Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Convertas je spolehlivou poradenskou firmou, která pomáhá organizacím rozvíjet své aktivity Convertas s cíli při přijímání osvědčených postupů.

V programu Convertas pomáháme firmám zlepšit jejich výkonnost a růst, najít nové a lepší způsoby, jak dělat věci. Nabízíme řadu specializovaných služeb ve všech oblastech podnikání, které spolupracujeme s našimi klienty a pomáháme jim rozvíjet své organizace.

Convertas je založena na dlouholetých zkušenostech s klienty z diverzifikovaných odvětví, na Středním východě, v Africe, Evropě a Asii.

Naším hlavním cílem je pomoci vašemu podniku zlepšit jeho výkonnost a růst tím, že identifikuje a řeší problémy, hledá nové a lepší způsoby, jak dělat věci. Ať už je to velká společnost, malé a střední podniky nebo nezisková organizace, pomáháme rozvíjet své aktivity a snižovat jejich náklady.

V rámci společnosti Convertas nabízí široká nabídka služeb atraktivitu s mnoha výzvami a příležitostmi pro rozvoj. Naše nabídka se rozšiřuje na všechny oblasti podnikání, pracuje ruku v ruce s našimi klienty a pomáhá jim rozvíjet organizace.

Co děláme

Naše nabídka poradenských služeb se zaměřuje na strategické řízení a řešení problémů v oblasti marketingu, lidských zdrojů, kvality, financí, nákupu a dodavatelského řetězce. Naši konzultanti jsou připraveni pomoci klientům naplánovat a realizovat projekty, poradit a brainstorming s nimi, aby získali praktické výsledky a posílili strategické myšlení.

V společnosti Convertas lidi ve všech oblastech podnikání, včetně managementu, řízení lidských zdrojů, marketingu, financí, veřejných zakázek a logistiky, zaměřujících se na organizace, manažery a zaměstnance.

Naše mise

Convertas je spolehlivou poradenskou společností, která pomáhá organizacím rozvíjet své aktivity, aby se přizpůsobily jejich cílům a přijaly osvědčené postupy.

Pomáháme firmám zlepšit jejich výkonnost a růst, plánováním, řešením problémů a nalezením nových a lepších způsobů, jak dělat věci. Nabízíme řadu specializovaných služeb ve všech oblastech podnikání, které spolupracujeme s našimi klienty a pomáháme jim rozvíjet své organizace.

Naše vize

Vize společnosti Convertas musí být spolehlivým poradcem ve všech oblastech podnikání po celém světě, což je přední poradenská firma, důvěryhodná pro vysokou úroveň kompetencí v různých oblastech podnikání.

Naše hodnoty

  • Excelence: Jsme odhodláni poskytovat našim klientům vynikající služby, které překračují jejich očekávání
  • Integrita: Co slibujeme, je to, co bude dáno. Mít silné morální zásady je náš způsob života. Dodáváme služby orientované na výsledky.
  • Kreativita: Pro naše klienty vytváříme nové příležitosti prostřednictvím našich služeb, řešení problémů a strategického plánování.
  • Vedení: Naše vedení je založeno na naší vizi, která inspirová a motivuje ostatní.

Školení a vývoj

Pořádáme školení ve všech oblastech podnikání, včetně strategického řízení, řízení lidských zdrojů, marketingu

Naše metodika školení

Lidé si většinu z toho, co čtou nebo slyší, si pamatují, naše metodologie spočívá spíše na využití audiovizuálního dopadu, který je účinnější než styl přednášek. Prezentace, videozáznamy a metody simulace se osvědčily jako velmi účinné pro pamatování lidí.

Navíc dělání a výuka jsou nejlepšími prostředky pro učení a zapamatování. To znamená zapojit stážisty do výuky interakcí, vyplněním pracovních listů a podněcováním k vysvětlení a prezentaci toho, co je získáno.

Školení se konají buď jako veřejné kurzy po dobu 3 až 5 po sobě jdoucích dnů v hotelových zařízeních v konferenčním uspořádání, nebo v prostorách klienta jako interní kurzy.

Pracujeme také s individuálními vzdělávacími programy (ITP) pro jednotlivce, kteří požadují, aby kurzy byly přizpůsobeny jejich rozsahu práce nebo jejich potřebám. Jedná se o trénink jednoho stylu koučování, který je pro většinu k dispozici

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Convertas

Tento kurz poskytuje základní a hloubkové praktické techniky, které vám umožní vyniknout na vašem pracovišti. ... [+]

Tento kurz poskytuje základní a hluboké praktické techniky, které vám umožní vyniknout na pracovišti. V tomto kurzu se seznámíte s multidisciplinárními osvědčenými postupy, jako je například lepší obchodní spisovatel a hlavní komunikátor.

Tento kurz se také zaměřuje na důležitost poskytování výjimečných interních a externích služeb zákazníkům a dopadu tohoto procesu.

Navíc budete důkladně mít možnost diskutovat o dopadech stresu na pracovišti a způsobech, jak zmírnit stres na výhodu. Dozvíte se také, jak zvládnutí efektivního využití času nevyhnutelně zvýší vaši produktivitu a sníží úroveň stresu. Dalším tématem, o kterém se budete bavit, je organizování a vedení efektivního a profesionálního setkání. Nakonec se dozvíte podrobně, jak můžete zlepšit možnosti zpracování telefonu.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento praktický kurz v logistice Vás připraví na vzrušující kariéru v logistice. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další s ... [+]

Tento praktický kurz v logistice Vás připraví na vzrušující kariéru v logistice. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další studium v této rychle se rozvíjející oblasti. Tato kvalifikace nabízí studentům jedinečnou, cenově výhodnou příležitost

CíleVede vítězný logistický tým, oddělení nebo projektPochopit praktické a nejnovější techniky v logistickém řízeníPosílit ostatní, aby poskytovali výsledky v řízení logistikyZajistěte řádné nahrávání, skladování, skladování a dodávky zboží dle nejnovějších obchodních požadavkůZajistit, aby byly dodrženy zásady plnění zásob a dodávek zboží.Správa mezinárodní logistiky větších rozměrů.Kdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento program představí Business Intelligence (BI), praktický, který vám umožní čistit, normalizovat a interpretovat velké objemy dat. Budete schopni navázat historické v ... [+]

Tento program představí Business Intelligence (BI) , praktický, který vám umožní čistit, normalizovat a interpretovat velké objemy dat. Budete schopni navázat historické vztahy, analyzovat současnou situaci a předvídat budoucí strategie.

Aplikace BI je bez hranic, pokrývající provozní, taktická a strategická obchodní rozhodnutí. Zahrnuje všechna oddělení a kaskády na všechny uživatele, kteří provádějí čištění dat, reporting, analýzu, modelování, integraci a automatizaci.

V tomto kurzu používáme MS Excel výhradně jako dokonalý a snadno dostupný nástroj BI, který vám umožní vytvořit si exkluzivní úroveň znalostí a přidat okamžitou hodnotu vaší práci a společnosti.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz zahrnuje nejnovější základní postupy v oblasti prognózování, plánování, nákupu, dopravy, skladování a logistiky. Zahrnuje rámec Reference Supply Chain Operatio ... [+]

Tento kurz zahrnuje nejnovější základní postupy v oblasti prognózování, plánování, nákupu, dopravy, skladování a logistiky.

Zahrnuje rámec Reference Supply Chain Operations Reference (SCOR) pro trvalé zlepšování výkonnosti v celém dodavatelském řetězci.

Dodavatelé jsou klíčovými zúčastněnými stranami, aby určili kvalitu a výsledek. Řádné řízení dodavatelského řetězce vám může zajistit práci s podpůrnými dodavateli. Implementace řízení dodavatelského řetězce vytváří správný výstup, který vyžaduje velký závazek vlastního manažerského týmu.

CíleRozpoznat trendy a moderní postupy v řízení dodavatelského řetězce a logistikyPraxe předpovědi a techniky optimalizace inventářePosoudit kategorie položek a formulovat vhodné strategie získávání zdrojůPopište úlohu a cíle řízení dopravy v logisticePoužijte skladové techniky přidávající hodnotuPoužít rámec pro řízení dodavatelského řetězce (SCOR) pro řízení výkonnosti dodavatelského řetězceKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v oblasti managementu a leadershipu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ ... [+]

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v oblasti managementu a leadershipu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další studium v této rychle se rozvíjející oblasti. Tato kvalifikace nabízí studentům jedinečnou, cenově dostupnou a cenově výhodnou příležitost, která jim zajistí uspokojení požadavků konkurenčního trhu.

CíleNábor - kontrola pozice, reklama; dovednosti pohovorů; selekční technikyRetence - indukce, orientace, vývoj, odměnyPerformance Management - nastavení očekávání, klíčových odpovědnostíŠkolení a koučování pro výkon a poskytování účinné zpětné vazbyNáčrt právních požadavků, které HRM praktikujeKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Workshop je určen pro manažery, kteří nemají dostatek znalostí v oblasti účetnictví a financí. Majitelé podniků a manažeři musí často podepisovat a schvalovat účetní závě ... [+]

Workshop je určen pro manažery, kteří nemají dostatek znalostí v oblasti účetnictví a financí. Majitelé podniků a manažeři musí často podepisovat a schvalovat účetní závěrky a interpretovat data.

Naučí se používat informace z účetních závěrek pro své plánovací a manažerské práce a jak hodnotit výkonnost podniku prostřednictvím finančních výkazů (např. Identifikace nepravidelných proměnných za poslední období, ...)

CíleIdentifikujte funkce účetních informací v rozhodovacím procesuVysvětlete prvky účetní závěrkyProvádět základní analýzu finanční výkonnostiPoužívejte účetní informace pro rozhodováníKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Je obtížné vytvořit a implementovat nezbytné předpisy a postupy pro kontrolu různých druhů obchodních aktiv. Kontrolní aktiva závisí především na důvěře těch, kteří je sp ... [+]

Je obtížné vytvořit a implementovat nezbytné předpisy a postupy pro kontrolu různých druhů obchodních aktiv.

Kontrolní aktiva závisí především na důvěře těch, kteří je spravují. (I když se jedná o důležitý faktor, není pro kontrolní systém jedinečný.) Při stanovení metod řízení aktiv je věnována malá pozornost hodnocení a definování rizik.

CíleIdentifikujte různé druhy obchodních aktivPopište strukturu a prvky systému vnitřní kontrolyRozvíjet činnosti kontroly aktivVysvětlete, jak efektivně implementovat činnosti kontroly aktivKdo by se měl zúčastnit

Tento kurz je určen pro manažery a zaměstnance malých a středních podniků, včetně podnikatelů, ředitelů, akcionářů, představenstva a dozorců. To bude cenné pro každého, kdo je nový, který bude financovat a kontrolovat obchodní aktiva.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Kreativita, řešení problémů a rozhodování nejen pomáhá vytvářet lepší řešení, ale vytváří pozitivní zkušenosti, které urychlují přijímání nových nápadů. ... [+]

"Predstavivost je dulezitejsi nez znalosti. Zatímco poznání definuje vše, co v současné době víme a chápeme, představivost poukazuje na vše, co bychom ještě mohli objevit a vytvořit

Je to proces, který vám pomůže předefinovat problémy a příležitosti, kterým čelíte, přijít s novými, inovativními reakcemi a řešeními a poté jednat. Použité nástroje a techniky činí proces zábavným, poutavým a spolupracujícím.

Kreativita, řešení problémů a rozhodování nejen pomáhá vytvářet lepší řešení, ale vytváří pozitivní zkušenosti, které urychlují přijímání nových nápadů. Po pochopení mechanismů myšlení vám poskytneme metody a nástroje, které budete během cvičení praktikovat a které vám mohou pomoci v práci nebo v životě a od těch nejsvobodnějších situací až po ty nejobtížnější nebo neobvyklé.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Mezinárodní standardy účetního výkaznictví (IFRS) jsou nejpoužívanějšími účetními standardy na světě. Více než 120 zemí nyní vyžaduje nebo povoluje používání IFRS. Od rok ... [+]

Mezinárodní standardy účetního výkaznictví (IFRS) jsou nejpoužívanějšími účetními standardy na světě. Více než 120 zemí nyní vyžaduje nebo povoluje používání IFRS. Od roku 2005 více než 7 000 veřejných společností v Evropské unii dodržuje IFRS. Většina ostatních zemí buď přijala IFRS, nebo se rozhodla sjednotit své národní standardy s IFRS.

Tento pětidenní kurz poskytuje důkladný a podrobný přehled všech hlavních technických požadavků IFRS a zahrnuje ilustrativní účetní výkazy, případové studie, příklady, pokrytí nejvýznamnějších IFRS a interaktivní účast delegátů. Kromě přezkumu stávajících IFRS dostávají delegáti kurzů také aktuální informace o hlavních nových standardech v oblasti příjmů, leasingu a finančních nástrojů a pravděpodobný dopad jejich přijetí.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů a leadershipu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program ... [+]

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů a leadershipu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další studium v této rychle se rozvíjející oblasti.

Tato kvalifikace nabízí studentům jedinečnou, cenově dostupnou a cenově výhodnou příležitost, která jim zajistí uspokojení požadavků konkurenčního trhu

CílePochopit angažovanost a motivaci zaměstnancůPorozumět složkám zapojení zaměstnancůPochopit řidiče a předpoklady zapojení zaměstnancůZískat dovednosti na podporu zapojení zaměstnancůRozvoj lidských zdrojů a jeho přínosyKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Organizační rozvoj posiluje úlohu HR, aby se stal strategickým partnerem v podnikání. Tento kurz vám pomůže dozvědět se vše o organizačním vývoji od definice po aplikace. ... [+]

Organizační rozvoj posiluje úlohu HR, aby se stal strategickým partnerem v podnikání. Tento kurz vám pomůže dozvědět se vše o organizačním vývoji od definice po aplikace.

Zdůrazní úlohu rozvoje lidských zdrojů v organizaci, aby pomohla lidem a organizacím efektivně řídit změny.

Kurz využívá kombinaci teorie a praktické aplikace konceptů kurzu. Účastníci se zapojí do simulačních cvičení v kombinaci s diskusemi o reálných životních situacích, které jim umožní získat silné znalosti a dovednosti.

CíleRozumět organizačnímu rozvojiPosoudit připravenost organizace na rozvojSoučasná analýza dat souvisejících s organizačním rozvojemNávrh strategie rozvoje organizaceImplementovat procesy řízení změnKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Plánování je nejkritičtější i nejnáročnější fází jakékoli zakázky. Poskytuje směr k tomu, jak má tato funkce zajistit zabezpečení dodávek organizace. ... [+]

Plánování je nejkritičtější i nejnáročnější fází jakékoli zakázky. Poskytuje směr k tomu, jak má tato funkce zajistit zabezpečení dodávek organizace.

Pokud jde o správu nabídek, zdravý plán zadávání veřejných zakázek pomůže vyrovnat často protichůdné cíle generování úspor a uspokojování interních zákazníků. V tomto kurzu poskytujeme důkladné vysvětlení, jak přistupovat k plánování cílů a iniciativ v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Věnujeme se různým kvalitativním a kvantitativním technikám prognózování, které se týkají plánování zásob a demonstrujeme, jak lze použít různé strategie integrace dodavatelů, které pomáhají udržet operace a projekty.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento praktický kurz rozšíří vaše dovednosti v oblasti masáže dat, modelování, integrace a automatizace na nové úrovně. Budete také zvládat normalizaci a masování hlučnýc ... [+]

Tento praktický kurz rozšíří vaše dovednosti v oblasti masáže dat , modelování, integrace a automatizace na nové úrovně. Budete také zvládat normalizaci a masování hlučných dat, přípravu reportů, analýzu a usmíření.

Jedná se o kurz založený na aplikaci Excel, který vám umožní rozvíjet novou úroveň znalostí a přidávat okamžitou hodnotu vaší práci.

CíleAplikovat odborné znalosti aplikace Excel v oblasti obchodu, financí a účetnictví prostřednictvím zdokonalení krácení dat a dicing, masáže dat a dovedností analýzy datPomocí kontingenčních tabulek a kontingenčních grafů můžete provádět automatizované vytváření sestav, analýzu a odsouhlasení nejúčinnějiVyvíjejte speciální flash a manažerské reporty propojením Excelu s Access, webem, textem, SQL a dalšími databázemiZaznamenáváním, spouštěním a úpravami maker opakujte úlohy a generujte přehledy efektivněZískejte mnoho tipů a triků, které zlepší efektivitu práceKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k provedení hloubkové analýzy projektu během fáze plánování a implementace. Účastníci tohoto interakti ... [+]

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k provedení hloubkové analýzy projektu během fáze plánování a implementace.

Účastníci tohoto interaktivního kurzu se naučí všechny důležité nástroje a techniky potřebné k rozhodování o optimalizaci úspěšného provedení projektu v dynamickém prostředí.

CíleDovednost a důvěra v praktickou techniku plánování projektu.Schopnost určit, zda projekt může být skutečně dodán včas a v rozpočtu.Pochopení toho, jak odhalit rizika nezbytná pro splnění omezeného termínu dodání.Důvěra komunikovat projekt „kompromisy“ jasně.Stanovte dosažitelné cíle s klienty, manažery a členy projektového týmu.Znalosti o tom, jak zaznamenávat skutečný průběh projektu, a poté použít základní linii projektu pro zjištění a řízení rozptylu.Schopnost „rámovat“ vaše otázky při analýze projektového plánu na skryté odchylkyKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Dobrý zákaznický servis lze považovat za velký rozdíl mezi firmami. Zatímco konkurenční produkty jsou často podobné a lze je snadno duplikovat, dobrá zákaznická služba je ... [+]

Dobrý zákaznický servis lze považovat za velký rozdíl mezi firmami. Zatímco konkurenční produkty jsou často podobné a mohou být snadno duplikovány, dobrý zákaznický servis je holistický systém, který vyžaduje trvalé úsilí v rámci celé organizace, řízené vrcholem a pronikající všemi aspekty kultury organizace. Výsledná zákaznická organizace se stává impozantním konkurentem, jehož model nelze snadno kopírovat.

V tomto kurzu se podíváme na to, co je potřeba vybudovat zákaznicky orientovanou organizaci. Případové studie, autoevaluační cvičení, aplikace nástrojů kvality služeb, videoklipy s debriefs, ústními a písemnými otázkami, které vyúsťují do debat a další, jsou v tomto kurzu využívány kromě stručných konzultací a prezentací účastníků.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v managementu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další studium v t ... [+]

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v managementu. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup a využijte tento program jako základ pro další studium v této rychle se rozvíjející oblasti. Tato kvalifikace nabízí studentům jedinečnou, cenově dostupnou a cenově výhodnou příležitost, která jim zajistí uspokojení požadavků konkurenčního trhu.

CíleZískejte nejlepší postupy v oblasti rozpočtováníPochopit strategickou roli nákladových konceptůVysvětlete koncepty nákladů s využitím informací o nákladech pro řízení řízeníPopište úlohu rozpočtů v procesu řízeníDiskutujte o významu strategie a její roli v hlavním rozpočtuPřipravte si hlavní rozpočet a vysvětlete vzájemné vztahy mezi jeho podpůrným plánemRozumět nulovému základu, aktivitám založeným a kaizenským přístupům k rozpočtováníVysvětlete podstatu řídicích systémůVypracovat flexibilní rozpočty pro hodnocení krátkodobé finanční výkonnostiIdentifikujte různá opatření pro kontrolu nákladůZměřte a vyhodnoťte výkonKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Cílem tohoto kurzu je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření konzistentní vize pro vedení činnosti organizace, rozhodování a přidělování zdrojů. ... [+]

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření konzistentní vize pro vedení činností organizace, rozhodování a přidělování zdrojů.

Strategické plánování by mělo být založeno na hodnotě vytvořené organizací pro její zákazníky a mělo by být pro tyto zákazníky umístěno jako obchodní partner s přidanou hodnotou.

CílePoslání Vize a cíle organizaceSWOT analýza s hloubkovou studií všech komponentPorovnání SOWT s jinými nástroji (např. PEST)Vnímání a myšlení podvědomé úrovněHodnoty a přesvědčeníDruhy strategií a jejich využitíPříprava akčních plánů pro realizaci strategického plánuProvádění a monitorování strategických plánůKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Efektivní řízení lidských zdrojů je stále více vnímáno jako pozitivně ovlivňující výkon a konkurenční úspěch ve velkých i malých organizacích. Vzhledem k tomu, že se lids ... [+]

Efektivní řízení lidských zdrojů je stále více vnímáno jako pozitivně ovlivňující výkon a konkurenční úspěch jak u velkých, tak u malých organizací. Vzhledem k tomu, že se lidské zdroje staly vnímány jako kritičtější pro úspěch organizace, mnoho organizací si uvědomilo, že to jsou lidé v organizaci, kteří poskytují konkurenční výhodu.

CílePochopte důležitost lidí jako nejdůležitějšího aktiva organizaceZjistěte, jak by organizace měla řídit své lidské zdrojeS jistotou najímejte správnou osobu na správném místě se správným balíčkem výhodPlánování pracovní sílyVyužijte nejúčinnějších možností náboru a moderních nástrojůPochopit vhodnou filozofii a strategii odměňování a jak maximalizovat jejich efektivituRozvoj lidských zdrojů a jeho přínosyKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz vám umožní transformovat sebe a Vaše oddělení lidských zdrojů na obchodního partnera, který je schopen poskytnout výsledky a přidávat hodnotu vaší organizaci. ... [+]

Tento kurz vám umožní transformovat sebe a Vaše oddělení lidských zdrojů na obchodního partnera, který je schopen poskytnout výsledky a přidávat hodnotu vaší organizaci.

Tento kurz je založen na nejnovějším výzkumu a osvědčených postupech v oblasti řízení lidských zdrojů. Přináší nové zkušenosti a příklady účastníkům, stejně jako pochopení toho, co dělá úspěšného obchodního partnera v oblasti lidských zdrojů.

Kurz využívá integrovaný mix tréninkových přístupů včetně přednášek, případových studií, skupinových aktivit a sdílení zkušeností. Účastníci projdou různými personálními strategiemi, navrhnou klíčové ukazatele výkonnosti a identifikují kompetence potřebné pro úspěch HR jako obchodního partnera.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

V tomto kurzu budou vysvětleny teorie, modely a osvědčené postupy plánování poptávky, které účastníkům pomohou při řešení různých budoucích scénářů s cílem zajistit nepře ... [+]

V tomto kurzu budou vysvětleny teorie, modely a osvědčené postupy plánování poptávky, které účastníkům pomohou při řešení různých budoucích scénářů s cílem zajistit nepřetržitý tok zásob za co možná nejnižší náklady.

Kurz využívá kombinaci interaktivních a praktických technik a stručných prezentací konzultanta a účastníků. Bude probíhat mnoho individuálních a skupinových cvičení. Cvičení jsou všechna související s prací, kde účastníci potřebují po pochopení procesu spočítat optimální řešení.

CíleUveďte cíle řízení zásob a uveďte jejich dopad na náklady a služby zákazníkůmPřipravte řádnou klasifikaci zásob a použijte osvědčené postupy pro specifikaci položek a katalogizaciPoužijte vědecké předpovědní techniky k předvídání poptávky a lepšímu řízení dodacích lhůtRozlišovat a kategorizovat prvky cen akciíVypočítejte optimální objednací množství a určete bezpečnostní zásoby a body pro objednáníKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Kurz je koncipován jako workshop, kde účastníci nejprve vypracují „SWOT“ analýzu pro personální oddělení ve své vlastní organizaci a poté identifikují různé potřebné dove ... [+]

Kurz je koncipován jako workshop, kde účastníci nejprve vypracují „SWOT“ analýzu pro personální oddělení ve své vlastní organizaci a poté identifikují různé potřebné dovednosti a kompetence, které jim umožní budovat a rozvíjet své individuální i resortní personální vedení. transformace na manažery přidávání hodnoty.

Součástí kurzu bude také kombinace interaktivních technik, jako jsou přednášky, případové studie a skupinové diskuse, jejichž cílem je porozumění a příklady mezinárodních osvědčených postupů.

CíleVyvinout techniky, které propojí jejich interní HR procesy a aktivity s externími očekávánímiVysvětlete šest současných personálních kompetencí, které definují profesionalitu HR a umožňují jim stát se manažery s přidanou hodnotou nebo profesionályPoužít nezbytné nástroje pro hodnocení a zlepšování každé ze šesti kompetencí v oblasti řízení lidských zdrojůHájit moderní HR analytické nástroje a používat je později ve svých organizacích pro generování business intelligence dat a reportůGenerovat HR inteligenci, která pomáhá minimalizovat riziko spojené s investicemi do lidského kapitáluVytvořte efektivní personální oddělení, které zajistí obchodní výsledkyGenerovat vhodná obchodní rozhodnutíKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz poskytne účastníkům potřebné dovednosti potřebné k plánování jejich projektů vytvořením prohlášení o rozsahu projektu a rozpisem projektových prací. Účastníci ... [+]

Tento kurz poskytne účastníkům potřebné dovednosti potřebné k plánování jejich projektů vytvořením prohlášení o rozsahu projektu a rozpisem projektových prací. Účastníci budou navíc schopni vytvořit klíčové ukazatele výkonnosti pro monitorování a kontrolu harmonogramu a rozpočtu projektu.

Cílem kurzu je také pomoci účastníkům při posuzování proveditelnosti jejich projektů s využitím technik rozpočtování kapitálu. Účastníci budou také efektivně plánovat zapojení zainteresovaných stran do projektu a řídit jejich očekávání.

Kurz využívá kombinaci interaktivních technik, jako jsou stručné prezentace konzultanta a účastníků a psychometrické hodnocení. Součástí kurzu je také využití několika skupinových cvičení a případových studií, po nichž následuje plenární diskuse.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Chování lidí je ovlivněno situací, ale spíše jejich chápáním světa kolem nich. To činí některé lidi obtížnými pro ostatní. ... [+]

Chování lidí je ovlivněno situací, ale spíše jejich chápáním světa kolem nich. To činí některé lidi obtížnými pro ostatní.

Většina z nás se musí v určitém čase zabývat obtížnými lidmi. Stres při manipulaci s obtížnými lidmi může způsobit nedostatek produktivity a neochoty pracovat.

CílePochopení rozdílu v lidechPochopení vzorců lidského chování a osobnostiPochopení, proč se lidé obtížně vypořádávajíVyhýbejte se manipulacím obtížných lidíRozvoj důvěry v jednání s řadou různých typů lidíPoužití technik řešení konfliktůPoužití slov, která de-eskalovat a dát kritiku účinněUplatnění asertivního chování a okamžité výsledkyKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Úspěšné organizace budou mít vždy více příležitostí. Pak je při řízení expanze důležité. Pro tým, aby řídil více projektů, existuje potřeba unikátních technik a nástrojů. ... [+]

Úspěšné organizace budou mít vždy více příležitostí. Pak je při řízení expanze důležité. Pro tým, aby řídil více projektů, existuje potřeba unikátních technik a nástrojů. Toto školení pomůže současně úspěšně řídit několik projektů.

CíleRozumět rozdílu jednotlivých a více oblastí řízení projektůKlíčové principy projektového řízeníMonitorování více projektůJak vytvořit praktické a relevantní nástroje pro monitorování více projektůŘízení více rozpočtů a financí projektuAplikace včasnosti a kvality pro více projektůZásady řízení lidských zdrojů pro více projektůKdo by se měl zúčastnit

Tento program je nezbytný pro projektové manažery, důstojníky a všechny osoby zapojené do projektového řízení... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Kurz MSP poskytuje znalosti o principech MSP®, tématech správy a transformačních tocích definovaných v rámci MSP®, což je renomovaný standard řízení projektů. Role a odpo ... [+]

Kurz Správa úspěšných programů přináší znalosti o principech MSP®, tématech správy a transformačních tocích definovaných v rámci MSP®, což je renomovaný standard řízení projektů.

Role a odpovědnosti programového managementu vysvětleného v tomto kurzu zvýší vaši schopnost zapojit se a splnit obchodní požadavky vašich klientů. Díky tomuto školení budete schopni demonstrovat lepší dovednosti v oblasti řízení programu, zlepšenou přizpůsobivost a flexibilitu při práci v nestálém a neustále se měnícím programovém prostředí.

CíleZískat potřebné znalosti a dovednosti potřebné MSP nadaceRozvíjet porozumění tomu, jak projekty zapadají do programuMít pracovní znalosti a projevit silný závazek k principům a procesům Programového řízeníVyvinout přístup orientovaný na řešení snižování rizika, řízení emisí, řízení kvality a řízení zúčastněných stranBuďte schopni definovat a řídit strategii řízení programu organizaceKdo by se měl zúčastnitOdborníci zaměstnaní v roli programového řízeníVedoucí projektoví manažeřiProgramoví manažeřiProvozní manažeřiOdborníci na zajištění kvalityModuly... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz je vytvořen tak, aby řešil potřeby manažerů logistiky, ředitelů a výkonných ředitelů v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Tento komplexní pětidenní vzděláv ... [+]

Tento kurz je vytvořen tak, aby řešil potřeby manažerů logistiky, ředitelů a výkonných ředitelů v oblasti řízení dodavatelského řetězce.

Tento komplexní pětidenní vzdělávací seminář zajistí efektivní a efektivní využití dovedností v oblasti zadávání veřejných zakázek. Dodavatelé jsou klíčovými zúčastněnými stranami, aby určili kvalitu a výsledek.

Strategické řízení dodavatelského řetězce vám může zajistit práci s podpůrnými dodavateli. Implementace řízení dodavatelského řetězce vytváří správný výstup, který vyžaduje velký závazek vlastního manažerského týmu.

CílePraxe efektivní logistiky a řízení dodavatelského řetězceProvést analýzu a přezkoumání stávajících operacíPřineste organizační zlepšení v dodavatelském řetězciPorovnání in-house versus outsourcing pronájmuPochopit právní rámecSpráva prodejců; sledování a vyhodnocováníSrovnejte náklady s milníkyKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento program se zaměřuje na praktické dovednosti, které musí odborníci vyvíjet a udržovat, aby vedli druhé a byli agentem změny. ... [+]

Tento program se zaměřuje na praktické dovednosti, které musí odborníci vyvíjet a udržovat, aby vedli druhé a byli agentem změny.

Tento program začíná výukou účastníků základy vedení a pokračuje výukou účastníků cenné dovednosti v interpersonální komunikaci, komunikaci v malých skupinách, řízení konfliktů, interkulturní komunikaci, psaní a řízení organizačních změn.

CíleJasně, mocně a záměrně komunikujte s nápady, abyste mohli inspirovat a vést ostatní k vytváření vize, utváření kultury a dosahování organizačních cílů.Rozvíjet silné interaktivní komunikační dovednosti pro posílení vztahů mezi týmy, odděleními a hierarchickými úrovněmi.Rozvíjet komunikační strategie pro budování týmu, které efektivně spolupracují pro lepší řešení problémů a rozhodování.Přeměnit destruktivní konflikt na konstruktivní konflikt a zároveň budovat důvěru v organizaci a vytvářet produktivní pracovní prostředí.Rozpoznat kulturní rozdíly uvnitř organizací a mezi nimi a využívat nejlepších komunikačních postupů k lepšímu porozumění a dobré vůli.Plánujte, představte a proveďte úspěšnou změnu s podporou zaměstnanců v dnešním složitém podnikovém prostředí.Sestavujte, spravujte a vedete virtuální týmy při implementaci strategií s cílem maximalizovat spolupráci a produktivitu.Využijte silné psací schopnosti, abyste sestavili efektivní zprávy, které produkují požadované výsledky v různých obchodních kontextech.Kdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz poskytuje vedení školení a dovednosti potřebné pro správu sebe a ostatní lidi a ukazuje, jak vynikající vedení transformuje organizace. ... [+]

Tento kurz poskytuje vedení školení a dovednosti potřebné pro správu sebe a ostatní lidi, a ukazuje, jak vynikající vedení transformuje organizace. Dnešní vedoucí představitelé čelí velkým výzvám, které se snaží zformovat organizace na zítřek.

Objevují se nové modely vedení s cílem řešit tyto výzvy a tento vývoj vyžaduje odlišný přístup k přemýšlení o účinném vedení. Existuje také rostoucí poptávka po etickém a poutavém vedení, které zvyšuje výkonnost a blahobyt zaměstnanců, jakož i výkonnost organizace.

CíleZdůrazněte kritické studium vedení a jeho důsledky pro globální vedeníZavést vybrané teoretické rámceAplikujte teorie vedení do praxeRozvíjet osobní vůdčí schopnosti a stylKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Na vyšší úrovni je třeba praktikovat komunikační strategie, které jsou velmi působivé. To zahrnuje písemnou a verbální komunikaci, stejně jako řeč těla, reakce, výběr slo ... [+]

Na vyšší úrovni je třeba praktikovat komunikační strategie, které jsou velmi působivé. To zahrnuje písemnou a verbální komunikaci, stejně jako řeč těla, reakce, výběr slov, uvažování a všechno ostatní.

Zatímco mediální a PR dovednosti jsou stále více vyžadovány pro každou zavedenou organizaci, manažeři se také musí připravit na to, aby vynikali v příslušných dovednostech.

CíleVytvořte integrovanou PR strategiiPokročte v rozhovorechEfektivní využití možností online PRSpráva elektronických médiíMaximalizujte sílu své organizacePochopit pravidla pro lobbistické kampaněSpravovat zásluhy a nevýhody přímého e-mailuKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Obchodní podniky jsou vždy ohroženy. Toto riziko může zahrnovat rizika rozhodování, rizika a plánování, proces a postupy atd. Tato dílna kombinuje mezinárodní standardy p ... [+]

Obchodní podniky jsou vždy ohroženy. Takové riziko může zahrnovat rizika rozhodování, rizika odhadů a plánování, proces a postupy atd. Jedním z rizik je samozřejmě podvod nebo jiné druhy zneužití obchodních zdrojů.

Tento workshop kombinuje mezinárodní standardy pro různé typy řízení rizik a je vyvíjen zkušenými odborníky. Cílem kurzu je umožnit manažerům mít dobré znalosti a finance / audit profesionály získat dovednosti relevantní pro řízení rizik.

CíleIdentifikovat různé druhy obchodních aktiv,Popište strukturu a prvky systému vnitřní kontroly, \ tIdentifikovat možná rizika a iniciovat plány na jejich řádné řízeníRozvíjet činnosti kontroly aktiv,Vysvětlete, jak efektivně implementovat činnosti kontroly aktiv.Kdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz má podrobný pohled na stanovení správných opatření pro řízení zaměstnanců, opatření, která mají v prvé řadě cíl. ... [+]

Tento kurz má podrobný pohled na stanovení správných opatření pro řízení zaměstnanců, opatření, která mají v prvé řadě cíl. Popisuje také, jak provádět efektivní schůzky o hodnocení výkonnosti a zdůrazňuje význam koučování jako prostředku ke zlepšování výkonnosti.

Kurz kombinuje teoretické a praktické metody poskytování obsahu. Od účastníků se očekává, že budou hrát hodnotící schůzky a koučování.

CíleDefinovat řízení výkonnosti, jeho cíle a různé odpovědnostiSeznam hlavních fází cyklu řízení výkonnosti a způsob, jak řídit jednotlivé fáze, poskytuje optimální výsledkyVypracovat hmotná a nehmotná měřítka výkonnostiVytvořit obchodní cíle, včetně cílů, opatření a klíčových ukazatelů výkonnosti (SMI)Definujte koučování a seznam 5 kroků pro vedení optimálních tréninkových sezeníProvádět efektivní schůzky o hodnocení výkonnostiIdentifikovat způsoby odměňování a uznávání zaměstnancůKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Mikroúvěry zahrnují alokaci malých půjček podnikatelům nebo řemeslníkům, kteří nemají přístup k běžným bankovním úvěrům. Mikroúvěry rostou zejména v rozvojových zemích, k ... [+]

Mikroúvěry zahrnují alokaci malých půjček podnikatelům nebo řemeslníkům, kteří nemají přístup k běžným bankovním úvěrům. Mikroúvěry rostou zejména v rozvojových zemích, kde umožňují naplňovat mikroprojekty, podporovat činnost a tvorbu bohatství.

Mikroúvěry se praktikují i ve vyspělých zemích.

Tento kurz má poskytnout tolik potřebnou platformu pro sdílení zkušeností mezi tvůrci politik, bankéři a agenturami pro rozvoj podnikání, aby se vyvinuly úvěrové programy založené na potřebách pro rozvoj mikropodniků. Bude poskytovat velmi potřebnou platformu pro sdílení zkušeností, a tím i rozvoj úvěrových schémat založených na potřebách pro ekonomické posílení postavení mládeže.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Lean principy budou vysvětleny a použity k tomu, aby pomohly účastníkům pochopit, jak zlepšit procesy prostřednictvím mapování v servisních a výrobních organizacích. Kurz ... [+]

Budou prezentována a diskutována různá hodnocení procesu. Lean principy budou vysvětleny a použity k tomu, aby pomohly účastníkům pochopit, jak zlepšit procesy prostřednictvím mapování v servisních a výrobních organizacích. Kurz bude zapojen do různých jednoduchých a komplexních mapovacích procesů.

Kurz vyzve účastníky k využití případových studií a scénářů. Přednášky, skupinové diskuse a prezentace budou využity k dosažení cílů učení.

CíleDefinovat procesy a jejich význam pro řádné fungování organizaceIdentifikovat mezinárodní standardy pro přístupy k procesůmProzkoumejte různé metodiky hodnocení procesuGenerovat grafy analýzy procesů a sestavit procesní mapy pro zlepšeníZdůvodnit potřebu měřit procesy jako nástroj zlepšováníKdo by se měl zúčastnit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz bude vybavovat a rozvíjet profesionály v oblasti zadávání zakázek a dodavatelského řetězce, aby byli schopni pracovat pilně a efektivně se svou základnou nabíd ... [+]

Schopnost efektivně řídit rizika v dodavatelském řetězci je naprostou nutností v dovednostech všech současných profesionálů v dodavatelském řetězci.

Tento kurz bude vybavovat a rozvíjet profesionály v oblasti zadávání zakázek a dodavatelského řetězce, aby byli schopni pracovat pilně a efektivně se svou základnou nabídky, zmírňovat rizika a maximalizovat všechny příležitosti k získání konkurenční výhody na svém trhu.

Tento kurz je vysoce interaktivní a zahrnuje skupinové diskuse, týmová cvičení, případové studie, individuální a skupinové prezentace, videa a souhrnné kvízy. Všichni účastníci budou mít několik příležitostí uplatnit získané znalosti a prokázat své dovednosti v oblasti řízení rizik dodavatelského řetězce .... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Convertas

Tento kurz je zaměřen na zlepšení odborných znalostí projektového manažera v oblasti řízení rizik od počátečního plánování až po uzavření projektu. Účastníci budou apliko ... [+]

Studie naznačují, že 90% projektových problémů lze předvídat použitím metod řízení rizik projektů. Proaktivně identifikovat a kontrolovat riziko značně zvyšuje přesnost rozsahu projektu, jeho harmonogramu a rozpočtu, jakož i zkracuje čas, který tým stráví při vyhoření požárů.

Tento kurz se zaměřuje na zlepšení odbornosti manažera projektového manažera, od počátečního plánování až po ukončení projektu. Účastníci aplikují všechny zásady kurzu na případovou studii týkající se prací, která se odehrává přímo z pracovního prostředí. Po absolvování kurzu budou studenti schopni identifikovat, analyzovat, reagovat a kontrolovat rizika projektu.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai
124534 Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Website
Adresa, 1. řádek
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Istanbul, Istanbul, Turecko
Adresa, 1. řádek
Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie