TMC Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TMC Academy byla založena v roce 1981 v Singapuru. Nabízí kurzy v různých oborech včetně účetnictví, obchodu a řízení, infocomm technologie, pohostinství / management cestovního ruchu a psychologie / poradenství. Nabízí také jazykové a překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří vstupují do Singapurského vzdělávacího systému.

TMC Academy byla jednou z prvních šesti soukromých vzdělávacích institucí, která získala čtyřletou prestižní certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE).

Proč studovat s TMC Academy ?

Buďte průmyslově relevantní

Naše poradní sbor průmyslu přezkoumává studijní plány, které odpovídají potřebám průmyslu

Množství učení

Naše silná spojení s průmyslovými sdruženími a společnostmi vám umožňují přístup k externím odvětvím

Atraktivní trasy postupu

Rychlá cesta k programu s vyšším diplomem, což odpovídá prvních 2 let tříletého titulu UK Honors!

Finanční pomoc je k dispozici

Od studijních grantů, stipendií až po půjčky, financujte své vzdělání s lehkostí.

Vidění

Vedoucí akademie, která vyvíjí úspěšné a vysoce výkonné absolventy.

Mise

Zavázali jsme se k poskytování vysoce kvalitních kurzů s dovednostmi a znalostmi relevantními pro daný průmysl v prostředí podporujícím životní prostředí.

Značka Vision

Naše vizi značky, "Making Dreams Real", ukazují, že sdílíme aspirace našich studentů s našimi vlastními a záleží nám na tom, aby naše sny studentů byly skutečné.

Brand Mission

Usilujeme o vytvoření skutečně inspirativní cesty učení, objevování a realizace pro naše studenty, aby pomohly změnit své sny do reality. Toto pronásledování je zkráceno v NICE - každý krok provedený s našimi studenty je pro nás okamžikem:

Živit
Inspirujte
Péče o a
Posílejte jim pomoc při vytváření snů.


Kvalitní vzdělávání

Náš závazek

Kvalitní cesta společnosti TMC byla formalizována, když společnost TMC získala ocenění ISO9001: 1994 za rok 1997 pro návrh a vývoj kurzů pro diplom v oboru obchodní management a marketingový program. Brzy poté, co byla zavedena nová norma ISO, opět získala společnost TMC svůj kvalitní závazek tím, že získala ocenění ISO9001: 2000 v roce 2002. V té době byla rozšířena certifikační oblast zahrnující návrh a dodání vlastnických / nechráněných Programy, správa a provádění programů distančního vzdělávání a poskytování podpůrných služeb.

V roce 2009 společnost TMC úspěšně přešla na nový standard ISO9001: 2008, se stejným rozsahem certifikace, ale na širší pokrytí díky dalším školám v TMC. Společnost TMC se rozhodla přerušit certifikaci ISO v roce 2015, protože certifikace EduTrust je pro vzdělávací instituci relevantnější.Zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání byl v prosinci 2009 legislativně schválen za účelem posílení stávajícího registračního rámce a ustanovení o prosazování soukromých vzdělávacích institucí (PEI).

O CPE

Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE) byl v říjnu 2016 jmenován představenstvem SkillsFuture Singapore (SSG), aby vykonával své funkce a pravomoci v oblasti soukromého vzdělávání podle zákona o soukromém vzdělávání. CPE je podporován týmem specializovaných pracovníků SSG, který má regulovat sektor, poskytovat studentské služby, vzdělávat se spotřebitelům a napomáhat rozvíjení kapacit pro zvyšování úrovně v soukromém sektoru soukromého vzdělávání.

Další informace naleznete na adrese www.cpe.gov.sg

V roce 2004 získala společnost TMC ocenění Singapore Quality Class (SQC) a brzy po certifikaci SQC pro organizaci soukromého vzdělávání (SQC-PEO) společnosti SPRING Singapore. Toto ocenění je vysoce ceněno v Singapuru a sousedních asijských zemích. To připravilo cestu pro TMC, aby se více angažovaně pustil do asijsko-tichomořského trhu tím, že do společnosti TMC přivedl více zahraničních studentů. Certifikát byl obnoven v roce 2007 na další 3 roky

V roce 2005 jsme dále prokázali náš závazek ke kvalitě, když TMC získala certifikaci CaseTrust for Education společností CASE Singapore. Tato certifikace je udělena organizacím PEOs v Singapuru, které se zavázaly k udržení vysoké úrovně dobrých obchodních a zákaznických postupů. V roce 2009 společnost TMC úspěšně obnovila certifikaci CaseTrust for Education.

4-letá certifikace EduTrust

V květnu 2010 byl náš závazek ke kvalitě znovu oceněn, když TMC Academy získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust, kterou uděluje Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE), statutární rada pod Ministerstvem školství. Tato certifikační schéma hodnotí PEI v následujících 6 oblastech:

 1. Závazek vedení
 2. Řízení společnosti
 3. Externí náborové agenty
 4. Ochrana a podpora studentů
 5. Akademické procesy a hodnocení studentů; a
 6. Zajištění kvality, sledování a výsledky

EduTrust

V květnu 2010 byla TMC Academy jednou z prvních šesti PEIS, která získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE). CPE je založen podle zákona o soukromém vzdělávání a je oprávněn zákonodárnou moc regulovat a zvyšovat standardy soukromého školství v Singapuru. Certifikace EduTrust zůstává dosud aktivní.


Kvalita služeb/>

Cíl kvality služby

 1. Odpovězte na zpětnou vazbu do 1 pracovního dne.
 2. Řešení stížností / sporů do 21 pracovních dnů.
 3. Výsledky závěrečných ročníků se zveřejní do 3 měsíců od závěrečné zkoušky.
 4. Náhrada bude zpracována do 7 pracovních dnů.

Strategie zkušeností zákazníků

V souladu s naším cílem poskytovat příjemné a obohacující služby zákazníkům / studentům, jsme se zavázali poskytovat následující:

 • Zákaznické a bezproblémové doručení
 • Relevantní, přesné a včasné informace a služby
 • Zkušení, kvalifikovaní a vášniví akademičtí pracovníci
 • "Tímto zajistíte, že jsme každý krok s vámi, abyste se živili, inspirovali, starali jsme se o vás a pomohli vám, abyste pomohli změnit vaše sny na skutečnost"

Poměr mezi studenty a učiteli

Akademická rada TMC schvaluje a přijímá následující:

 1. Hawthorn Language School: průměrný poměr studentů a učitelů 22: 1
 2. Jiné školy: průměrný poměr student-učitel 40: 1
 3. Velikost třídy až 21 pro počítačové laboratorní zasedání
 4. Velikost tříd až 70 pro teoretické semináře

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
TMC Academy
250, Middle Road

188983 Singapur, Singapur