Oscar Institute

Úvod

Read the Official Description

Úvod

Oscar Institute byl zahájen v roce 1993 panem KP Paulose, aby předal školení v oblasti informačních technologií, jazyků

Naše školení

Naše kurzy jsou často aktualizovány tak, aby splňovaly stále se měnící standardy v oboru.

Vedeme specializovaný tým z Multinacionální fakulty se zkušenými a vysoce kvalifikovanými odborníky z oblasti výcviku s vynikajícím souhlasem Ministerstva školství, SAE. Mají vysoký stupeň vzdělání a příkladnou výuku.

Stálé zřízení týmu zaměstnanců zdůrazňuje naši pověst ve Spojených arabských emirátech

Máme nejmodernější zařízení pro hardware a software.

Profesní úkoly a konzultace byly navrženy tak, aby pomohly studentům prakticky aplikovat to, co se učí.

Ministerstvo školství, osvědčené osvědčení SAE je vydáno po úspěšném absolvování každého kurzu, který je požadován pro mezinárodní status.

Jak se lišíme?

Nabízíme jedinečný styl učení.

Maximálně 6 studentů na jednoho trenéra. V důsledku toho jsme schopni dát osobní pozornost a lépe je pochopit.

Jeden počítač: jeden student.

Byly provedeny řádné studie o kurzech, které nabízíme; čímž se odvodí zasedání, které student požaduje k dokončení předmětu, jakož i studijní materiál předmětu.

Byly navrženy profesní úkoly a konzultace, které pomohou studentovi prakticky aplikovat to, co se naučil.

V počítačích po ukončení kurzu vytvoří studenti své vlastní projekty a jejich softwarová kopie, která se přidá do portfolia studenta.

Nabízíme crash kurzy 4 až 8 hodin denně k dokončení kurzů dříve; což závisí na dostupnosti.

Firemní školení

Vzhledem k jedinečným požadavkům každého podnikatelského subjektu jsou kurzy na míru šité na míru a zajišťují účastníkům dostatečné technické znalosti, aby mohli úspěšně plnit své pracovní povinnosti. Naše hrdost spočívá v certifikaci a ministerstvu schválené fakulty, strukturovaný výukový program, garantované výsledky a spolu s uznávanými zkušenostmi.

Služby

Dopravní zařízení je poskytováno těm, kdo ji potřebují v rámci emirátu, za příplatek.

Volnočasové služby jsou také uspořádány pro ty, kteří úspěšně dokončí sekretářskou praxi a počítačový trénink; v závislosti na dostupných dotazech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Předmět: Anglický jazyk (písemný

Campus forma Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Tento kurz byl navržen tak, aby umožnil studentovi zlepšit znalosti jazyka a dosáhnout úrovně mluvené a psané angličtiny, na níž může podnikatelům a sociálním záležitostem snadno rozvíjet mezi anglicky mluvícími lidmi. Předmět zahrnuje moderní anglickou angličtinu, moderní literární angličtinu s hlubokým pohledem na anglickou gramatiku, překladatelské dovednosti, mluvené anglické dialekty, anglické noviny, zpravodajství a psaní obchodních dopisů. Kurz vyžaduje odhodlání ze strany studenta a měl by být přijat nejméně šest hodin v týdnu. Výsledky však stojí za vynaložení úsilí a student, který se na tomto kurzu pustil, si může být jistý, že si bude užívat plody své kariéry. [+]

Přehled

Žijeme v kosmopolitním prostředí a angličtina překlenuje mezeru a pomáhá nám kultivovat výhled do zahraničí, objevovat a rozvíjet naše znalosti. Prostřednictvím společného jazyka si člověk vyměňuje názory a dosahuje shody, čímž se žádné sny nezmění. Není pochyb o tom, že angličtina je prvním mezinárodním jazykem, který usnadňuje komunikaci.

Cíl školení

Tento kurz byl navržen tak, aby umožnil studentovi zlepšit znalosti jazyka a dosáhnout úrovně mluvené a psané angličtiny, na níž může podnikatelům a sociálním záležitostem snadno rozvíjet mezi anglicky mluvícími lidmi. Předmět zahrnuje moderní anglickou angličtinu, moderní literární angličtinu s hlubokým pohledem na anglickou gramatiku, překladatelské dovednosti, mluvené anglické dialekty, anglické noviny, zpravodajství a psaní obchodních dopisů. Kurz vyžaduje odhodlání ze strany studenta a měl by být přijat nejméně šest hodin v týdnu. Výsledky však stojí za vynaložení úsilí a student, který se na tomto kurzu pustil, si může být jistý, že si bude užívat plody své kariéry.... [-]


Předmět: Arabský jazyk (písemný

Campus forma 6 - 7 týdnů Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Arabština je krásný jazyk. Hovoří o objemech pro kulturu Arabů. Znalost arabského jazyka dává šanci interakci, porozumění a přiblížení ke kultuře země. Ať už je to důvod, je důležité, aby cizinec poznal arabštinu. [+]

Přehled

Arabština je krásný jazyk. Hovoří o objemech pro kulturu Arabů. Znalost arabského jazyka dává šanci interakci, porozumění a přiblížení ke kultuře země. Ať už je to důvod, je důležité, aby cizinec poznal arabštinu.

Tento kurz bude obsahovat vše, co člověk potřebuje, aby se naučil arabský jazyk (klasický a moderní standard) od úplného začátečníka až po pokročilou úroveň Insha Alláh (Bůh ochotný). Učíme hlavně primární úrovně arabštiny k expatriatem s maximálně šesti studenty v dávce. Začíná to abecedou, úvodem, slovní zásobou, věty a základní gramatikou.

Cílem je rozvíjet základní znalosti arabštiny založené na strukturách a slovnících souvisejících s každodenní obchodní a sociální situací: pozdravy, úvod, objednávání potravin, výměna peněz, nakupování atd.... [-]


Předmět: Francouzský jazyk (písemný

Campus forma Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Efektivní kurz francouzského jazyka [+]

Témata (všechny úrovně)Francouzský jazyk (speciálně navržený pro pracovníky / Migrační účel)Francouzský jazyk (konverzace)Francouzský jazyk pro písemné dovednostiOSCAR nabízí jedinečný styl učeníMaximální poměr mezi instruktorem a studentem 1: 6Jeden počítač: jeden studentPočet návštěv: Každé zasedání bude 2 hodinyDny a načasování mohou být opraveny na základě vzájemného pohodlí mezi 9:00 a 22:00Poplatky jsou za jeden kurz a zahrnují pokyny, praktické, projektové, příprava na zkoušku (pokud existuje)Nabízíme crash kurzy 4 až 8 hodin denně k dokončení kurzů dříve; což závisí na dostupnosti. [-]

Předmět: Grafický design / Grafický design

Campus forma 60 - 100 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Grafická designéři ovlivňují, jakým způsobem vidíme svět pomocí barev, ilustrací, fotografií a písem. Podívejte se na knihu nebo časopis, jděte do kavárny nebo jděte. Když tak učiníte, narazíte na grafický design. Od firemních log, dopravních značek až po balení výrobků je design součástí našeho každodenního života. [+]

Popis práce

Grafická designéři ovlivňují, jakým způsobem vidíme svět pomocí barev, ilustrací, fotografií a písem. Podívejte se na knihu nebo časopis, jděte do kavárny nebo jděte. Když tak učiníte, narazíte na grafický design. Od firemních log, dopravních značek až po balení výrobků je design součástí našeho každodenního života.

Rychlý průzkum téměř jakékoliv místnosti, městského bloku nebo náměstí přinese několik příkladů práce grafických designérů.

Pokryté témataPHOTOSHOPILLUSTRATORCORELDRAWQUARKXPRESSINDESIGNADOBE PREMIER (grafADOBE AFTEREFFECTS (GRAFIK

Doba trvání: 60 až 100 hodin. (Záleží na počtu vybraných témat)... [-]


Předmět: Logistika

Campus forma 18 - 20 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Manažeři logistiky zpracovávají procesy zapojené do dodavatelského řetězce, spolupracují s řadou stran včetně dodavatelů surovin, výrobců, maloobchodníků a spotřebitelů. To je často obousměrný proces s návratností zboží. [+]

Přehled

Manažeři logistiky zpracovávají procesy zapojené do dodavatelského řetězce, spolupracují s řadou stran včetně dodavatelů surovin, výrobců, maloobchodníků a spotřebitelů. To je často obousměrný proces s návratností zboží.

Logističtí manažeři koordinují procesy, aby zajistili spokojenost zákazníků. Vědomí a strategická reakce na vnější vlivy, jako je legislativa, náklady na pohonné hmoty a environmentální tlaky, jsou zásadní.

Úloha distribučního manažera v rámci logistiky může zahrnovat přepravu, kontrolu skladů, skladování a zajišťování struktur pro sledování toku zboží a materiálů. IT hraje klíčovou roli v oblasti logistiky při prognózování stále složitějších systémů úrovně zásob, dodacích lhůt, nákladů na dopravu a hodnocení výkonnosti.... [-]


Předmět: MS Office Advanced

Campus forma 26 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

MS Office je přední světový softwarový balík. Náš kurz Microsoft Office vám ukáže, jak ovládat tři hlavní aplikace. [+]

Přehled

MS Office je přední světový softwarový balík. Náš kurz Microsoft Office vám ukáže, jak ovládat tři hlavní aplikace.

Předměty: Slovo, Excel

Slovo: Microsoft Word for Windows je plnohodnotný Word procesor navržený tak, aby vám pomohl pracovat efektivněji. Aplikace Microsoft Word vám ukáže, jak vytvořit efektivní dokumenty pomocí svých funkcí. Naučíte se upravovat, formátovat, tisknout dokumenty, vkládat a spravovat tabulky a grafiky do dokumentů.

Excel: Microsoft Excel pro Windows je výkonná elektronická tabulková aplikace, která může být použita pro správu, analýzu a prezentaci dat grafickým způsobem. Pokryté témata jsou:... [-]


Předmět: Obchodní angličtina

Campus forma 24 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Teorie a postupy psaní obchodních dopisů - adresy, adresy, adresy, pozdravy, tělo dopisu, bezplatné uzavření apod. Vypracování dotazů, nabídky, objednávky, plnění objednávek, stížností a úprav, vypořádání účtů, a moře, bankovnictví, pojištění, korespondence tajemníka společnosti apod. [+]

Přehled

Teorie a postupy psaní obchodních dopisů - adresy, adresy, adresy, pozdravy, tělo dopisu, bezplatné uzavření apod. Vypracování dotazů, nabídky, objednávky, plnění objednávek, stížností a úprav, vypořádání účtů, a moře, bankovnictví, pojištění, korespondence tajemníka společnosti apod.

Po ukončení kurzu budou školení schopni zvládnout korespondenci bez jakéhokoliv zaváhání.

Předpoklady: Absolvování.

Doba trvání: 24 hodin

Časování: Načasování může být stanoveno na základě vzájemného pohodlí mezi 9:00 a 22:00

OSCAR nabízí jedinečný styl učeníMaximální poměr mezi instruktorem a studentem 1: 6Jeden počítač: jeden studentPočet návštěv: Každé zasedání bude 2 hodinyDny a načasování mohou být opraveny na základě vzájemného pohodlí mezi 9:00 a 22:00Poplatky jsou za jeden kurz a zahrnují pokyny, praktické, projektové, příprava na zkoušku (pokud existuje)Nabízíme crash kurzy 4 až 8 hodin denně k dokončení kurzů dříve; což závisí na dostupnosti. [-]

Předmět: Projektování interiérů

Campus forma 85 - 120 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Návrhář interiérů vytváří plán, aby byl obytný prostor bezpečný, funkční a atraktivní. Za tímto účelem musí interiérový návrhář vzít v úvahu mnoho různých prvků. To zahrnuje kombinování různých barev a textur dohromady, stejně jako využití osvětlení a nábytku v metodě, která přitahuje zájem a zároveň zůstává funkční. [+]

Popis práce

Návrhář interiérů vytváří plán, aby byl obytný prostor bezpečný, funkční a atraktivní. Za tímto účelem musí interiérový návrhář vzít v úvahu mnoho různých prvků. To zahrnuje kombinování různých barev a textur dohromady, stejně jako využití osvětlení a nábytku v metodě, která přitahuje zájem a zároveň zůstává funkční.

Ačkoli návrháři interiérů jsou obvykle spojeni s návrhem interiéru domu, jsou také využíváni v řadě dalších nastavení. Tato nastavení zahrnují letištní terminály, kanceláře, nákupní střediska, divadla, hotely, restaurace, nemocnice a školy. Návrháři interiérů, kteří pomáhají navrhovat komerční prostory, se rovněž zabývají nalezením způsobů, jak pomoci zvýšit tržby nebo zvýšit produktivitu, takže podnik může být úspěšnější.... [-]


Předmět: Webový design

60 - 100 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Weboví návrháři / vývojáři jsou zodpovědní za vytváření vzhledu webových stránek klienta na webu World Wide Web. To zahrnuje vývoj grafického designu, který efektivně sděluje myšlenky propagované webem. [+]

Popis práce

Weboví návrháři / vývojáři jsou zodpovědní za vytváření vzhledu webových stránek klienta na webu World Wide Web. To zahrnuje vývoj grafického designu, který efektivně sděluje myšlenky propagované webem.

Webový návrhář se může účastnit počátečního plánování webových stránek, setkání s klientem a diskutovat o nápadech pro uspořádání a uspořádání webu, typy barev nebo obrázků, které se mají používat (fotografie, ilustrace, videa atd.) A další záležitosti týkající se celkové grafické úpravy.

Někdy webový výrobce již vyvinul základní koncept webové stránky. V tomto případě je úkolem webdesignu vytvořit návrh, který odpovídá nápadům producenta.... [-]


Předmět: Řízení lidských zdrojů

Campus forma 18 - 20 hodin Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Zaměstnanec v oblasti lidských zdrojů vyvíjí, radí a provádí politiky týkající se efektivního využívání personálu v rámci organizace. [+]

Přehled

Zaměstnanec v oblasti lidských zdrojů vyvíjí, radí a provádí politiky týkající se efektivního využívání personálu v rámci organizace.

Personální a personální práce zahrnují řadu různých, ale souvisejících politik, které vyžadují organizace, které zaměstnávají lidi bez ohledu na velikost nebo typ podnikání. Tyto oblasti zahrnují pracovní postupy, nábor, plat, pracovní podmínky a rozmanitost.

Pracovníci personálního oddělení musí zajistit, aby organizace zaměstnala správnou rovnováhu personálu z hlediska dovedností a zkušeností a aby zaměstnanci měli k dispozici možnosti školení a rozvoje s cílem zvýšit jejich výkon za účelem dosažení cílů organizace.... [-]