First Media Design School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

37995_DSC_0338.jpg

Přehled

FMDS usiluje o transformaci mysli a o určení osudů. Komplexní plánování a rozvoj kariéry pro studenty probíhá během své výukové cesty tak, aby odpovídaly individuálním cílům. Cílem školy je nakonec podporovat po sobě následující generace návrhářů, aby se stali mistry svých osudů.

O FMDS

First Media Design School (FMDS) je specializovaná boutique design instituce, která nabízí design, design management a design podnikání programy. Je to vzdělávací skupina First Media Group, jedné z nejvíce oceněných skupin Singapuru v oblasti designu.

FMDS založila globální partnerství s univerzitami v USA, Velké Británii a Austrálii a poskytuje studentům širokou škálu vyšších vzdělávacích Pathways .

Kromě Singapuru FMDS v současné době rozvíjí talenty ve třech dalších zemích ASEAN:

  • Raffles College v Indonésii
  • ARVA škola módy v Indonésii
  • Kariéra Akademie Asie (CAA) na Filipínách
  • Kent International College ve Vietnamu

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

O první skupině médií (FM)

S více než 25-ti letými zkušenostmi v oboru, skupina FM upevnila svou reputaci v Singapuru a v celém regionu jako přední designový subjekt výběru. Jeho designová zkušenost se pohybuje od firemních

37996_FMDS_0358.jpg

Singapur je nejvíce Coveted Business Award pro malé a střední podniky

Pod vedením tvůrčího a obchodního vedení firmy Mark Phooi získala skupina FM v roce 2005 cenu Enterprise 50 Start-Up Award. Mark získal v roce 2006 také cenu Nejlepší podnikatelé roku, kterou organizuje Rotary Club a Asociace malých

Skupina FM je nástrojem při vytváření několika vizuálních projektů národní identity. Mezi minulé projekty patří projekty určené pro imigraci

37998_FMDS_0362.jpg

FMDS Vize, mise

Vidění

FMDS usiluje o realizaci vize 10: 100, z níž má za cíl vyvíjet 100 "návrhářů".

Mise

FMDS usiluje o kultivaci nové generace návrhářů připravených v průmyslu, kteří mají kreativní i kognitivní obchodní schopnosti, a to prostřednictvím svého holistického učebního systému, který se skládá z designového myšlení a projektového řízení.

Hodnotový systém

Důvěra, Respekt, Integrita

37994_value-system.pngDůvěra

je kořen úspěchu. FMDS podporuje otevřený dialog se svými zaměstnanci, zainteresovanými stranami, představenstvem, akcionáři a partnery. S týmem lidí s podobnými myšlenkami, kteří pracují v progresivní organizaci, se důvěra stává rozhodujícím spoje mezi zaměstnanci FMDS.

Respekt

vytváří loajalitu a závazek mezi zaměstnanci. FMDS má rovinnou hierarchickou strukturu. Tato struktura vychází z vzájemného respektu mezi všemi úrovněmi zaměstnanců prostřednictvím přímé a otevřené komunikace.

Integrita

Poctivost prostřednictvím operativní průhlednosti a úsilí jsou součástí celého managementu ctností školy. Reputace FMDS je hluboce zakořeněna v těchto rysech, které jsou nezbytně nutné pro budování uznávaného vzdělávacího institutu.

Profesionalita

FMDS se vždy snaží přilákat zaměstnance, kteří tyto kvality představují: profesionalitu, hlad a disciplínu.

37999_FMDS_0360.jpg

Místa