Global Solutions Trainings UAE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA Global Solutions

Nabízíme více než 30 open-zápis a přizpůsobené programy v klíčových disciplínách Vedení a řízení praxe, obchodní a profesní rozvoj, podnikání a inovace v podnicích, Marketing a Brand management, účetnictví a financí, Corporate Governance a HR řešení.

Bez ohledu na to, v jaké fázi své kariéry cesty jste se účastní našich programů Executive Training & Development, která vám umožní maximalizovat svůj vliv ve vaší organizaci Kliknutím školení managementu účinný systém finančního řízení umožňuje činit informovaná obchodní rozhodnutí tím, že poskytuje pravidelné, včasné a relevantní finanční a statistické informace. Můžeme nabídnout finanční poradenství MANAGEMENT naplnit krátkodobé mezery, stejně jako poskytnout částečný úvazek CFO vést dlouhodobé projekty.

Proč Global Solutions poradenství a školení Center?

Jsme schopni reagovat na jakýkoli požadavek výcviku s rychlostí a efektivitou v důsledku našich rozsáhlých zkušeností, vysoký standard našich zaměstnanců a kvalitním bazénem našich zdrojů.

Máme přijmout up-to-date tréninkové metody, aby udržel krok s kontinuální vědecké a technologické pokroky Selektivně nábor a jmenování členů s nejlepšími kvalifikací, zkušeností a interakci s praktikanty a potřeby trhu. Přijetím moderní odborná příprava a učení metodiku, která zdůrazňují aktivní účast školených osob a začlenit je do tréninkového procesu. Náš trénink metoda je směs moderního managementu, spirituality a vědy.

Školící programy a poznámky kursu lze připravit ve velmi krátké době a novým trarabic-business-lidí-working-in-officeaining oblasti mohou být kompletně vyvinut v souladu s zákazníka (organizace potřebuje analýzy).

Když to absolutně, rozhodně má být dodáno v pořádku.

Důvody obchodovat s Global Solutions:

My diagnostikovat vzdělávací potřeby předtím, než jsme předepsat kurzu. Obdržíte nejvyšší kvalitu hodnotu za své investice. V různých záležitostech školení jsme soutěžit pouze s orly. Naši trenéři jsou znalosti, spolehlivý, přátelský a profesionální

MISE:

ZMOCŇOVACÍ profesionály a utváření budoucnosti pracovišti.

VIDĚNÍ:

Naší vizí je obohacující učení, rozvoj dovedností a stává vynikající ikon v oblasti odborného vzdělávání.

Naši instruktoři:

Máme multi-kulturní oblasti podnikání a řízení konzultanti a Sr. Instruktoři, kteří mají mezinárodní pracovní zkušenosti spolu s in-hloubka cross-cultural a oborově specifické znalosti SAE a regionu.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Výhradní - My poskytujeme našim zákazníkům nejvyšší úroveň exkluzivních programů určených našimi odborníky.

X - Global SolutionsX Quality = Development.

Tvořivost - Nové nápady stimulovat objev a podporovat inovace vedoucí k efektivnějšímu učení.

Eticky - Ty budou považovány za eticky, spravedlivě a čestně.

Loajalita - Uspokojování zákazníků je náš postoj a loajalita, dělat práci, je naše chování.

Studium - Jsme tvrdě pracovat na hledání nejlepších řešení pro rozvoj celoživotní odborné vzdělávací zkušenost.

Přijmout - Budete v prostředí, které bude mimo jiné zahrnovat a podporuje rozmanitost mezi lidmi a myšlenek.

zúžení - Pracujeme na snížení rozdílu mezi akademického vzdělávání a odborné přípravy.

Zákazník - Vždy se ujistěte, že jednání s našimi zákazníky je doba života partnerství a ne jen formální vztah.

Excellence - Chcete-li být uznána centrem excelence pro provádění globálních řešení ve Spojených arabských emirátech a GCC zemích

Režimy školení nabízíme:

Global Solutions Campus: Náš kampus markantní poloha v centru Dubaje přispívá ke 100% úspěšnost ze dne tréninkového programu s snadné připojení k síti.

Fly-me-a-trainer: Dle požadavků klienta, zašleme profesionálními trenéry firemním míst. S naším trenérem v vašeho konání, stačí konferenční místnost.

Žít virtuální třída: Naše živá virtuální třída vám přináší poutavý superlativů zkušenosti z praxe, která umožňuje učit se a získat znalosti z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Atraktivní školení, přidejte do něj pohodlí svého místa a času, po odečtení nákladů a nepříjemností spojených cestování.

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
Office No: 2302, The Prism Towers,
Business Bay,

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty