SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts

Úvod

Read the Official Description

KDO JSME

SCAFA, Dubajská škola kuchařských a dokončovacích umění je plnohodnotným kuchařským výcvikovým institutem nabízejícím kompletní spektrum kurzů kuchařských umění. Máme na plný úvazek vzdělávací programy pro studenty usilující o to, abychom se stali profesionálními kuchaři. Na základě odborného vedení našich instruktorů, Studenti se naučí praktické dovednosti, které se stanou druhou povahou.

Studenti SCAFA se vzdělávají na světové úrovni v oboru kulinářských umění a získávají mezinárodní diplomovou kvalifikaci pro získání kariérních příležitostí ve velkoobjemovém potravinářském a nápojovém průmyslu Dubaj, SAE a mezinárodně.

Na SCAFA je naším posláním zajistit našim studentům co největší úspěch při zahájení jejich kariéry jako kulinářských profesionálů. Každý aspekt SCAFA je neustále optimalizován pro tento cíl - od kalibru našeho denního a hostujícího fakulty, obsahu našich programů, vybavení, které naši studenti rozvíjejí své zkušenosti, na organizace, které nabízejí našim studentům práci. V každém z těchto cílů se řídí otázka "to slouží pro budoucí úspěch našich studentů?".

Abychom dosáhli tohoto cíle, zaujmeme moderní přístup k kulinářskému umění, a tedy i našemu učení. Naši studenti se učí tradičním dovednostem, ale jsou vyzbrojeni dovednostmi, které podporují kreativitu a umožňují inovace, která překračují tradice. To je to, co považujeme za velkou událost v kulinářském světě za posledních několik desetiletí, a to je fenomén, který učíme naše studenty být součástí.

Abychom toho dosáhli, identifikujeme a najímáme vynikající instruktory z celého světa, kteří se pak dostanou do práce, když učíme to, co považujeme za jeden z nejlepších učebních osnov.

Kurz se pohybuje od 3 měsíců do 12 měsíců. Poplatky se pohybují od AED 33000 (US $ 9042) do AED 83000 (US $ 22740). SCAFA získává studentská víza pro své zahraniční studenty a také nabízí nákladově efektivní ubytování studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Combination Programme

Campus forma Denní studium 6 měsíců July 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

[+]

Kombinovaný program

Jak název napovídá, tento program je kombinací profesionální kuchyně a profesionálního dokončovacího programu.

Zatímco studenti, kteří dokončí program Profesionální kuchyně, jsou přijímáni do průmyslu jako kuchaři na úrovni komise, v kombinaci s profesionálním dokončovacím programem jsou studenti vyzbrojeni pokročilými dovednostmi pro pokročilé kuchyně o 360 °. Studenti mají také možnost dokončit oba tyto programy společně po dobu 6 měsíců.Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti více diplomů, stupeň II, III z City and Guilds v Londýně a potvrzenou certifikaci od KHDA (Govt of Dubai)

• Programové poplatky pokrývají: - celý kurz a studijní materiál - přísady, nástroje a vybavení - uniformy - poplatek za zkoušku Programový poplatek: 59400 AED Další informace o možnostech placení poplatků získáte od školy. Studenti se také mohou rozhodnout, že použijí funkci Profesionální kuchyně + Profesionální pečivo namísto možnosti Pro-Finishing.... [-]


Domácí profesionální program

Campus forma Kombinované 3 měsíců October 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Program Home Professional je tříměsíční program, který pomáhá studentům, kteří vykonávají práci na plný úvazek nebo se nemohou účastnit programu kulinářského vzdělávání na plný úvazek, ale kteří mají rádi řemeslo a chtějí se věnovat kulinářské kariéře. [+]

Program Home Professional je tříměsíční program, který pomáhá studentům, kteří vykonávají práci na plný úvazek nebo se nemohou účastnit programu kulinářského vzdělávání na plný úvazek, ale kteří mají rádi řemeslo a chtějí se věnovat kulinářské kariéře. Klíčové rysy programu jsou: • Program je dodáván prostřednictvím 40 intenzivních tříd, 3x týdně večer.

• Zkrácený program je odvozen z odborného programu a pokrývá mnoho stejných technik vaření, které jsou obsaženy v odborných programech na plný úvazek.

• Program se zaměřuje na výuku všech základních technik pro vaření a manipulaci s potravinami a připravuje studenty, aby se stali profesionálními kuchaři vhodnými pro vstupní pozice (commis) v každé restaurační kuchyni po celém světě.... [-]


Profesionální dokončovací program

Campus forma Denní studium 3 měsíců July 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Profesionální dokončovací program je 3měsíční program určený pro studenty, kteří dokončili svůj program pro profesionální kuchyně nebo ekvivalentní program z jiné gastronomické školy. [+]

Profesionální dokončovací program

Profesionální dokončovací program je 3měsíční program určený pro studenty, kteří dokončili svůj program pro profesionální kuchyně nebo ekvivalentní program z jiné gastronomické školy. U žadatelů, kteří získali kvalifikaci z jiné školy, provede SCAFA praktické hodnocení, které posoudí jejich způsobilost k programu profesionálního dokončení.

Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti diplomy na úrovni III z města a cechů v Londýně a potvrzená certifikace od KHDA (Dubaj)Klíčové vlastnosti programu jsou:

• Tento program připravuje studenty na jemnější aspekty kuchařského umění a podnikání provozování restaurace.... [-]


Professional Apprentice Course Programme

Campus forma Denní studium 12 měsíců July 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

[+]

Složky, nástroje a vybavení 12-ti měsíční sdílení ubytování (2 na pokoj s odděleným pokojem pro studenty / muže) Všechna jídla po dobu 12 měsíců programu

Program bude zahrnovat následující oblasti:

Kandidáti by měli mít středoškolské vzdělání a musí být starší 18 let. Všichni kandidáti budou pohovořeni (zahraniční kandidáti budou pohovořeni nad SKYPE).

Programový poplatek: 83 000 AED Další informace o možnostech úhrady poplatků získáte od školy.

[-]

Professional Kitchen Programme

Campus forma Denní studium 3 měsíců July 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Profesionální kuchyňský program trvá 3 měsíce a je určen pro začátečníky, kteří hledají mezinárodní standard, profesionální program vaření. Získejte diplom na úrovni II z města a spolků v Londýně o úspěšném dokončení programu, stejně jako potvrzená certifikace od KHDA (Govt. Z Dubaje) [+]

Profesionální kuchyňský program

Profesionální kuchyňský program trvá 3 měsíce a je určen pro začátečníky, kteří hledají mezinárodní standard, profesionální program vaření.

Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti diplom Level II z města a spolků v Londýně a ověřenou certifikaci od KHDA (Dubaj)

Program Profesionální kuchyně se zaměřuje na výuku všech základních technik pro vaření a manipulaci s potravinami a připravuje studenty, aby se stali profesionálními kuchaři vhodnými pro vstupní pozice (commis) v každé restaurační kuchyni na celém světě. Klíčovými rysy programu jsou: • Studenti utrácejí přibližně 70% svého času učení se kulinářskými technikami (francouzské klasické) se zbytkem programu věnovaným aplikaci těchto získaných dovedností do světové kuchyně.... [-]


Professional Pastry Programme

Campus forma Denní studium 3 měsíců July 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Profesionální pečivo je tříměsíční program na pečení, pečivo a dezerty, který se nabízí na SCAFA v Dubajské škole pro kulinářské a dokončovací umění. Je to nejlepší studijní program pro studenty, kteří hledají kvalifikaci a dovednosti v oblasti profesionálního pečení. [+]

Profesionální pečivo

Profesionální pečivo je tříměsíční program na pečení, pečivo a dezerty, který se nabízí na SCAFA, Dubajské škole pro kulinářské a dokončovací umění. Je to nejlepší studijní program pro studenty, kteří hledají kvalifikaci a dovednosti v oblasti profesionálního pečení.

Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti diplom Level II z města a spolků v Londýně a ověřenou certifikaci od KHDA (Dubaj)

Programové poplatky zahrnují: - celý kurz a studijní materiál - přísady, nářadí a vybavení - uniformy - poplatek za zkoušku Poplatek za program: 33 000 AED Registrace je nyní otevřená. Třídy, které probíhají v naší nové, účelové laboratoři na pečení, jsou přísně omezeny na 12 studentů.... [-]


Videos

Philosophy and Ethos of SCAFA - Dubai’s School of Culinary and Finishing Arts

Contact
Adresa destinace
SCAFA LIMITED
Unit 6, Promenade Level, Cluster I,
Jumeirah Lakes Towers

Dubai, Dubai, AE
Adresa destinace
SCAFA PVT LTD
Ground Floor,
EFU House,
Jail Road,

Lahore, Punjab, PK