Read the Official Description

Vítejte na MECAT

MECAT je průkopnický a inovativní školení akademie, která je nesrovnatelná ve svém výhledových a vědeckého přístupu ke vzdělání a budování kreativní, dobře zaoblené profesionální. Aktivní učení představuje náš modus operandi.

Náš tým odborníků, trenérů, instruktorů a trenérů sdílejí myšlenku, která je postavena na nejnovějších pedagogických přístupů, podpořenou vědeckými objevy nabídnout nový pohled na vzdělávání a školení.

Naše historie

MECAT je mezinárodní vzdělávací organizace se sídlem ve Spojených státech, Spojených arabských emirátů a Libanonu. Naše cesta začala na počátku 1990, školení své profese v oblasti podnikání, vzdělání a informatiky. Naši účastníci v současné době zaujímají vedoucí pozice ve svých odborných oblastech, a hodně z jejich úspěchu připisují k vysoce kvalitnímu vzdělání dodané MECAT.

V roce 2000 založil MECAT Moderní akademie podnikání a vědy, jeden z nejúspěšnějších libanonských škol v novém století se závazkem na modernizaci vysokého školství na Středním Východě. MECAT dokázal svrhnout mnoho archaických a klasických přístupů v oblasti vzdělávání se zaměřením na praktické vzdělávání a prosazování tvořivosti a inovací.

MECAT cesta pokračuje s novými kancelářemi ve Spojených státech amerických, kde je na náboji inovace, technologie a kreativitu v oblasti Silicon Valley v Kalifornii. Naše nové kanceláře v Dubaji ve Spojených arabských emirátech v Dubaji Knowledge Village přinést nejnovější pokroky ve světě obchodu, školství, sociální práci a výzkum na Středním východě, což zajišťuje, že úspěch a rozvoj nezůstanou náhodné procesy, ale dobře vyvinuté a jasná individuální a organizační strategie.

NAŠE FILOZOFIE

MECAT je průkopnický a inovativní školení akademie, která je nesrovnatelná ve svém výhledových a vědeckým přístupem k tréninku. Snažíme se vytvořit kreativní, úspěšných, ucelené profesionální. Aktivní učení představuje náš modus operandi a naše metody využívají nejnovější ve světě vzdělávací neurovědy a technologie. MECAT tým odborníků, trenérů, instruktorů a trenérů sdílejí myšlenku, která je postavena na moderních pedagogických přístupech nabídnout nový pohled na vzdělávání a školení. Jsme odlišit od konkurence tím, že jako jediný akademie zaměstnává osnovy, které integrují inovativní objevy v oblasti psychologie, neuroscience, a vzdělání.

Naším hlavním cílem je vytvořit znalostní základnu, obchodní prozíravost a technických dovedností našich účastníků, kromě upravených strategické plány pro celé organizace. Naši klienti by měli očekávat, že obdrží zlatý standard v oblasti vzdělávání, což jim umožňuje řešit každodenní problémy s rychle se rozvíjejícím, stále se měnícím pracovním prostředí prostřednictvím vědecky i prakticky osvědčených řešení zakořeněných v designu myšlení a růst myšlení.

Naše Curricula

Naše osnovy jsou pečlivě navrženy tak, aby se zapojily praktikanty v aktivního učení, který umožňuje studentům, které mají být zapojena do materiálu, namísto pasivně posloucháte informace o tom. Aktivní učení umožňuje posluchači zvládnout řadu adaptabilních dovedností, kde se materiál stává intuitivní. Převrácený učebny, interaktivní přednášky, a open-source i proprietární digitální platformy jsou jen příklady metod používaných v našem tréninku. Kritické kognitivní schopnosti jsou zavedeny pomocí metod, které využívají vědu učení k posílení základních pojmů. Snažíme se, aby naši žáci růst zvládnout vzdělání, které nabízíme, tím, že cvičí je na nových kognitivních schopností a základních metod rozvíjet a využívat své znalosti.

Volitelné Online / Dálkové studium Účast

Studenti jsou také dovoleno zapsat na MECAT na učení základě on-line / na dálku.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

MECAT

DPH nebo „daň z přidané hodnoty“ je účtována za zboží a služeb nakoupených přemístění firmy a jejich klienty. Mnozí věří, že DPH je použitelná pouze v Evropě, i když ve s ... [+]

O závodu

DPH nebo „daň z přidané hodnoty“ je účtována za zboží a služeb nakoupených přemístění firmy a jejich klienty. Mnozí věří, že DPH je použitelná pouze v Evropě, i když ve skutečnosti tato daň je běžné po celém světě. V současné době asi 145 zemí světa zavedly DPH a OECD byl známý říkat, že „šíření dani z přidané hodnoty byl nejdůležitější vývoj v oblasti daní v průběhu posledního půl století“. Vzhledem k tomu, DPH může mít významný finanční dopad na vaše podnikání bez ohledu na jeho umístění, nebo zda jste klient nebo poskytovatel služeb, je důležité, aby manažeři v přemisťování průmyslu mají dobré znalosti o tom, co DPH je, aby se zabránilo zbytečným nákladům , Jako výsledek, to je povinné pro všechny země, všechny průmyslová odvětví mají relativní informace o DPH.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Tento kurz vám dává možnost získat rozsáhlé znalosti a pochopení zásad a postupů řízení podniku. To zahrnuje přehled o řízení provozu, řízení lidských zdrojů, účetnictví, ... [+]

O závodu

Tento kurz vám dává možnost získat rozsáhlé znalosti a pochopení zásad a postupů řízení podniku. To zahrnuje přehled o řízení provozu, řízení lidských zdrojů, účetnictví, marketing management, firemní a finanční řízení a vhled o klíčových podnikatelských dovedností.

Cílová skupina

Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti a vědomosti o řízení podniku a podnikání. Posílí také nějaké zaměstnanec kariérní vyhlídky.

Učební cíle

Kurz vás naučí, jak se organizace podařilo, struktury a cílů tím spojených, a jak hodnotit výkonnost podniku s využitím klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI). Budete více vědomi stylů řízení podniku a faktory životního prostředí by mělo vedení zvážit. Budete vědět funkci manažerů lidských zdrojů, provozní manažery, projektových manažerů a účetních. Tento kurz vám pomůže rozpoznat osobních kvalit podnikatele a nejdůležitější faktory, které podnikatel by měl zvážit, aby byla úspěšná.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Cílem kurzu je seznámit účastníky s jednotlivými oblastmi módního průmyslu obchodu, a dává povědomí o tom, jak všichni pracují, a vhled, jehož plocha se mohou účastníci c ... [+]

O závodu

Cílem kurzu je seznámit účastníky s jednotlivými oblastmi módního průmyslu obchodu, a dává povědomí o tom, jak všichni pracují, a vhled, jehož plocha se mohou účastníci chtěli pracovat. Účastníci budou mít krátký pohled na klíčové hráče a jejich operace v rámci odvětví.

Cílová skupina

Kurz poskytuje vynikající příležitost pro non-módní profesionálové získat znalosti začít svou kariéru nebo podnikání ve světě módy.

Učební cíle

Kurz zahrnuje historii módy obchodní struktury a kde je nyní, pohled na to, jak módy je navržen a vyvinut, různé typy obchodů, nákup a výrobní metody, marketing a PR, a kariéry a obchodních příležitostí k dispozici v průmyslu.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Tento kurz poskytuje komplexní pochopení podnikání událostí. Účastníci se učí základní aspekty pořádání akce. ... [+]

O závodu

Tento kurz poskytuje komplexní pochopení podnikání událostí. Účastníci se učí základní aspekty pořádání akce.

Cílová skupina

Tento kurz se doporučuje těm, kteří hledají práci v event managementu a pro event managery, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a zlepšit svou kariéru.

Učební cíle

Kurz vám poskytne řadu dovedností úspěšně zvládnout událost. Dozvíte se, jak plánovat, koordinovat, provádět a vyhodnocovat událost.

Volitelné Online / Dálkové studium Účast

Studenti jsou také dovoleno se zapsat do tohoto kurzu na učení základě on-line / na dálku.

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

To je vlajkovou lodí hřiště v našem školství divize, která klade důraz na instruktážní plánování různých výukových metod a strategií. Studující budou seznámeni s nejnověj ... [+]

O závodu

To je vlajkovou lodí hřiště v našem školství divize, která klade důraz na instruktážní plánování různých výukových metod a strategií. Studující budou seznámeni s nejnovějším výzkumu a vývoje ve vyučovacích metodách a pedagogických technik, které se zaměřují na studentské angažovanosti a porozumění. Účastníci budou schopni praktikovat techniky a přístupy popsané a pochopit výhody a omezení každého z nich.

Cílová skupina

Učitele a vychovatele, kteří chtějí vyniknout ve své kariéře a získat lepší porozumění vědě učení a nejnovějších výzkumů podpůrné celosvětové trendy v oblasti pedagogiky.

... [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Kdykoliv budeme cestovat, jíst venku, nebo strávit večer mimo domov, jsme se těší ‚pohostinnosti‘. Tento kurz vám pomůže odhalit různé aspekty domácnosti, potravin a nápo ... [+]

O závodu

Kdykoliv budeme cestovat, jíst venku, nebo strávit večer mimo domov, jsme se těší ‚pohostinnosti‘. Tento kurz vám pomůže odhalit různé aspekty domácnosti, potravin a nápojů a správy budov. To vám poskytne znalosti o různých obchodních a provozních funkcí průmyslu.

Cílová skupina

Vůdci, Nadřízení, manažerů a všech zaměstnanců v hotelech a pohostinství

Učební cíle

Tento kurz je zaměřen na rozvoj profesních kompetencí, jako je efektivní komunikace a zákaznický servis, informační technologie, týmová práce a vedení. Kromě toho obecně vedení hotelu jako organizace, včetně potravin a nápojů, operace, strategické řízení lidských zdrojů a prodeje a marketingu v hotelnictví a pohostinství.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Zúčastněné strany a očekávání zákazníků, propojené dodavatelské řetězce, se vyvíjející technologie a dodržování předpisů by mělo být vše se podařilo dosáhnout co nejlepší ... [+]

O závodu

Zúčastněné strany a očekávání zákazníků, propojené dodavatelské řetězce, se vyvíjející technologie a dodržování předpisů by mělo být vše se podařilo dosáhnout co nejlepších výsledků. Ty vyžadují řízení rizik, plánování, komunikaci a implementaci pro všechny organizace.

Cílová skupina

Tento kurz je přínosem pro firmy, které mají specializované funkce pro řízení rizik; to bude držet je až do dnešního dne se všemi aspekty postupů řízení rizik. Je také důležité pro organizaci bez funkcí pro řízení rizik se učit praktické techniky a nástroje řízení rizik.

Učební cíle

Hlavním cílem tohoto kurzu je naučit správu hrozeb a maximalizaci příležitostí. Výuka je přizpůsobena na základě vašeho podnikání typu a organizačních potřeb. To vám pomůže získat nové dovednosti a procvičit nové techniky řízení rizik.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Kurz si klade za cíl poskytnout účastníkům, s pevné základy principů vzdělávání v raném dětství. Spojuje v sobě klíčové aspekty v raném dětství učení a zdůrazňuje různé f ... [+]

O závodu

Kurz si klade za cíl poskytnout účastníkům, s pevné základy principů vzdělávání v raném dětství. Spojuje v sobě klíčové aspekty v raném dětství učení a zdůrazňuje různé fáze učení, které podporují vývoj během raného dětství let.

Cílová skupina

Tento kurz je nesmírně užitečná pro časné dětství učitelů, koordinátorů kurzů, vývojáři osnov, poradci v souvislosti s MŠ, někdo spojený s rané péče dětství, a pro ty, kteří plánují otevřít školku.

Učební cíle

Tento kurz seznamuje posluchače se základními pojmy a teoriemi raného dětství učí spolu s praktickými pedagogických dovedností, aby se připravila čelit výzvám různých předškolních třídách 21. století. Předmět dále seznamuje účastníky, aby se koncepčního rámce pro navrhování a rozvíjení aktivit, které by vybavit mladé lidi se základním čtení, psaní, poslech a mluvení. Stážisté budou také vybaven znalostmi a dovednostmi, aby podporovaly početní dovednosti, řešení problémů a sociální dovednosti ve školce děti přes blok hrát a matematické aktivity.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MECAT

Být šťastný a účinná v osobním, společenském a profesní úroveň! Tento kurz poskytuje 65 tipů, které mohou snížit negativní myšlení a stresu a změnit svou mentalitu, když ... [+]

O závodu

Být šťastný a účinná v osobním, společenském a profesní úroveň! Tento kurz poskytuje 65 tipů, které mohou snížit negativní myšlení a stresu a změnit svou mentalitu, když jste pod tlakem. Nyní učí, jak se vypořádat s obtížnými situacemi, být sebevědomější, odpustit a žít šťastně.

Cílová skupina

Jedinci toužící žít šťastně, včetně podnikatelů, manažerů, administrátorů, studenty, vedoucích družstev nebo členy týmu, kteří hledají sebezdokonalování.

Učební cíle

Tento kurz vás vede k rozvoji štěstí skrze zajímavých metod. Zaměřuje se na snižování stresu, zvládání obtížných situací, pohody, sebedůvěry, sebeúcty, zvládání hněvu, a rozvíjet postoj odpuštění.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

MECAT is here for you