MECAT

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na MECAT

MECAT je průkopnický a inovativní školení akademie, která je nesrovnatelná ve svém výhledových a vědeckého přístupu ke vzdělání a budování kreativní, dobře zaoblené profesionální. Aktivní učení představuje náš modus operandi.

Náš tým odborníků, trenérů, instruktorů a trenérů sdílejí myšlenku, která je postavena na nejnovějších pedagogických přístupů, podpořenou vědeckými objevy nabídnout nový pohled na vzdělávání a školení.

Naše historie

MECAT je mezinárodní vzdělávací organizace se sídlem ve Spojených státech, Spojených arabských emirátů a Libanonu. Naše cesta začala na počátku 1990, školení své profese v oblasti podnikání, vzdělání a informatiky. Naši účastníci v současné době zaujímají vedoucí pozice ve svých odborných oblastech, a hodně z jejich úspěchu připisují k vysoce kvalitnímu vzdělání dodané MECAT.

V roce 2000 založil MECAT Moderní akademie podnikání a vědy, jeden z nejúspěšnějších libanonských škol v novém století se závazkem na modernizaci vysokého školství na Středním Východě. MECAT dokázal svrhnout mnoho archaických a klasických přístupů v oblasti vzdělávání se zaměřením na praktické vzdělávání a prosazování tvořivosti a inovací.

MECAT cesta pokračuje s novými kancelářemi ve Spojených státech amerických, kde je na náboji inovace, technologie a kreativitu v oblasti Silicon Valley v Kalifornii. Naše nové kanceláře v Dubaji ve Spojených arabských emirátech v Dubaji Knowledge Village přinést nejnovější pokroky ve světě obchodu, školství, sociální práci a výzkum na Středním východě, což zajišťuje, že úspěch a rozvoj nezůstanou náhodné procesy, ale dobře vyvinuté a jasná individuální a organizační strategie.

NAŠE FILOZOFIE

MECAT je průkopnický a inovativní školení akademie, která je nesrovnatelná ve svém výhledových a vědeckým přístupem k tréninku. Snažíme se vytvořit kreativní, úspěšných, ucelené profesionální. Aktivní učení představuje náš modus operandi a naše metody využívají nejnovější ve světě vzdělávací neurovědy a technologie. MECAT tým odborníků, trenérů, instruktorů a trenérů sdílejí myšlenku, která je postavena na moderních pedagogických přístupech nabídnout nový pohled na vzdělávání a školení. Jsme odlišit od konkurence tím, že jako jediný akademie zaměstnává osnovy, které integrují inovativní objevy v oblasti psychologie, neuroscience, a vzdělání.

Naším hlavním cílem je vytvořit znalostní základnu, obchodní prozíravost a technických dovedností našich účastníků, kromě upravených strategické plány pro celé organizace. Naši klienti by měli očekávat, že obdrží zlatý standard v oblasti vzdělávání, což jim umožňuje řešit každodenní problémy s rychle se rozvíjejícím, stále se měnícím pracovním prostředí prostřednictvím vědecky i prakticky osvědčených řešení zakořeněných v designu myšlení a růst myšlení.

Naše Curricula

Naše osnovy jsou pečlivě navrženy tak, aby se zapojily praktikanty v aktivního učení, který umožňuje studentům, které mají být zapojena do materiálu, namísto pasivně posloucháte informace o tom. Aktivní učení umožňuje posluchači zvládnout řadu adaptabilních dovedností, kde se materiál stává intuitivní. Převrácený učebny, interaktivní přednášky, a open-source i proprietární digitální platformy jsou jen příklady metod používaných v našem tréninku. Kritické kognitivní schopnosti jsou zavedeny pomocí metod, které využívají vědu učení k posílení základních pojmů. Snažíme se, aby naši žáci růst zvládnout vzdělání, které nabízíme, tím, že cvičí je na nových kognitivních schopností a základních metod rozvíjet a využívat své znalosti.

Volitelné Online / Dálkové studium Účast

Studenti jsou také dovoleno zapsat na MECAT na učení základě on-line / na dálku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy » Vidět Health Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Samozřejmě povědomí daň-vat z přidané hodnoty

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

DPH nebo „daň z přidané hodnoty“ je účtována za zboží a služeb nakoupených přemístění firmy a jejich klienty. Mnozí věří, že DPH je použitelná pouze v Evropě, i když ve skutečnosti tato daň je běžné po celém světě. V současné době asi 145 zemí světa zavedly DPH a OECD byl známý říkat, že „šíření dani z přidané hodnoty byl nejdůležitější vývoj v oblasti daní v průběhu posledního půl století“. [+]

O závodu

DPH nebo „daň z přidané hodnoty“ je účtována za zboží a služeb nakoupených přemístění firmy a jejich klienty. Mnozí věří, že DPH je použitelná pouze v Evropě, i když ve skutečnosti tato daň je běžné po celém světě. V současné době asi 145 zemí světa zavedly DPH a OECD byl známý říkat, že „šíření dani z přidané hodnoty byl nejdůležitější vývoj v oblasti daní v průběhu posledního půl století“. Vzhledem k tomu, DPH může mít významný finanční dopad na vaše podnikání bez ohledu na jeho umístění, nebo zda jste klient nebo poskytovatel služeb, je důležité, aby manažeři v přemisťování průmyslu mají dobré znalosti o tom, co DPH je, aby se zabránilo zbytečným nákladům , Jako výsledek, to je povinné pro všechny země, všechny průmyslová odvětví mají relativní informace o DPH.... [-]


Samozřejmě při řízení obchodní činnosti

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento kurz vám dává možnost získat rozsáhlé znalosti a pochopení zásad a postupů řízení podniku. To zahrnuje přehled o řízení provozu, řízení lidských zdrojů, účetnictví, marketing management, firemní a finanční řízení a vhled o klíčových podnikatelských dovedností. [+]

O závodu

Tento kurz vám dává možnost získat rozsáhlé znalosti a pochopení zásad a postupů řízení podniku. To zahrnuje přehled o řízení provozu, řízení lidských zdrojů, účetnictví, marketing management, firemní a finanční řízení a vhled o klíčových podnikatelských dovedností.

Cílová skupina

Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti a vědomosti o řízení podniku a podnikání. Posílí také nějaké zaměstnanec kariérní vyhlídky.

Učební cíle

Kurz vás naučí, jak se organizace podařilo, struktury a cílů tím spojených, a jak hodnotit výkonnost podniku s využitím klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI). Budete více vědomi stylů řízení podniku a faktory životního prostředí by mělo vedení zvážit. Budete vědět funkci manažerů lidských zdrojů, provozní manažery, projektových manažerů a účetních. Tento kurz vám pomůže rozpoznat osobních kvalit podnikatele a nejdůležitější faktory, které podnikatel by měl zvážit, aby byla úspěšná.... [-]


Samozřejmě při řízení obchodní činnosti módy

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Cílem kurzu je seznámit účastníky s jednotlivými oblastmi módního průmyslu obchodu, a dává povědomí o tom, jak všichni pracují, a vhled, jehož plocha se mohou účastníci chtěli pracovat. Účastníci budou mít krátký pohled na klíčové hráče a jejich operace v rámci odvětví. [+]

O závodu

Cílem kurzu je seznámit účastníky s jednotlivými oblastmi módního průmyslu obchodu, a dává povědomí o tom, jak všichni pracují, a vhled, jehož plocha se mohou účastníci chtěli pracovat. Účastníci budou mít krátký pohled na klíčové hráče a jejich operace v rámci odvětví.

Cílová skupina

Kurz poskytuje vynikající příležitost pro non-módní profesionálové získat znalosti začít svou kariéru nebo podnikání ve světě módy.

Učební cíle

Kurz zahrnuje historii módy obchodní struktury a kde je nyní, pohled na to, jak módy je navržen a vyvinut, různé typy obchodů, nákup a výrobní metody, marketing a PR, a kariéry a obchodních příležitostí k dispozici v průmyslu.... [-]


Samozřejmě v event management

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento kurz poskytuje komplexní pochopení podnikání událostí. Účastníci se učí základní aspekty pořádání akce. [+]

O závodu

Tento kurz poskytuje komplexní pochopení podnikání událostí. Účastníci se učí základní aspekty pořádání akce.

Cílová skupina

Tento kurz se doporučuje těm, kteří hledají práci v event managementu a pro event managery, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a zlepšit svou kariéru.

Učební cíle

Kurz vám poskytne řadu dovedností úspěšně zvládnout událost. Dozvíte se, jak plánovat, koordinovat, provádět a vyhodnocovat událost.

Volitelné Online / Dálkové studium Účast

Studenti jsou také dovoleno se zapsat do tohoto kurzu na učení základě on-line / na dálku.

[-]

Samozřejmě ve vyučovacích metodách

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

To je vlajkovou lodí hřiště v našem školství divize, která klade důraz na instruktážní plánování různých výukových metod a strategií. Studující budou seznámeni s nejnovějším výzkumu a vývoje ve vyučovacích metodách a pedagogických technik, které se zaměřují na studentské angažovanosti a porozumění. [+]

O závodu

To je vlajkovou lodí hřiště v našem školství divize, která klade důraz na instruktážní plánování různých výukových metod a strategií. Studující budou seznámeni s nejnovějším výzkumu a vývoje ve vyučovacích metodách a pedagogických technik, které se zaměřují na studentské angažovanosti a porozumění. Účastníci budou schopni praktikovat techniky a přístupy popsané a pochopit výhody a omezení každého z nich.

Cílová skupina

Učitele a vychovatele, kteří chtějí vyniknout ve své kariéře a získat lepší porozumění vědě učení a nejnovějších výzkumů podpůrné celosvětové trendy v oblasti pedagogiky.

... [-]

Samozřejmě v hotelnictví a pohostinství řízení

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Kdykoliv budeme cestovat, jíst venku, nebo strávit večer mimo domov, jsme se těší ‚pohostinnosti‘. Tento kurz vám pomůže odhalit různé aspekty domácnosti, potravin a nápojů a správy budov. To vám poskytne znalosti o různých obchodních a provozních funkcí průmyslu. [+]

O závodu

Kdykoliv budeme cestovat, jíst venku, nebo strávit večer mimo domov, jsme se těší ‚pohostinnosti‘. Tento kurz vám pomůže odhalit různé aspekty domácnosti, potravin a nápojů a správy budov. To vám poskytne znalosti o různých obchodních a provozních funkcí průmyslu.

Cílová skupina

Vůdci, Nadřízení, manažerů a všech zaměstnanců v hotelech a pohostinství

Učební cíle

Tento kurz je zaměřen na rozvoj profesních kompetencí, jako je efektivní komunikace a zákaznický servis, informační technologie, týmová práce a vedení. Kromě toho obecně vedení hotelu jako organizace, včetně potravin a nápojů, operace, strategické řízení lidských zdrojů a prodeje a marketingu v hotelnictví a pohostinství.... [-]


Samozřejmě v oblasti řízení rizik

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Zúčastněné strany a očekávání zákazníků, propojené dodavatelské řetězce, se vyvíjející technologie a dodržování předpisů by mělo být vše se podařilo dosáhnout co nejlepších výsledků. Ty vyžadují řízení rizik, plánování, komunikaci a implementaci pro všechny organizace. [+]

O závodu

Zúčastněné strany a očekávání zákazníků, propojené dodavatelské řetězce, se vyvíjející technologie a dodržování předpisů by mělo být vše se podařilo dosáhnout co nejlepších výsledků. Ty vyžadují řízení rizik, plánování, komunikaci a implementaci pro všechny organizace.

Cílová skupina

Tento kurz je přínosem pro firmy, které mají specializované funkce pro řízení rizik; to bude držet je až do dnešního dne se všemi aspekty postupů řízení rizik. Je také důležité pro organizaci bez funkcí pro řízení rizik se učit praktické techniky a nástroje řízení rizik.

Učební cíle

Hlavním cílem tohoto kurzu je naučit správu hrozeb a maximalizaci příležitostí. Výuka je přizpůsobena na základě vašeho podnikání typu a organizačních potřeb. To vám pomůže získat nové dovednosti a procvičit nové techniky řízení rizik.... [-]


Samozřejmě v raném dětství

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Kurz si klade za cíl poskytnout účastníkům, s pevné základy principů vzdělávání v raném dětství. Spojuje v sobě klíčové aspekty v raném dětství učení a zdůrazňuje různé fáze učení, které podporují vývoj během raného dětství let. [+]

O závodu

Kurz si klade za cíl poskytnout účastníkům, s pevné základy principů vzdělávání v raném dětství. Spojuje v sobě klíčové aspekty v raném dětství učení a zdůrazňuje různé fáze učení, které podporují vývoj během raného dětství let.

Cílová skupina

Tento kurz je nesmírně užitečná pro časné dětství učitelů, koordinátorů kurzů, vývojáři osnov, poradci v souvislosti s MŠ, někdo spojený s rané péče dětství, a pro ty, kteří plánují otevřít školku.

Učební cíle

Tento kurz seznamuje posluchače se základními pojmy a teoriemi raného dětství učí spolu s praktickými pedagogických dovedností, aby se připravila čelit výzvám různých předškolních třídách 21. století. Předmět dále seznamuje účastníky, aby se koncepčního rámce pro navrhování a rozvíjení aktivit, které by vybavit mladé lidi se základním čtení, psaní, poslech a mluvení. Stážisté budou také vybaven znalostmi a dovednostmi, aby podporovaly početní dovednosti, řešení problémů a sociální dovednosti ve školce děti přes blok hrát a matematické aktivity.... [-]


Samozřejmě v rozvojovém štěstí

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Být šťastný a účinná v osobním, společenském a profesní úroveň! Tento kurz poskytuje 65 tipů, které mohou snížit negativní myšlení a stresu a změnit svou mentalitu, když jste pod tlakem. Nyní učí, jak se vypořádat s obtížnými situacemi, být sebevědomější, odpustit a žít šťastně. [+]

O závodu

Být šťastný a účinná v osobním, společenském a profesní úroveň! Tento kurz poskytuje 65 tipů, které mohou snížit negativní myšlení a stresu a změnit svou mentalitu, když jste pod tlakem. Nyní učí, jak se vypořádat s obtížnými situacemi, být sebevědomější, odpustit a žít šťastně.

Cílová skupina

Jedinci toužící žít šťastně, včetně podnikatelů, manažerů, administrátorů, studenty, vedoucích družstev nebo členy týmu, kteří hledají sebezdokonalování.

Učební cíle

Tento kurz vás vede k rozvoji štěstí skrze zajímavých metod. Zaměřuje se na snižování stresu, zvládání obtížných situací, pohody, sebedůvěry, sebeúcty, zvládání hněvu, a rozvíjet postoj odpuštění.... [-]


Videos

MECAT is here for you