Přečtěte si oficiální popis

Zabeel Mezinárodní institut řízení a technologie Založená v roce 1988, je vedoucím Výkonným vzdělávacím a profesním školícím centrem v SAE s deseti pobočkami po celé zemi. Je akreditován KHDA (Ministerstvo pro vědu a rozvoj lidských zdrojů) a Ministerstvo školství v Dubaji, stejně jako mezinárodní Cambridge International Examination Board, UK; Americký institut podnikání a řízení (AIBM), USA; Institut pro řízení projektů (PMI), USA; IATA / UFTAA, Montreal, Kanada; CIPS-UK; ACCA; CIMA atd. Nabízíme širokou škálu kurzů z našich osmi akademií včetně inženýrství, letecké společnosti, financí, jazyků, IT, logistiky, managementu a soft skills. Institut Zabeel má také plnohodnotnou firemní divizi, která uspokojí tréninkové potřeby firemního světa.

Zabeelovy výhody:

 • Více než 26 let zkušeností s výcvikem profesionálních manažerů
 • Příjemce mnoha ocenění za kvalitu od roku 1988
 • Kvalifikovaní a certifikovaní trenéři
 • Sofistikované laboratoře se špičkovými stroji a licencovaným softwarem
 • Certifikáty osvědčené ministerstvem školství, SAE
 • Rozsáhlé zdroje a materiály pro výuku
 • Bezplatná online podpora pro další vzdělávání a pomoc
 • Volné následné orientační semináře, workshopy s asistencí při umístění
 • Firemní poradenství - odborné znalosti poskytované v jakékoli oblasti nebo průmyslu
 • Speciální kurzy pro nejvyšší management pro 1-2 dny na vysoké úrovni

VISION:

Sjednocení lidí a odborníků na všech úrovních prostřednictvím vzdělávání s cílem podpořit tvůrčí a kritické myšlení. Poskytujeme základy pro udržitelné podnikové vzdělávání a selektivní přístup k posílení jedinečných silných stránek a výhod společnosti.

POSLÁNÍ:

Posláním institutu Zabeel je vytvořit udržitelný soubor vysoce kvalitních odborníků v oblasti obchodu, správy, řízení, inženýrství a financí.

Kromě toho učí analytické, jasné a kreativní myšlení, které podporuje intelektuální uvědomění a je v souladu s kulturním, společenským a profesním rozvojem.

Hlavní mezníky:

 • 1988 - uznává ministerstvo školství, SAE a schválené osvědčení o kurzech
 • 1992 - propagován s oceněním "OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO VZDĚLÁVACÍHO INSTITUTU"
 • 2000 - Vývoj a vznik náborového klubu
 • 2001 - zavedení manažerských kurzů, přizpůsobených živé firemní komunitě Spojených arabských emirátů.
 • 2006 - Globální a registrovaný poskytovatel vzdělání, certifikovaný Institutem pro řízení projektů v USA
 • 2007 - zařazení do akademické vysoké školy v Londýně ve Velké Británii, což umožňuje další pokročilý diplom v různých kurzech.
 • 2008 - Autorizované školicí středisko IATA, Montreal, Kanada
 • 2009 - autorizované školící středisko Rady ES, USA
 • 2014 - Zahájení 10. pobočky ve Spojených arabských emirátech v Dubaji Media City

Pobočky:

Zabeel má 10 center napříč Spojenými arabskými emiráty, které jsou centrálně umístěné a dobře spojeny s veřejnou dopravou. Další informace o našich lokalitách naleznete zde.

Naši klienti

Poskytujeme školení jak pro jednotlivce, tak pro korporace.

Společnost:

Spolupracujeme s organizacemi na vývoji přizpůsobených školení, abychom snížili mezery v výkonu. Více informací o firemních kurzech naleznete zde.

Jednotlivci:

Pomáháme jednotlivcům získat další znalosti a dovednosti, aby se zvýšila jejich konkurenceschopnost na trhu práce a jejich profesním rozvoji.

Vítáme delegáty ze všech odvětví, včetně bankovnictví, ropy, petrochemie, farmaceutiky, telekomunikací, vládního sektoru, přístavů, dopravy, obchodu, dovozu a vývozu a mnoho dalších.

Naši studenti se pohybují od recepčních až po účetní, administrátory generálních ředitelů a vedoucích pracovníků až po ředitele společností. Vzdělávací úroveň našich studentů se pohybuje od matriculation to under graduates, pak inženýrství až po projektové řízení, postgraduální doktoráty a doktorandy. Věk studentů se pohybuje od 16 do 60 let.

Naši trenéři a zaměstnanci:

Kurzy jsou dodávány vysoce kvalifikovanými a zkušenými trenéry. Jejich odborné znalosti dávají delegátům nadstandardní školení, které se mísí s praktickými a zvyklými případovými studiemi. Zabeel zaměstnává více než 100 akademických a podpůrných pracovníků.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Zabeel International Institute of Management and Technology

Tento program vám umožní zvýšit znalosti v oblasti profesionálních vedoucích dovedností, což vede k perspektivním budoucím příležitostem. ... [+]

Tento program vám umožní zvýšit znalosti v oblasti profesionálních vedoucích dovedností, což vede k perspektivním budoucím příležitostem.

Kdo potřebuje program

Pouze absolventi, kteří mají dva roky zkušeností v oblasti účetnictví (mohou je podat později také), mohou absolvovat kvalifikaci CMA. To je ideální pro profesionály, kteří již pracují v oblasti účetnictví, a lidé, kteří chtějí změnit profesní dráhu.

Učení výsledek Popište roli, kterou rozpočtování hraje v celkovém procesu plánování a hodnocení výkonu organizace Určete roli, kterou rozpočtování hraje při formulování krátkodobých cílů a plánování a kontrolních operacích, aby tyto cíle splnily. Určit použití analýzy citlivosti připravit hotovostní rozpočet Doporučujeme výkonnostní opatření a metodiku pravidelného podávání zpráv s ohledem na provozní cíle a skutečné výsledky Úplně pochopit plánování, rozpočet, prognózu, řízení výkonnosti, řízení nákladů, strategické plánování, odborné kontroly a vnitřní etiku. Obsah programu Část 1: Výkon a kontrola finančního plánování ... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Zabeel International Institute of Management and Technology

Chcete-li začít s kariérou v odvětví leteckých společností, cestovního ruchu a cestovního ruchu, abyste pochopili roli globálního distribučního systému, je to otevírač. ... [+]

Chcete-li začít s kariérou v odvětví leteckých společností, cestovního ruchu a cestovního ruchu, abyste pochopili roli globálního distribučního systému, je to otevírač.

Kdo potřebuje program Studenti, kteří chtějí mít kariéru v cestovním ruchu Junior cestovní poradci Personál letecké společnosti Turisté, kteří se pravidelně zabývají cestovními kancelářemi Učení výsledek Provádějte vhodná cestovní opatření a rezervace Vypočítat a uvést příslušné ceny letenek Dokončit mezinárodní cestovní doklady v souladu s platnými pravidly a postupy IATA Buďte na předním okraji globální implementace e-ticketingu v... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Zabeel International Institute of Management and Technology

CIPS nabízí kvalifikaci v oboru, která dokazuje zaměstnavatelům, že máte pokročilé dovednosti v oblasti nákupu a dodávek. Formalizuje vaše stávající dovednosti a staví na ... [+]

CIPS nabízí kvalifikaci v oboru, která dokazuje zaměstnavatelům, že máte pokročilé dovednosti v oblasti nákupu a dodávek. Formalizuje vaše stávající dovednosti a staví na nich, takže můžete uplatnit základy této fascinující profese na pracovní příležitosti v oblasti nákupu a zásobování prakticky v jakémkoli podnikání nebo průmyslu.

Studenti rozvíjejí pokročilé dovednosti při vyjednávání a chápou složitost smluv a dalších obchodních ujednání. Naučíte se měřit efektivitu dodavatelských řetězců a analyzovat jejich dopad na vaše podnikání a ponořit se hlouběji do složitosti vašich vztahů mezi kupujícím a dodavatelem. Zásady zadávání zakázek se uplatňují v řadě různých kontextů, jako je soukromý a veřejný sektor, neziskové a vládní instituce: prozkoumajíte je a dozvíte se, jak spravovat různé.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zabeel International Institute of Management and Technology

Tento program pomáhá rozvíjet důkladné porozumění řízení lidských zdrojů (HR). Dozvíte se, jak implementovat osvědčené postupy při náboru a jak rozvíjet a přijímat efekti ... [+]

Tento program pomáhá rozvíjet důkladné pochopení Řízení lidských zdrojů (HR). Dozvíte se, jak implementovat osvědčené postupy při náboru a jak rozvíjet a přijímat efektivní politiky a postupy v oblasti lidských zdrojů.

Kdo potřebuje program HR ředitelé Výcvikový důstojník a supervizor Administrátoři Pracovníci plánování pracovních sil Každý zaměstnanec, který vyžaduje rozsáhlé chápání problematiky lidských zdrojů Učení výsledek Porozumět roli HR v oblasti odměňování Objevte důležitost výcviku a vývoje a jeho implikace na konec Prozkoumejte modely plánování po sobě jdoucí a zjistěte, jak zajistit... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zabeel International Institute of Management and Technology

Řízení projektů Profesionální program nabízený PMI, který zavádí základy a strategie moderního řízení projektů. ... [+]

Profesionální program pro správu projektů Nabízí PMI, která zavádí základy a strategie moderního řízení projektů.

Kdo potřebuje program

Vedoucí projektů, programoví manažeři, QA, obchodní analytici, inženýři, konzultanti a odborníci z oblasti farmaceutiky, financí, bankovnictví a telekomunikací, kteří pracují na živých projektech.

Učení výsledek

Jeden se seznámí s tvorbou projektového řízení, řízením životního cyklu projektu, časem, náklady, rizikem, řízením komunikace, řízením kvality, řízením nákladů zapojeným do projektu.

Obsah programu Modul 1: Rámec pro řízení projektů Modul 2: Životní cyklus a... [-]
Spojené arabské emiráty Dubaj
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině