ERC Institute

Úvod

Read the Official Description

ERC Institute (ERCI) byla založena v roce 2003 ERC Holdings (ERC) za účelem poskytování vzdělávání s tím rozdílem, a zvyšovat laťku ve vzdělávacích služeb v Singapuru. ERC Holdings byla založena skupinou úspěšných asijských podnikatelů v roce 1999 pěstovat silnou podnikatelskou kulturu v Asii.

Naším hlavním cílem je, aby ženich a rádce novou generaci vedoucích pracovníků vybavených dovednosti analyzovat a řešit skutečné světové obchodní problémy dneška.

ERC Holdings a ERCI úzce spolupracovat s orgány státní správy, jako je například Singapur Workforce rozvojové agentury (WDA) a Singapur Tourism Board (STB). Až do roku 2006, ERC Holdings byl "LEAP partnerem" Development Board hospodářského (EDB), v ocenění snahy o urychlení růstu podniků a odvětví v Singapuru.

Vyrobili jsme nápady a vůdci, které utvářejí svět podnikání. Naše ruce na, tržní přístup ke vzdělání obchodu transformuje naše studenty do věří, účinných a uznávaných vedoucích pracovníků vybavených analyzovat a řešit obchodní problémy reálného světa. Přinášíme na trh učebny.

Jsme ERCI.

MISSION:

Snažíme se poskytovat vzdělání s rozdíl tím, že nabízí našim studentům:

Přístup k globálně zaměřené vysoce kvalitní vzdělávání partnerů Mimoškolní činnost sponzorství, možnosti celoživotního vzdělávání a řízení kariéry Společensky působivých terénní iniciativy

VISION:

Chcete-li být premier Asijský institut známý spolupráce s vysoce kvalitní globálními partnery škol, které nabízejí průmyslové příslušných kurzů s využitím metod kvality výuky.

Hodnoty a kultura

Věříme, že tím, že vytvoří prostředí, kdy poctivost, respekt a zodpovědnost jsou součástí kultury, jsme nejlepší pozici, aby přijali a umožnit naše základní hodnoty za profesionální dokonalost, výsledky a zaměření na zákazníka.

Profesionální Excellence - Účinné systémy a postupy a rozvoj zaměstnanců jsou zásadní při vytváření ekosystému učení.

Věříme, že na výsledky, když říká, co máme dělat a dělat to, co říkáme. Naše cíle a cíle lze dosáhnout pouze prostřednictvím posílení zaměstnanců a volbou pro spolupráci partnery v oblasti vzdělávání.

Zaměření na zákazníka - Náš závazek k úspěšným výsledkům učení pro naše studenty začíná s pozitivní prostředí pro vzdělávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Advanced Diplomas » Vidět MA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Advanced Diploma v oblasti účetnictví a finance

Campus forma Denní studium 20 měsíců April 2019 Singapur Singapore

Advanced Diploma v oboru účetnictví a financí, umožňuje studentům, kteří pracují v průmyslu k dosažení myšlení dovednosti, tvůrčí schopnosti a technické znalosti potřebné, aby se stal profesionály ve svém zvoleném oboru účetnictví a financí, s přihlédnutím ke kontextu jejich práce a neustále se měnící globálním prostředí. Po dokončení Advanced Diploma v oboru účetnictví a financí, budou studenti nárok na vstup do posledního ročníku bakalář umění (vyznamenání) v oblasti účetnictví a financí program, které nabízí University of Greenwich. [+]

Advanced Diploma v oboru účetnictví a financí, umožňuje studentům, kteří pracují v průmyslu k dosažení myšlení dovednosti, tvůrčí schopnosti a technické znalosti potřebné, aby se stal profesionály ve svém zvoleném oboru účetnictví a financí, s přihlédnutím ke kontextu jejich práce a neustále se měnící globálním prostředí. Student se učí být flexibilní a citlivý na dynamické změny v finančních trendů, stejně jako na potřeby průmyslu, a jeho klienty.

ERCI provádí své třídy na přednáška-tutorial systému. Průměrný učitel-žák poměr pro přednášky a cvičení je následující:

Přednášky - 150 studentů na 1 Přednášející Konzultace - 35 studentů, kteří 1 Tutor ... [-]