Phoenix Educational Institute

Úvod

Read the Official Description

Phoenix vzdělávací institut

Konec roku 2005

Phoenix objevil způsob, jakým pracují dospělí mohly dosáhnout vyššího vzdělání a vyrobený akademické inovace, kvalitu a odpovědnost svoji značku. Je průkopníkem vzdělávací a servisní model specificky zaměřena na způsoby, jakými dospělí učí nejlépe, a učinil své programy široce dostupné pro profesionály využívající plánování common-sense a čerstvé nové přístupy k akademické dodávky.

Ústav získal celkový uznání za vynikající výsledky v oblasti vzdělávání posuzování, kvalitního vzdělávání, kvalitní služby a organizační výkon.

Phoenix je opravdu jiný druh ústavu, jejíž čas nadešel. Jen se zeptejte jejích fakult, a zaměstnanci, kteří se vášnivě věnoval výuce a vyhovujících 1500 a více studentů zapsaných na Ústavu a on-line v celé emiráty.

Phoenix vzdělávací institut zahájena v roce 2005 listopadu obstarávat práci dospělých, kteří hledají vyšší vzdělání tím, že nabízí pohodlné časy třídy. Řízen inovací ve vzdělávání, jsme průkopníkem mnohé vymoženosti, že profesionální studenti mají nyní - večerní tříd, flexibilní plánování, kontinuální zápisu, student-střed prostředí, pátek tříd, dobře vybavené knihovny a počítačové simulace.

Co můžete očekávat, když Začínáme

Co se bude lišit, pokud jste získal certifikaci od Phoenixu? Vy. Pokud si myslíte, že jste chtěli udělat změnu k lepšímu ve svém životě, co vám brání? Možná je to, že otravování hlas, který vám řekne, "to je příliš pozdě." Nebo "Proč se obtěžovat?" Nebo "Na to není čas." ​​Seznam je nekonečný. A víme, že dotírající hlas může být neúprosný.

Můžete dokonce zajímalo, jaký je rozdíl certifikační může dělat ve svém životě. Tento seznam je nekonečný příliš: důvěra, znalosti a vlastní spokojenost. Pokud si myslíte, že jste chtěli udělat změnu k lepšímu, teď je čas.

Na Phoenixu, školicí středisko, které je zaměřeno na úspěch každého studenta, jsme si jisti, že jste ve středu své vzdělání. Jakmile se dostanete do kontaktu s námi, dostanete mluvit o těchto pochybností, které budete mít. Zápis poradce bude naslouchat a diskutovat, jak se dostat z dneška na zítřek. Získáte mluvit o tom, co je pro vás nejlepší, druh učení, které pracuje pro vás a jak si představujete svou budoucnost.

Ať už se chcete naučit on-line mezi studenty, kteří mohou být umístěny na protější straně ulice, nebo po celém světě, nebo chtějí jít do místního třídě, takže můžete získat návod tváří v tvář, bude váš instruktor vědět, kdo jste. Ve skutečnosti ode dne zaregistrování, na den, budete chodit přes jeviště přijímat certifikaci tým poradců bude s vámi vysvětluje další krok. Do té doby Dalším krokem je vše na vlastní pěst. A budete připraveni.

Kontaktujte nás ještě dnes. Budeme dobýt že neodbytná hlas dohromady.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikované logistiky a manažer řízení dodavatelského řetězce / profesní

Campus forma Kombinované 3 - 8 týdnů September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program zaručuje měřit zlepšení v různých úrovních vašich aktivitách logistiky. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. [+]

Tento program zaručuje měřit zlepšení v různých úrovních vašich aktivitách logistiky. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. Jedná se o plně interaktivní program, a proto se požaduje, aby byl otevřený zlobil se, sdílet své nápady a zkušenosti, kladení otázek a tudíž je stoprocentně participativní.

školicí zdůrazňuje Logistika Management - Supply Chain Management Výroba - Zásoby a Warehousing Řízení Dodávky Spedice / Distribution System LC - UCP600 Import & Export Obsluha - Správa dokumentů Strategické Lead Time management - JIT - TQM MRP I & MRPII Forecasting - ERP systém - Logistika kalkulace Nákup a Procurement Vedení Port & Customs - Volný zóny Operations Námořní - Incoterms - Transport System Obsah kurzu Řízení logistiky Řízení dodavatelského řetězce Production System Předpovídání Zásoby a Warehouse Management Doprava a Spedice Distribution System MANAGEMENT KVALITY TOTAL Nákup Management / Veřejné zakázky Akreditivy / LC UCP600 informace o předmětu Doba trvání: 8 týdnů-pátek-09:30 do 12:30 Rychlý program: 3 pátek (08:30 - 17:30) Trénink na všední dny, pátek Trenéři: Kvalifikovaní a certifikované od UK / US odborníků v oblasti logistiky / Supply Chain Samozřejmě a certifikace schválen Ministerstvem školství, Dubaj Kurzovné: AED 2500 - / - [-]

Certifikované nákup profesionální / manager

Campus forma Kombinované September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program zaručuje naměřenou zlepšení v různých úrovních vašeho nákupu činností. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. [+]

Tento program zaručuje naměřenou zlepšení v různých úrovních vašeho nákupu činností. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci.

Jedná se o plně interaktivní program, a proto se požaduje, aby byl otevřený zlobil se, sdílet své nápady a zkušenosti, kladení otázek a tudíž je 100% participativní.

Program zdůrazňuje Manipulace složitých jednání Nalézt nové trhy a zdroje import / export zboží Otevření nové kanály Vyjednávání s dodavateli Multi-skladové systémy celních skladů náklady na skladování Materiály manipulační náklady náklady na balení Citace a zajištění konkurenční nabídky a další Vzdělávání Témata Strategické Příspěvek nákupu a zásobování dovednosti zakázek, strategické zakázky, dodávky strategie, zásobování trhů Nákup & Supply Chain Management koncepty dodavatelského řetězce, plánování dodavatelského řetězce a sourcing, informační technologie, příležitosti dodavatelského řetězce, koordinace dodavatelského řetězce Klíčové Nákup Proměnné & Nákup dovednosti Jakosti, množství, na čas dodání, získávání a nákup Smlouva proces a úspěšné vyjednávání Zákony o nákupu, smluvní psaní, záruk, zmocněnec a hlavních povinnostech, antimonopolní, obchodní praktiky, nároků na náhradu škody Některé Nákup Techniky Subdodávky, zajišťovacích futures kontrakty, mezinárodní nákup, leasing, měření výkonnosti kupní Podnikatelská etika pro kupující a prodávající Obchodní etika, APS etický kodex [-]

Certifikované řízení účetní CMA

Campus forma Kombinované 45 hodin September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Certifikovaná manažerské účetnictví (CMA®) pověření je profesionální označení pro účetní managementu a finanční manažery. Certifikát poskytuje rozdíl v dnešním ekonomickém klimatu a zároveň představuje příležitost osvědčit své znalosti v obchodních oblastech, které jsou rozhodující pro rozhodovacího procesu. [+]

Certifikovaná manažerské účetnictví (CMA®) pověření je profesionální označení pro účetní managementu a finanční manažery. Certifikát poskytuje rozdíl v dnešním ekonomickém klimatu a zároveň představuje příležitost osvědčit své znalosti v obchodních oblastech, které jsou rozhodující pro rozhodovacího procesu.

Cílem programu CMA® zavést manažerské účetnictví jako uznávané profese tím, že pozná roli účetního řízení a finanční manažer.

Proč studovat CMA? Podniky po celém světě se spoléhají na CMA®s pro účetnictví, financí a správy informací a co je nejdůležitější, pro strategické plánování a podniková řešení poskytovaných těmito kvalifikovanými odborníky. Závěry IMA 20. roční plat průzkumu vyplývá, že odborníci jsou držiteli osvědčení CMA® IMA mají větší vydělávat power - 24% vyšší plat a 31% vyšší celkové kompenzace - než jejich necertifikované kolegy. Obsah kurzu ... [-]

Certifikovaný lodní a nákladní manažer řízení dopředu / odborné

Campus forma Kombinované 12 hodin September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

spediční služby je služba použity společnostmi, které se zabývají v mezinárodní nebo nadnárodní dovozu a vývozu. Zatímco zasílatel není ve skutečnosti přesunout náklad sám, působí jako prostředník mezi klientem a různých přepravních služeb. [+]

spediční služby je služba použity společnostmi, které se zabývají v mezinárodní nebo nadnárodní dovozu a vývozu. Zatímco zasílatel není ve skutečnosti přesunout náklad sám, působí jako prostředník mezi klientem a různých přepravních služeb. Tento program zaručuje měřit zlepšení v různých úrovních vašich aktivitách spedice. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. Jedná se o plně interaktivní program, a proto se požaduje, aby byl otevřený zlobil se, sdílet své nápady a zkušenosti, kladení otázek a tudíž je stoprocentně participativní. Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro jakoukoli pomoc během nebo po dílně.... [-]


Certifikát v oblasti mezinárodního obchodu a financí

Campus forma Denní studium 75 hodin September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Škola certifikátu financí v mezinárodním obchodu a financí (CITF) je nová odborná kvalifikace pro obchod, export a komoditní finance manažery, kteří potřebují získat a prokázat důkladné pochopení klíčových postupů, postupů a právních předpisů v oblasti financování obchodu na mezinárodní úrovni. [+]

Co je CITF?

Škola certifikátu financí v mezinárodním obchodu a financí (CITF) je nová odborná kvalifikace pro obchod, export a komoditní finance manažery, kteří potřebují získat a prokázat důkladné pochopení klíčových postupů, postupů a právních předpisů v oblasti financování obchodu na mezinárodní úrovni. CITF kombinuje získávání technických znalostí s dovednostmi aplikovat tyto znalosti na reálné situace. Byl vyvinut na základě konzultací s odborníky z průmyslu, aby bylo zajištěno, že se soustředí na podstatné oblasti znalostí, které jsou zapojeny do finanční nouzi obchodní pochopit, aby byly účinné a úspěšné.

Proč studovat CeITF? Chcete-li zlepšit své praktické znalosti a pochopení složitých otázek spojených s mezinárodním obchodem a finance Chcete-li zlepšit své kariérní vyhlídky Chcete-li zvýšit své znalosti a profesionální hodnotu Demonstrovat úroveň odborných znalostí, které jsou relevantní ve světě Kombinovat s Certified Specialist dokumentární akreditiv (CDCS), aby se dosáhlo prestižní nové diplomu v mezinárodním obchodu a financí Obsah kurzu Postupy zapojené do obchodních smluv Úvod do obchodních podmínek a Incoterms 2000 Povaha finančních, obchodních a dopravních Dokumenty v mezinárodním obchodě Dokumentární úvěry - přehled Principy předsunuté platby a obchodování s otevřeným kontem Přiměřeně platí dokumentární kolekce v souladu s URC 522 Krátkodobé financování obchodu a riziku nezaplacení bankovní záruky Problémy spojené s mezinárodními obchodními produkty zdůrazňuje předmětu Trvání - 75 hod Timing - pátek / sobota - 04:30 do 8:30 hod Trenér - ověřil / Kvalifikovaný - ICC, Velká Británie Studijní materiály - Poskytované Certifikace - IFS School of Finance, UK (přidružený k Chartered Institute of bankéřů, Londýn a schválila ICC, UK).... [-]

Správce certifikován řízení lidských zdrojů / profesní

Campus forma Kombinované 24 hodin September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

V dnešním neustále se měnícím podnikatelském prostředí, HR manažeři a vedoucí pracovníci jsou zodpovědné za více než jen najímání a propouštění - oni jsou zodpovědní za výkon, který pohání výsledky. Organizační Účinnost se točí kolem nejnovějších personálních otázek v dnešním podnikatelském klimatu, jako je například řešení konfliktů, poradenských technik a ovlivňování dovedností. [+]

V dnešním neustále se měnícím podnikatelském prostředí, HR manažeři a vedoucí pracovníci jsou zodpovědné za více než jen najímání a propouštění - oni jsou zodpovědní za výkon, který pohání výsledky. Organizační Účinnost se točí kolem nejnovějších personálních otázek v dnešním podnikatelském klimatu, jako je například řešení konfliktů, poradenských technik a ovlivňování dovedností.

Cíle kurzu

Cíle kurzu jsou

Poskytnout účastníkům přehled o organizační strategie a konkurenční výhoda K identifikaci role lidí, procesů a technologií při tvorbě klíčových kompetencí a konkurenční výhodu Chcete-li zjistit, jak sladit personální postupy a systémy pro podporu lidí, procesů a technologií potřebných k provádění strategické akce Chcete-li pomoci účastníkům do praxe strategické myšlení a HR strategické rozhodování prostřednictvím konkrétního případu analýz a cvičení výhody programu Dává účastníkům cenné nové dovednosti ke zlepšení on-the-job výkon. Poskytuje nejnovější personální postupy pro výběr a udržení správné osobě na správné místo. Poskytuje strategie pro řešení otázek reálných HR Učí dovednosti potřebné k vývoji a provedení organizační strategie Poskytuje školení na dnešní nejžhavější personálních otázek. Obsah kurzu Definice HRM Funkce HR Manager Linky a personálu aspekty řízení lidských zdrojů Změny životního prostředí strategie metriky Rovné příležitosti a zákon HR Score Card [-]

Diplom

Diplom v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce

Campus forma Kombinované 3 - 8 týdnů September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program zaručuje měřit zlepšení v různých úrovních vašich aktivitách logistiky. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. [+]

Tento program zaručuje měřit zlepšení v různých úrovních vašich aktivitách logistiky. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. Jedná se o plně interaktivní program, a proto se požaduje, aby byl otevřený zlobil se, sdílet své nápady a zkušenosti, kladení otázek a tudíž je stoprocentně participativní.

Tréninkové moduly:

Část 1: Logistika a Supply Chain Management

Modul 1. Logistika Management - Plánování Supply Chain Management Modul 2. Výroba - Zásoby a Warehousing Řízení Modul 3. Doprava a Spedice / Distribution System Modul 4. LC - UCP600 Modul 5. Import & Export Obsluha - Správa dokumentů Modul 6. Strategické Lead Time management - JIT - TQM - MRP I & MRPII Modul 7. Forecasting - ERP systém - Logistika Kalkulace Modul 8. Nákup a správa veřejných zakázek Modul 9. Port & Customs - volné zóny Operations. Modul 10. vodní doprava - Incoterms - Transport System. ... [-]

Diplom v oblasti řízení nákupu

Campus forma Kombinované September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program zaručuje naměřenou zlepšení v různých úrovních vašeho nákupu činností. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci. [+]

Tento program zaručuje naměřenou zlepšení v různých úrovních vašeho nákupu činností. Ty budou vystaveny mnoha poučné nástroje, které jsou nesrovnatelné s naměřenými výsledky budou vyrábět pro vás a vaši organizaci.

Jedná se o plně interaktivní program, a proto se požaduje, aby byl otevřený zlobil se, sdílet své nápady a zkušenosti, kladení otázek a tudíž je 100% participativní.

Program zdůrazňuje Manipulace složitých jednání Nalézt nové trhy a zdroje import / export zboží Otevření nové kanály Vyjednávání s dodavateli Multi-skladové systémy celních skladů náklady na skladování Materiály manipulační náklady náklady na balení Citace a zajištění konkurenční nabídky a další Předmět Outline: ... [-]

Diplom v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 24 hodin September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Dobré administrativní a sekretářské dovednosti, jsou základem mnoha profesí. Phoenix Institute umožňuje svým studentům rozvíjet teoretické a praktické znalosti těchto dovedností v různých klíčových oblastech prostřednictvím své certifikované kanceláři certifikačním správce programu. [+]

Dobré administrativní a sekretářské dovednosti, jsou základem mnoha profesí. Phoenix Institute umožňuje svým studentům rozvíjet teoretické a praktické znalosti těchto dovedností v různých klíčových oblastech prostřednictvím své certifikované kanceláři certifikačním správce programu.

Tento certifikační program se skládá z několika krátkých samozřejmě modulů, které jsou jak snadno dodat a studovat. Tato konstrukce umožňuje zaměstnancům k poklesu dovnitř a ven z kurzu podle potřeby, což jim umožní studovat obory bezprostředně týkají. Tyto plány jsou velmi flexibilní, protože většina certifikací jsou modulární a moduly lze testovat individuálně, navíc mnohé z těchto hodnocení jsou k dispozici na vyžádání spíše než být svázány s určitým časovým plánem.... [-]