Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na Human Capital (Singapur)

Lidé jsou jediný, nejsilnější, zdrojem, který má organizace k dosažení svých cílů. Za ta léta, funkce HR vyvinula a měl by již být považováno za samostatnou podpůrnou činnost omezuje na HR manažery a pouze z praxe.

Místo toho, role HR manažera je pracovat s ostatními manažery k dosažení strategických cílů organizace. Pro manažery s jinými funkcemi linky, řízení lidí je stále nedílnou součástí jejich povinností, bez ohledu na jejich oborech, a to navzdory skutečnosti, že "HR" není explicitně uvedeno na svých vizitek.

Vzhledem k tomu, že řízení lidských zdrojů je nezbytnou součástí práce všech manažerů, my v HCS akademii za cíl školit, rozvíjet, a trenér odborníci a lidé manažeři být ve tvaru T manažeři. Správce T-tvaru vyniká ve své pracovní funkci a zároveň výrazně přispívá k další funkce v organizaci ve stejnou dobu.

Lidský kapitál (Singapur) byla založena v dubnu 2009 jako národní centrum pro další vzdělávání a odbornou přípravu, a poskytovatel poradenských služeb pro dokonalost lidského kapitálu. Provoz jako partner Workforce rozvojové agentury (WDA) v vyvalit na odborných dovedností pracovníků kvalifikací (WSQ), HCS akademie svolává konference a kompetence založené na workshopy, prognózy a vyhodnocuje trendy, a přinést manažerů a vedoucích společně učit se od sebe navzájem.

Lidský kapitál (Singapur) je one-stop instituce, která nabízí služby v oblasti vývoje schopností vzdělávání a řízení lidí, vede jednotlivce při dosahování profesních cílů a radí firmám při řízení organizace.

HR Training

Lidé manažeři Vyškolení na HCS akademii může re-design kritické HR procesy, identifikovat a vybudovat potřebné kompetence a nasazení nejlepších personálních postupů k jejich práci, a měnícím se potřebám svých organizací. HCS Academy také pomáhá jim podporovat praktickou výuku na svém pracovišti.

Personal Career Guidance

Nabízíme kariérní poradenskou službu, která pomáhá jednotlivcům dosáhnout jejich maximální potenciál. HCS poskytuje vhled do pracovních příležitostí a připravit odborníky pro profesní rozvoj a připravenost pracovních míst s cílem zajistit správné uložení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Human Capital (Singapore)

Tento program vychází z dřívější iniciativy HCS o globální Immersion programu, který byl zahájen ministr Heng Swee Keat v listopadu 2013. To APQ se zaměřuje na podporu Si ... [+]

Georgetown University (GU) - HCS akademie (HCS)

ADVANCED odbornou způsobilostí (APQ) v rámci globálního řízení podniků a mezinárodní vztahy

Georgetown University (GU) vyvinula speciálně konstruované Management Program Advanced, což vede k pokročilé odbornou způsobilostí (APQ) v Global Business Leadership a mezinárodních vztahů. Tento program vychází z dřívější iniciativy HCS o globální Immersion programu, který byl zahájen ministr Heng Swee Keat v listopadu 2013. To APQ se zaměřuje na podporu Singapuru SkillsFuture agendu a hospodářský pokrok, jak Singapur se přesune na další fázi vývoje směrem k vyspělé ekonomice a inkluzivní společnost.... [-]

Singapur Čína Shenzhen Spojené státy americké Washington  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina,čínština
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině