Horizon International Flight Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Horizon International Flight Academy

Založené na mezinárodním letišti Al Ain a účelu postavené pro letecký výcvik, Horizon International Flight Academy nastavila laťku pro výcvik pilotů na Středním východě.

Zcela celoročně jasno a povětrnostní podmínky v Al Ain nabízejí méně dní ztracené kvůli špatnému počasí a terén má další výhodu představit mnoho příležitostí k omezené pravomoci scénáře, létání hory a pouště na odbornou přípravu Dodáváme nepřekonatelný letecký výcvik, který nabízí pilot helikoptéry kurzy. Naši zaměstnanci a studenti i nadále zaměřena na dosažení co nejlepších výsledků je to možné, a proto získat co nejlepší výhody pro zaměstnání jako pilot.

Horizon Flight Academy

O NÁS

Premier letové výcvikové organizace na Středním Východě je

Horizon je world-class letový výcvik organizace poskytující inovativní, na míru šité školicí řešení komerčních a vojenských zákazníky po celé jižní Asii, na Středním východě av severní Africe. S 5000 metrů čtverečních zařízení na mezinárodním letišti Al Ain, letový tréninkový program Horizon využívá state-of-the-art zařízení a využívá ty nejlepší prostředky pro výcvik pilotů účelům.

Schválena SAE GCAA a EASA

Ilustrovat vysokou úroveň požadavků na provoz a bezpečnost, vzdělávací programy Horizon řídit Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA), dříve společný letecký úřad (JAA) osnovy. Vzdělávací kurzy pro oba pevné a točivými křídly nesou schválení SAE General Úřad pro civilní letectví (Orgány GCAA), a kromě toho jsou pevné křídlo školení schváleny EASA.

Horizon poskytuje školení pro jednotlivce a instituce v celé šíři licencí letové posádky, od soukromého pilota na průkaz způsobilosti dopravního pilota a letové hodnocení instruktora. Je to akademie volby pro komerční pilot vzdělávacího programu Etihad Airways, a také poskytuje školení v oblasti obrany a policie. Akademie nashromáždila více než 70.000 letových hodin s více než 500 absolventů pilot a instruktor.

Rozšiřující se Footprint

S exponenciální růst předpovídá pro letecký průmysl, Horizon pokračuje v rozšiřování své výcvikové odborné znalosti a klientského portfolia. S cílem být vůdčí organizace pro letecký výcvik v jižní Asii, na Středním východě a v severní Africe, Horizon se stěhuje do jižní asijský trh, poskytující své výcvikové zkušenosti širší zákaznické základny.

Horizon uzavřela dohodu o společném podniku s Abu Dhabi letectví (ADA), založit pokročilé letový výcvik závod v Abu Dhabi věnovaná slouží globální obchodní a obranné zákazníky. Expanze do full motion simulátoru prohlubuje misi Horizon je být na špici letového výcviku technologií a inovativních vzdělávacích a zároveň nabízí flexibilní, nákladově efektivní, na míru šitá řešení pro své zákazníky udržení nejvyšší standardy bezpečnosti, kvality a účinnosti.

O Mubadala Development Company

Posláním Mubadala Development Company je využít odborné znalosti a zdroje k vytvoření udržitelné finanční výnosy, budovat podniky, rozvoj klastrů odborných znalostí a vytváření nových průmyslových odvětví. Společnost si klade za cíl být katalyzátorem při usnadňování Abu Dhabi ambiciózní 2030 plán k transformaci na místní hospodářství.

Mubadala Aerospace, obchodní jednotka Mubadala Development Company pomáhá vytvořit Abu Dhabi jako globální letecký rozbočovač, základní kámen strategie hospodářské diverzifikace Emirate to prostřednictvím dlouhodobého, kapitálově náročné investice. Mubadala Aerospace inteligentně investuje do sítě mezinárodních podniků, které poskytují špičkový výkon, inovativní produkty a služby s přidanou hodnotou pro své zákazníky, kování vzájemně prospěšné partnerství a využívat příležitostí trhu.

Zaměření na celé řadě odvětví, jako MRO, OEM, Aerostructures a letový výcvik, její portfolio společnosti zahrnuje: ADAT, Sanad, Strata, SR Technics, horizont, AMMROC a Piaggio Aero. Každá z těchto firem se ukázala zkušenosti ve svém oboru a provádí se vzájemným snaze být nejlepší ve své třídě. Pouzdro mnoho z těchto world-class zařízení je na Nibras Al Ain Aerospace park se nachází v Abu Dhabi městě Al Ain. Tento park je společně vytvořen Mubadala vzdušný prostor a letiště Abu Dhabi společnost (ADAC).

Investicemi do místních talentů, Mubadala Aerospace vyvíjí zítřejší vůdci vytváří prostředí, v němž mohou dosáhnout svůj potenciál. Mubadala Aerospace nabízí prvotřídní stipendií a stáží s vysokým profilem společnosti poskytující SAE Občané s přístupem k nejlepším mezinárodních programů.

Mubadala Aerospace také investuje do výzkumu a vývoje, vytváření vědomostní kapitál, a podporovat homegrown základnu informací, které mohou být použity k postupu globální letecký průmysl a udržet konkurenční výhodu. Mubadala Aerospace poskytuje špičková řešení hran připraven k použití v lokální, regionální a globální leteckém trhu.

Horizon Flight Academy

Naše vize, poslání a hodnoty

Vidění

Chcete-li být vedoucí organizace pro letový výcvik na Středním východě, podporující růst regionálního leteckého průmyslu a dosáhnout udržitelné finanční návratnost pro naše akcionáře.

Mise

Poskytnutím nových, prvotřídní školení řešení a neustále rozšiřuje a přizpůsobení naší nabídky, nabízíme výjimečný zkušenosti z praxe pro piloty a nákladově efektivní řešení s přidanou hodnotou pro zákazníky.

Disciplína

Jsme striktní, systematické a důsledné zajištění nejvyšší standardy bezpečnosti, kvality a efektivnosti při všem, co děláme.

Standardy world-class

Zavázali jsme se k nastavení nové kvalitní měřítko pro tento region. Snažíme se o inovativní řešení, aby se neustále zlepšovat naše služby.

Týmová práce

Uvědomujeme si sílu týmu. Pracujeme spolu, sdílení odpovědnosti a úspěch dosažení našeho společného cíle.

Zákaznicky orientované

Jsme rozhodnuti přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Vytváříme programy šité na míru a "na míru" řešení, která splňují jejich individuálním potřebám.

řízený

Jsme jsou poháněny uspět, plnění svého mandátu a vybavení pro naše akcionáře s prostředky, které potřebují k růstu.

Horizon Flight Academy

Místa

Abu Dhabi

Horizon International Flight Academy

Adresa, 1. řádek
majlis Alain - Shakhboot Bin Sultan St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 3 785 5550