Phoenix Educational Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Phoenix vzdělávací institut

Konec roku 2005

Phoenix objevil způsob, jakým pracují dospělí mohly dosáhnout vyššího vzdělání a vyrobený akademické inovace, kvalitu a odpovědnost svoji značku. Je průkopníkem vzdělávací a servisní model specificky zaměřena na způsoby, jakými dospělí učí nejlépe, a učinil své programy široce dostupné pro profesionály využívající plánování common-sense a čerstvé nové přístupy k akademické dodávky.

Ústav získal celkový uznání za vynikající výsledky v oblasti vzdělávání posuzování, kvalitního vzdělávání, kvalitní služby a organizační výkon.

Phoenix je opravdu jiný druh ústavu, jejíž čas nadešel. Jen se zeptejte jejích fakult, a zaměstnanci, kteří se vášnivě věnoval výuce a vyhovujících 1500 a více studentů zapsaných na Ústavu a on-line v celé emiráty.

Phoenix vzdělávací institut zahájena v roce 2005 listopadu obstarávat práci dospělých, kteří hledají vyšší vzdělání tím, že nabízí pohodlné časy třídy. Řízen inovací ve vzdělávání, jsme průkopníkem mnohé vymoženosti, že profesionální studenti mají nyní - večerní tříd, flexibilní plánování, kontinuální zápisu, student-střed prostředí, pátek tříd, dobře vybavené knihovny a počítačové simulace.

Co můžete očekávat, když Začínáme

Co se bude lišit, pokud jste získal certifikaci od Phoenixu? Vy. Pokud si myslíte, že jste chtěli udělat změnu k lepšímu ve svém životě, co vám brání? Možná je to, že otravování hlas, který vám řekne, "to je příliš pozdě." Nebo "Proč se obtěžovat?" Nebo "Na to není čas." ​​Seznam je nekonečný. A víme, že dotírající hlas může být neúprosný.

Můžete dokonce zajímalo, jaký je rozdíl certifikační může dělat ve svém životě. Tento seznam je nekonečný příliš: důvěra, znalosti a vlastní spokojenost. Pokud si myslíte, že jste chtěli udělat změnu k lepšímu, teď je čas.

Na Phoenixu, školicí středisko, které je zaměřeno na úspěch každého studenta, jsme si jisti, že jste ve středu své vzdělání. Jakmile se dostanete do kontaktu s námi, dostanete mluvit o těchto pochybností, které budete mít. Zápis poradce bude naslouchat a diskutovat, jak se dostat z dneška na zítřek. Získáte mluvit o tom, co je pro vás nejlepší, druh učení, které pracuje pro vás a jak si představujete svou budoucnost.

Ať už se chcete naučit on-line mezi studenty, kteří mohou být umístěny na protější straně ulice, nebo po celém světě, nebo chtějí jít do místního třídě, takže můžete získat návod tváří v tvář, bude váš instruktor vědět, kdo jste. Ve skutečnosti ode dne zaregistrování, na den, budete chodit přes jeviště přijímat certifikaci tým poradců bude s vámi vysvětluje další krok. Do té doby Dalším krokem je vše na vlastní pěst. A budete připraveni.

Kontaktujte nás ještě dnes. Budeme dobýt že neodbytná hlas dohromady.

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
Karama Centre Building
Suite No 115, D Block
Karama

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty