Přečtěte si oficiální popis

TMC Academy byla založena v roce 1981 v Singapuru. Nabízí kurzy v různých oborech včetně účetnictví, obchodu a řízení, infocomm technologie, pohostinství / management cestovního ruchu a psychologie / poradenství. Nabízí také jazykové a překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří vstupují do Singapurského vzdělávacího systému.

TMC Academy byla jednou z prvních šesti soukromých vzdělávacích institucí, která získala čtyřletou prestižní certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE).

Proč studovat s TMC Academy ?

Buďte průmyslově relevantní

Naše poradní sbor průmyslu přezkoumává studijní plány, které odpovídají potřebám průmyslu

Množství učení

Naše silná spojení s průmyslovými sdruženími a společnostmi vám umožňují přístup k externím odvětvím

Atraktivní trasy postupu

Rychlá cesta k programu s vyšším diplomem, což odpovídá prvních 2 let tříletého titulu UK Honors!

Finanční pomoc je k dispozici

Od studijních grantů, stipendií až po půjčky, financujte své vzdělání s lehkostí.

Vidění

Vedoucí akademie, která vyvíjí úspěšné a vysoce výkonné absolventy.

Mise

Zavázali jsme se k poskytování vysoce kvalitních kurzů s dovednostmi a znalostmi relevantními pro daný průmysl v prostředí podporujícím životní prostředí.

Značka Vision

Naše vizi značky, "Making Dreams Real", ukazují, že sdílíme aspirace našich studentů s našimi vlastními a záleží nám na tom, aby naše sny studentů byly skutečné.

Brand Mission

Usilujeme o vytvoření skutečně inspirativní cesty učení, objevování a realizace pro naše studenty, aby pomohly změnit své sny do reality. Toto pronásledování je zkráceno v NICE - každý krok provedený s našimi studenty je pro nás okamžikem:

Živit
Inspirujte
Péče o a
Posílejte jim pomoc při vytváření snů.


Kvalitní vzdělávání

Náš závazek

Kvalitní cesta společnosti TMC byla formalizována, když společnost TMC získala ocenění ISO9001: 1994 za rok 1997 pro návrh a vývoj kurzů pro diplom v oboru obchodní management a marketingový program. Brzy poté, co byla zavedena nová norma ISO, opět získala společnost TMC svůj kvalitní závazek tím, že získala ocenění ISO9001: 2000 v roce 2002. V té době byla rozšířena certifikační oblast zahrnující návrh a dodání vlastnických / nechráněných Programy, správa a provádění programů distančního vzdělávání a poskytování podpůrných služeb.

V roce 2009 společnost TMC úspěšně přešla na nový standard ISO9001: 2008, se stejným rozsahem certifikace, ale na širší pokrytí díky dalším školám v TMC. Společnost TMC se rozhodla přerušit certifikaci ISO v roce 2015, protože certifikace EduTrust je pro vzdělávací instituci relevantnější.Zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání byl v prosinci 2009 legislativně schválen za účelem posílení stávajícího registračního rámce a ustanovení o prosazování soukromých vzdělávacích institucí (PEI).

O CPE

Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE) byl v říjnu 2016 jmenován představenstvem SkillsFuture Singapore (SSG), aby vykonával své funkce a pravomoci v oblasti soukromého vzdělávání podle zákona o soukromém vzdělávání. CPE je podporován týmem specializovaných pracovníků SSG, který má regulovat sektor, poskytovat studentské služby, vzdělávat se spotřebitelům a napomáhat rozvíjení kapacit pro zvyšování úrovně v soukromém sektoru soukromého vzdělávání.

Další informace naleznete na adrese www.cpe.gov.sg

V roce 2004 získala společnost TMC ocenění Singapore Quality Class (SQC) a brzy po certifikaci SQC pro organizaci soukromého vzdělávání (SQC-PEO) společnosti SPRING Singapore. Toto ocenění je vysoce ceněno v Singapuru a sousedních asijských zemích. To připravilo cestu pro TMC, aby se více angažovaně pustil do asijsko-tichomořského trhu tím, že do společnosti TMC přivedl více zahraničních studentů. Certifikát byl obnoven v roce 2007 na další 3 roky

V roce 2005 jsme dále prokázali náš závazek ke kvalitě, když TMC získala certifikaci CaseTrust for Education společností CASE Singapore. Tato certifikace je udělena organizacím PEOs v Singapuru, které se zavázaly k udržení vysoké úrovně dobrých obchodních a zákaznických postupů. V roce 2009 společnost TMC úspěšně obnovila certifikaci CaseTrust for Education.

4-letá certifikace EduTrust

V květnu 2010 byl náš závazek ke kvalitě znovu oceněn, když TMC Academy získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust, kterou uděluje Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE), statutární rada pod Ministerstvem školství. Tato certifikační schéma hodnotí PEI v následujících 6 oblastech:

 1. Závazek vedení
 2. Řízení společnosti
 3. Externí náborové agenty
 4. Ochrana a podpora studentů
 5. Akademické procesy a hodnocení studentů; a
 6. Zajištění kvality, sledování a výsledky

EduTrust

V květnu 2010 byla TMC Academy jednou z prvních šesti PEIS, která získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE). CPE je založen podle zákona o soukromém vzdělávání a je oprávněn zákonodárnou moc regulovat a zvyšovat standardy soukromého školství v Singapuru. Certifikace EduTrust zůstává dosud aktivní.


Kvalita služeb/>

Cíl kvality služby

 1. Odpovězte na zpětnou vazbu do 1 pracovního dne.
 2. Řešení stížností / sporů do 21 pracovních dnů.
 3. Výsledky závěrečných ročníků se zveřejní do 3 měsíců od závěrečné zkoušky.
 4. Náhrada bude zpracována do 7 pracovních dnů.

Strategie zkušeností zákazníků

V souladu s naším cílem poskytovat příjemné a obohacující služby zákazníkům / studentům, jsme se zavázali poskytovat následující:

 • Zákaznické a bezproblémové doručení
 • Relevantní, přesné a včasné informace a služby
 • Zkušení, kvalifikovaní a vášniví akademičtí pracovníci
 • "Tímto zajistíte, že jsme každý krok s vámi, abyste se živili, inspirovali, starali jsme se o vás a pomohli vám, abyste pomohli změnit vaše sny na skutečnost"

Poměr mezi studenty a učiteli

Akademická rada TMC schvaluje a přijímá následující:

 1. Hawthorn Language School: průměrný poměr studentů a učitelů 22: 1
 2. Jiné školy: průměrný poměr student-učitel 40: 1
 3. Velikost třídy až 21 pro počítačové laboratorní zasedání
 4. Velikost tříd až 70 pro teoretické semináře
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

TMC Academy

Studenti si vybudují pevný základ anglických dovedností, které mohou komunikovat v profesionálním, neformálním a akademickém prostředí. Zdůrazňujeme mluvení, psaní, čtení ... [+]

Studenti si vybudují pevný základ anglických dovedností, které mohou komunikovat v profesionálním, neformálním a akademickém prostředí. Zdůrazňujeme mluvení, psaní, čtení a poslech, stejně jako gramatiku. Třídy jsou navrženy tak, aby studenti měli mnoho příležitostí komunikovat se svými spolužáky.

Hodnocení předmětu

Hodnocení modulů zahrnuje zkoušky, úkoly, projekty, prezentace, třídní testy a / nebo praktické testy.

Způsob doručení

Přednášky, konzultace a samostatné učení jsou zaměstnány. Aby se ujistili, že studenti mají jasné znalosti o konceptech, vyučují se k opětovnému zdůraznění klíčových oblastí.

Nezávislé učení zahrnuje žáky, kteří přebírají iniciativu při uznávání požadavků na učení a při činnostech, které jim pomáhají. Tyto aktivity by mohly mít formu výzkumu, výukových cvičení, recenzních otázek a studijních prací.... [-]

Singapur
Srpen 2020
Angličtina
10 - 30 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

TMC Academy

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům potřebné teoretické znalosti a praktické aspekty k naplnění kariérních příležitostí v účetním a finančním sektoru ekonomiky. ... [+]

Profesní diplom v účetnictví a financích

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům potřebné teoretické znalosti a praktické aspekty k naplnění kariérních příležitostí v účetním a finančním sektoru ekonomiky.

Informace o kurzuPlný úvazek: 12 měsíců *Na částečný úvazek: 14 měsíců

* lze dokončit do 7-12 měsíců v závislosti na nabídnutém modulu.

Hodnocení kurzu

Moduly budou posuzovány pomocí hodnocení a zkoušek na základě kursu.

Učení a učení

Přednášky, konzultace a samostatné učení jsou zaměstnány. Aby se ujistili, že studenti mají jasné znalosti o konceptech, vyučují se k opětovnému zdůraznění klíčových oblastí.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 14 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Vyšší diplom v masové komunikaci poskytuje studentům potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti v interdisciplinárních oblastech hromadné komunikace, tj. Žurnali ... [+]

Vyšší diplom v masové komunikaci poskytuje studentům potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti v interdisciplinárních oblastech hromadné komunikace, tj. Žurnalistiky, filmu a multimédií. Zabezpečuje studentům obecné přenositelné dovednosti, které jsou důležité pro širokou škálu kariér v oblasti hromadné komunikace. Vyšší diplom je určen k tomu, aby pomohl rozvinout studentské analytické techniky a dovednosti pro řešení problémů a umožnil jim zhodnotit důkazy, argumenty a předpoklady v oblasti hromadné komunikace.

Konečný stav: 12 měsíců

Večerní studium: 21 měsíců *

* může být dokončeno v 14-16 měsících v intenzivním režimu.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby rozvíjel dovednosti a znalosti potřebné pro kompetentní a efektivní manažery v tomto dynamickém průmyslu. ... [+]

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby rozvíjel dovednosti a znalosti potřebné pro kompetentní a efektivní manažery v tomto dynamickém průmyslu.

Tento kurz nemá žádnou průmyslovou přílohu. Studenti musí dokončit 16 modulů nebo 12 modulů pro pokročilé stání, než mohou absolvovat kurz.

Konečný stav: 12 měsíců

Večerní studium: 21 měsíců *

* lze dokončit do 14-16 měsíců v intenzivním režimu.

Hodnocení předmětu

Hodnocení modulů zahrnuje zkoušky, úkoly, projekty, prezentace, třídní testy a / nebo praktické testy.

Způsob doručení

Přednášky, konzultace a samostatné učení jsou zaměstnány. Aby se ujistili, že studenti mají jasné znalosti o konceptech, vyučují se k opětovnému zdůraznění klíčových oblastí.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům potřebné teoretické znalosti a praktické aspekty k naplnění kariérních příležitostí v obchodním, výrobním, finančním a servisní ... [+]

Vyšší diplom v oboru (marketingová specializace)

Vysokoškolský diplom TMC Academy je ekvivalentní prvních dvou let bakalářského titulu UK s vyznamenáním!

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům potřebné teoretické znalosti a praktické aspekty k naplnění kariérních příležitostí v obchodním, výrobním, finančním a servisním sektoru ekonomiky. TMC vyšší diplom v oboru podnikání je ekvivalentní prvnímu a druhému ročníku studijního programu a umožňuje studentům řídit závěrečný rok vstupu přes řadu titulů ve Velké Británii, nebo požadovat pokročilé postavení při vstupu do australských nebo jiných titulů.

Informace o kurzuKonečný stav: 12 měsícůVečerní studium: 21 měsíců *... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Psychologie je věda, která odpovídá na otázky týkající se chování a poznávání lidí a zvířat. Vyšší diplom v psychologii s poradenstvím poskytuje studentům komplexní teore ... [+]

Psychologie je věda, která odpovídá na otázky týkající se chování a poznávání lidí a zvířat. Vyšší diplom v psychologii s poradenstvím poskytuje studentům komplexní teoretické zázemí a výzkumné dovednosti relevantní pro studium duševních procesů a lidského chování. Program pokrývá širokou škálu empirických a praktických oblastí psychologie a nabízí studentům příležitost zahájit rozvoj základních poradenských dovedností.

Studenti TMC psychologie mají nárok na členství v Singapurské psychologické společnosti (SPS) pod našimi studentskými kapitolami.

Konečný stav: 12 měsíců

Večerní studium: 21 měsíců *

... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Program Vysokoškolský diplom v informačních technologiích (HDICT) poskytuje studentům potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti, které jim umožní dosáhnout vyni ... [+]

Program Vysokoškolský diplom v informačních technologiích (HDICT) poskytuje studentům potřebné teoretické znalosti a praktické dovednosti, které jim umožní dosáhnout vynikajících kariérních příležitostí v průmyslu Infocomm Technology (ICT). Cílem je rozvíjet a produkovat absolventy, kteří jsou dobře orientovaní v kritických disciplínách vyžadovaných v oblasti výpočetní techniky a IT. Absolventi budou mít potřebné osobní vlastnosti a technické dovednosti, aby mohli vyniknout jako IT profesionálové.

Cílem kurzu je dosáhnout mezinárodního standardu vysoce kvalitního výcviku, který povede k všeobecně uznávané kvalifikaci a umožní absolventům absolvovat bakalářské studijní programy na špičkových univerzitách.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

TMC Academy

Po absolvování kurzu budou studenti sedět na semináři pro všeobecné osvědčení o vzdělání v Singapuru-Cambridge, který se provádí každoročně. Ministerstvo školství uděluje ... [+]

Po absolvování kurzu budou studenti sedět na semináři pro všeobecné osvědčení o vzdělání v Singapuru-Cambridge, který se provádí každoročně. Ministerstvo školství uděluje certifikát studentům možnost požádat o přijetí na polytechniku ​​v Singapuru i zámořských institucích.

Přípravné kurzy TMC pro zkoušky typu "O" v Singapuru-Cambridge GCE zahrnují také volitelný modul, který připravuje studenty na další podobné zkoušky, Cambridge International General Certificate of Secondary Education (IGCSE).

IGCSE je jednou z nejoblíbenějších mezinárodních kvalifikací na světě pro 14 až 16 let. Je uznávána předními univerzitami a zaměstnavateli po celém světě a je mezinárodním pasem k pokroku a úspěchu. Studenti, kteří chtějí studovat mimo Singapuru po úrovni 'O', se mohou rozhodnout, že využijí volitelného modulu IGCSE Preparation.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 23 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

TMC Academy

Přípravné kurzy pro přijetí do státních škol jsou speciálně navrženy pro zahraniční studenty, kteří se chtějí účastnit Admisního cvičení pro mezinárodní studenty (AEIS), ... [+]

Přípravné kurzy pro přijetí do státních škol jsou speciálně navrženy pro zahraniční studenty, kteří se chtějí účastnit Admisního cvičení pro mezinárodní studenty (AEIS), aby vstoupili na sekundární 1, 2 nebo 3 v Singapurských vládních školách, mezinárodních institucích a dosáhli podobného standardu studenti z Singapurských vládních škol.

AEIS se skládá z centralizovaného testu anglického jazyka a matematiky, který posuzuje angličtinou abilitu žáků v oblasti gramotnosti, matematiky a uvažování. Mezinárodní studenti, kteří se nemohou účastnit programu AEIS v září / říjnu nebo jsou v předchozích pokusech o AEIS neúspěšní, mohou v únoru / březnu * uspořádat doplňkovou AEIS (S-AEIS).... [-]

Singapur
Srpen 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

TMC Academy

Nadační diplom pro terciární studia je připravován pro přípravu studentů na vyšší vzdělávání. Nadační diplom poskytuje potřebné teoretické znalosti a praktické zkušenosti ... [+]

Základní diplom pro terciární studia

Nadační diplom pro terciární studia je připravován pro přípravu studentů na vyšší vzdělávání. Nadační diplom poskytuje potřebné teoretické znalosti a praktické zkušenosti v multidisciplinárních studiích s cílem připravit studenty na různé disciplíny na další úrovni studia.

Po dokončení tohoto kurzu mohou studenti absolvovat naše kurzy vyššího diplomu, které vedou ke studiu a dokončují se do 2 let. *

* Na základě studia na plný úvazek.

Použijte nyní a užívejte si následujících práv:Více než 50% z poplatku za přihlášku$ 300 studijní grant

Chcete se dozvědět více? Poskytujeme bezplatný náhled 1 na 1 kurzu! Zeptejte se teď!... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
9 - 10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

About TMC Academy Singapore