - Poskytovat konzistentní a spolehlivé služby v souladu s podmínkami programu EduTrust - Podnikání - Ukazovat, že podnikatelský duch vždy splňuje požadavky na růst akademie

KULTURA

Kvalitní služby pro studenty.

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 Singapur, Singapur