ACC Aviation Career Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hlavní důvody, proč si vyberete letecký kariérní centrum jako školícího partnera

INSTRUKCÍ: Lektoři, kteří mají zkušenosti s leteckou dopravou, vám poskytnou špičkový kurz a teoretický výcvik

LETIŠTĚ: Školení na mezinárodním letišti vám poskytuje neocenitelné zkušenosti pro budoucí kariéru jako pilot letecké společnosti

VZDĚLÁVÁNÍ: Optimalizované školení orientované na letecké společnosti, posílení letadlové lodě a využití moderních technologií online výcviku

BEZPEČNOST: S dokonalým bezpečnostním záznamem není bezpečnost pro nás jen sloganem, je to způsob myšlení a jednání

Umístění: Umístěný v srdci Evropy, se spojením do celé Evropy za méně než 2 hodiny

Letiště

Letiště Maribor, které se nachází poblíž dálnice A1 a hned vedle dálnice A4, je snadno dosažitelné silniční, vlakovou nebo autobusovou dopravou. Ostatní města v blízkosti letiště jsou: Ljubljana (120 km), Graz (77 km) a Záhřeb (107 km). Je také snadno dostupný po železnici ze všech směrů.

V roce 2005 byl rekonstruován přistávací systém ILS CAT I a distribuční trafostanice a letiště bylo později obsluhováno pravidelnými lety slovinského ducha, ramena Styrianského ducha, která nabídla pravidelné lety do Paříže a Salzburgu.

Nový terminál letiště byl otevřen v roce 2012 s kapacitou nejméně 600 000 osob / rok a v roce 2013 byl starý starý terminál také zrekonstruován. Řízení letového provozu (ATC) je služba poskytovaná pozemními kontrolory, která řídí letadla na zemi a prostřednictvím řízeného vzdušného prostoru, a může poskytovat poradenské služby pro letadla v neřízeném vzdušném prostoru. Primárním cílem ATC na celém světě je zabránit kolizím, organizovat a urychlit tok dopravy a poskytnout informace a další podporu pilotům. poskytovatelem služeb řízení letového provozu ve Slovinsku jsou slovenské letecké navigační služby nebo SLOVENIA CONTROL s certifikátem jednotného evropského nebe poskytující letecké navigační služby, které jsou bezpečné, flexibilní a nejvyšší kvality ve slovinském vzdušném prostoru. Dosažení, zajištění a neustálé zlepšování definovaných úrovní bezpečnosti.

Studenti tohoto druhu prostředí postupují mnohem efektivněji s výukovým pokrokem a dobře se přizpůsobují dopravní situaci a chování v takovém prostředí, během všech letových modulů, stávají se konkurenceschopnými, úspěšnými a bezpečnými pilotem.

Vzdušné prostory a letiště

Školení probíhá v srdci EU, s mimořádně hustým prostředím a možností optimálního letového výcviku, od Alp až po Středozemní moře. Všechna letiště v okolí jsou využívána také naší letovou školou pro rozsáhlý pilotní trénink. Místo výcviku představuje pro studenty ideální prostředí, protože se učí přesné vizuální a instrumentální navigaci v různých typech vzdušných prostorů a orientačních bodů.

Ve Slovinsku jsou tři mezinárodní, hlavní letiště. Jsou vybaveny různými typy vybavení, připravují pilotního studenta, aby se seznámil se všemi těmito typy, aby se později mohl setkat ve své skutečné pracovní pozici jako druhý pilot nebo kapitán. Všechna letiště mají přístupové systémy přesné (ILS) a non-precision aids (VOR-DME, NDB-Locator atd.), Které jsou k dispozici pro vysoce kvalitní výcvik IR (přístrojové kvalifikace).

Většina slovinské největší části vzdušného prostoru je zařazena do třídy E až do výše 7.500 ft, což znamená téměř volné létání pro všechny výcvikové lety. Studenti si mohou vybrat z 15 různých letišť, z nichž 13 je zdarma pro všechna přistání a odlety. Letiště jsou dlážděná (s asfaltovými dráhami) a travnatá letiště. Studenti používají oba z nich, aby se naučil rozdíly v technikách přistání.

Oznámení letu je velmi snadný úkol - všechny letové plány jsou předkládány prostřednictvím internetového min. 30 minut před letem a neexistuje žádná další dokumentace nebo schválení požadované státem, neomezený letový výcvik a výcviková osnovy.

Hlavní letiště letiště Aviation Career Centre se nachází na mezinárodním letišti Maribor (Edvard Rusjan). Letiště Maribor, které se nachází poblíž dálnice A1 a hned vedle dálnice A4, je snadno dosažitelné silniční, vlakovou nebo autobusovou dopravou. Ostatní města v blízkosti letiště jsou: Ljubljana (120 km), Graz (77 km) a Záhřeb (107 km). Je také snadno dostupný po železnici ze všech směrů.

V roce 2005 byl rekonstruován přistávací systém ILS CAT I a distribuční trafostanice a letiště bylo později obsluhováno pravidelnými lety slovinského ducha, ramena Styrianského ducha, která nabídla pravidelné lety do Paříže a Salzburgu.

Nový terminál letiště byl otevřen v roce 2012 s kapacitou nejméně 600 000 osob / rok a v roce 2013 byl také obnoven starý terminál. Řízení letového provozu (ATC) je služba poskytovaná pozemními kontrolory, která řídí letadla na zemi a prostřednictvím řízeného vzdušného prostoru, a může poskytovat poradenské služby pro letadla v neřízeném vzdušném prostoru. Primárním cílem ATC na celém světě je zabránit kolizím, organizovat a urychlit tok dopravy a poskytnout informace a další podporu pilotům. poskytovatelem služeb řízení letového provozu ve Slovinsku jsou slovenské letecké navigační služby nebo SLOVENIA CONTROL s certifikátem jednotného evropského nebe poskytující letecké navigační služby, které jsou bezpečné, flexibilní a nejvyšší kvality ve slovinském vzdušném prostoru. Dosažení, zajištění a neustálé zlepšování definovaných úrovní bezpečnosti.

Řízení letového provozu (ATC) je služba poskytovaná pozemními kontrolory, která řídí letadla na zemi a prostřednictvím řízeného vzdušného prostoru, a může poskytovat poradenské služby pro letadla v neřízeném vzdušném prostoru. Primárním cílem ATC na celém světě je zabránit kolizím, organizovat a urychlit tok dopravy a poskytnout informace a další podporu pilotům. poskytovatelem služeb řízení letového provozu ve Slovinsku jsou slovenské letecké navigační služby nebo SLOVENIA CONTROL s certifikátem jednotného evropského nebe poskytující letecké navigační služby, které jsou bezpečné, flexibilní a nejvyšší kvality ve slovinském vzdušném prostoru. Dosažení, zajištění a neustálé zlepšování definovaných úrovní bezpečnosti.

Studenti tohoto druhu prostředí postupují mnohem efektivněji díky pokroku v učení a dobře se přizpůsobují dopravní situaci a chování v takovém prostředí během všech letových modulů, čímž se stávají kompetitivními, úspěšnými a bezpečnými piloti.

X

Místa

Maribor

Adresa, 1. řádek
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
Maribor, Administrativní jednotka Maribor, Slovinsko