Zabeel International Institute of Management and Technology

Úvod

Read the Official Description

Zabeel Mezinárodní institut řízení a technologie Založená v roce 1988, je vedoucím Výkonným vzdělávacím a profesním školícím centrem v SAE s deseti pobočkami po celé zemi. Je akreditován KHDA (Ministerstvo pro vědu a rozvoj lidských zdrojů) a Ministerstvo školství v Dubaji, stejně jako mezinárodní Cambridge International Examination Board, UK; Americký institut podnikání a řízení (AIBM), USA; Institut pro řízení projektů (PMI), USA; IATA / UFTAA, Montreal, Kanada; CIPS-UK; ACCA; CIMA atd. Nabízíme širokou škálu kurzů z našich osmi akademií včetně inženýrství, letecké společnosti, financí, jazyků, IT, logistiky, managementu a soft skills. Institut Zabeel má také plnohodnotnou firemní divizi, která uspokojí tréninkové potřeby firemního světa.

Zabeelovy výhody:

 • Více než 26 let zkušeností s výcvikem profesionálních manažerů
 • Příjemce mnoha ocenění za kvalitu od roku 1988
 • Kvalifikovaní a certifikovaní trenéři
 • Sofistikované laboratoře se špičkovými stroji a licencovaným softwarem
 • Certifikáty osvědčené ministerstvem školství, SAE
 • Rozsáhlé zdroje a materiály pro výuku
 • Bezplatná online podpora pro další vzdělávání a pomoc
 • Volné následné orientační semináře, workshopy s asistencí při umístění
 • Firemní poradenství - odborné znalosti poskytované v jakékoli oblasti nebo průmyslu
 • Speciální kurzy pro nejvyšší management pro 1-2 dny na vysoké úrovni

VISION:

Sjednocení lidí a odborníků na všech úrovních prostřednictvím vzdělávání s cílem podpořit tvůrčí a kritické myšlení. Poskytujeme základy pro udržitelné podnikové vzdělávání a selektivní přístup k posílení jedinečných silných stránek a výhod společnosti.

POSLÁNÍ:

Posláním institutu Zabeel je vytvořit udržitelný soubor vysoce kvalitních odborníků v oblasti obchodu, správy, řízení, inženýrství a financí.

Kromě toho učí analytické, jasné a kreativní myšlení, které podporuje intelektuální uvědomění a je v souladu s kulturním, společenským a profesním rozvojem.

Hlavní mezníky:

 • 1988 - uznává ministerstvo školství, SAE a schválené osvědčení o kurzech
 • 1992 - propagován s oceněním "OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO VZDĚLÁVACÍHO INSTITUTU"
 • 2000 - Vývoj a vznik náborového klubu
 • 2001 - zavedení manažerských kurzů, přizpůsobených živé firemní komunitě Spojených arabských emirátů.
 • 2006 - Globální a registrovaný poskytovatel vzdělání, certifikovaný Institutem pro řízení projektů v USA
 • 2007 - zařazení do akademické vysoké školy v Londýně ve Velké Británii, což umožňuje další pokročilý diplom v různých kurzech.
 • 2008 - Autorizované školicí středisko IATA, Montreal, Kanada
 • 2009 - autorizované školící středisko Rady ES, USA
 • 2014 - Zahájení 10. pobočky ve Spojených arabských emirátech v Dubaji Media City

Pobočky:

Zabeel má 10 center napříč Spojenými arabskými emiráty, které jsou centrálně umístěné a dobře spojeny s veřejnou dopravou. Další informace o našich lokalitách naleznete zde.

Naši klienti

Poskytujeme školení jak pro jednotlivce, tak pro korporace.

Společnost:

Spolupracujeme s organizacemi na vývoji přizpůsobených školení, abychom snížili mezery v výkonu. Více informací o firemních kurzech naleznete zde.

Jednotlivci:

Pomáháme jednotlivcům získat další znalosti a dovednosti, aby se zvýšila jejich konkurenceschopnost na trhu práce a jejich profesním rozvoji.

Vítáme delegáty ze všech odvětví, včetně bankovnictví, ropy, petrochemie, farmaceutiky, telekomunikací, vládního sektoru, přístavů, dopravy, obchodu, dovozu a vývozu a mnoho dalších.

Naši studenti se pohybují od recepčních až po účetní, administrátory generálních ředitelů a vedoucích pracovníků až po ředitele společností. Vzdělávací úroveň našich studentů se pohybuje od matriculation to under graduates, pak inženýrství až po projektové řízení, postgraduální doktoráty a doktorandy. Věk studentů se pohybuje od 16 do 60 let.

Naši trenéři a zaměstnanci:

Kurzy jsou dodávány vysoce kvalifikovanými a zkušenými trenéry. Jejich odborné znalosti dávají delegátům nadstandardní školení, které se mísí s praktickými a zvyklými případovými studiemi. Zabeel zaměstnává více než 100 akademických a podpůrných pracovníků.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikovaný manažer účetní (cma)

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program vám umožní zvýšit znalosti v oblasti profesionálních vedoucích dovedností, což vede k perspektivním budoucím příležitostem. [+]

Tento program vám umožní zvýšit znalosti v oblasti profesionálních vedoucích dovedností, což vede k perspektivním budoucím příležitostem.

Kdo potřebuje program

Pouze absolventi, kteří mají dva roky zkušeností v oblasti účetnictví (mohou je podat později také), mohou absolvovat kvalifikaci CMA. To je ideální pro profesionály, kteří již pracují v oblasti účetnictví, a lidé, kteří chtějí změnit profesní dráhu.

Učení výsledek Popište roli, kterou rozpočtování hraje v celkovém procesu plánování a hodnocení výkonu organizace Určete roli, kterou rozpočtování hraje při formulování krátkodobých cílů a plánování a kontrolních operacích, aby tyto cíle splnily. Určit použití analýzy citlivosti připravit hotovostní rozpočet Doporučujeme výkonnostní opatření a metodiku pravidelného podávání zpráv s ohledem na provozní cíle a skutečné výsledky Úplně pochopit plánování, rozpočet, prognózu, řízení výkonnosti, řízení nákladů, strategické plánování, odborné kontroly a vnitřní etiku. Obsah programu Část 1: Výkon a kontrola finančního plánování ... [-]

Diplom

Iata mezinárodní diplom v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Chcete-li začít s kariérou v odvětví leteckých společností, cestovního ruchu a cestovního ruchu, abyste pochopili roli globálního distribučního systému, je to otevírač. [+]

Chcete-li začít s kariérou v odvětví leteckých společností, cestovního ruchu a cestovního ruchu, abyste pochopili roli globálního distribučního systému, je to otevírač.

Kdo potřebuje program Studenti, kteří chtějí mít kariéru v cestovním ruchu Junior cestovní poradci Personál letecké společnosti Turisté, kteří se pravidelně zabývají cestovními kancelářemi Učení výsledek Provádějte vhodná cestovní opatření a rezervace Vypočítat a uvést příslušné ceny letenek Dokončit mezinárodní cestovní doklady v souladu s platnými pravidly a postupy IATA Buďte na předním okraji globální implementace e-ticketingu v roce 2007 Odpovězte na dotazy zákazníků, uveďte kurzy a prodávejte turistické produkty Porozumět roli informačních technologií - Global Distribution Systems a internetu Obsah programu Životní prostředí: cestovní ruch a cestovní kancelář, geografie v cestovním plánu 1, cestovní formality Produkty: Pozemní doprava - Železnice 1, Vodní doprava - trajekt, Pozemní doprava - Autopůjčovna, Turistické balíčky 1, Hotely, Letecká doprava Essentials Podpora služeb: Zákaznický servis, technologie v cestovním ruchu 1 Letecké tarify a jízdenek: letenky a letenky GDS Elektronické rezervační nástroje: Školení Global Distribution Systems. Vyberte si mezi Amadeus, Galileo, Saber nebo Abacus [-]

Kurzy

Kurz v cipsu (autorizovaný institut nákupu a dodávky)

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

CIPS nabízí kvalifikaci v oboru, která dokazuje zaměstnavatelům, že máte pokročilé dovednosti v oblasti nákupu a dodávek. Formalizuje vaše stávající dovednosti a staví na nich, takže můžete uplatnit základy této fascinující profese na pracovní příležitosti v oblasti nákupu a zásobování prakticky v jakémkoli podnikání nebo průmyslu. [+]

CIPS nabízí kvalifikaci v oboru, která dokazuje zaměstnavatelům, že máte pokročilé dovednosti v oblasti nákupu a dodávek. Formalizuje vaše stávající dovednosti a staví na nich, takže můžete uplatnit základy této fascinující profese na pracovní příležitosti v oblasti nákupu a zásobování prakticky v jakémkoli podnikání nebo průmyslu.

Studenti rozvíjejí pokročilé dovednosti při vyjednávání a chápou složitost smluv a dalších obchodních ujednání. Naučíte se měřit efektivitu dodavatelských řetězců a analyzovat jejich dopad na vaše podnikání a ponořit se hlouběji do složitosti vašich vztahů mezi kupujícím a dodavatelem. Zásady zadávání zakázek se uplatňují v řadě různých kontextů, jako je soukromý a veřejný sektor, neziskové a vládní instituce: prozkoumajíte je a dozvíte se, jak spravovat různé.... [-]


Kurz v hrmp (odborník řízení lidských zdrojů)

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program pomáhá rozvíjet důkladné porozumění řízení lidských zdrojů (HR). Dozvíte se, jak implementovat osvědčené postupy při náboru a jak rozvíjet a přijímat efektivní politiky a postupy v oblasti lidských zdrojů. [+]

Tento program pomáhá rozvíjet důkladné pochopení Řízení lidských zdrojů (HR). Dozvíte se, jak implementovat osvědčené postupy při náboru a jak rozvíjet a přijímat efektivní politiky a postupy v oblasti lidských zdrojů.

Kdo potřebuje program HR ředitelé Výcvikový důstojník a supervizor Administrátoři Pracovníci plánování pracovních sil Každý zaměstnanec, který vyžaduje rozsáhlé chápání problematiky lidských zdrojů Učení výsledek Porozumět roli HR v oblasti odměňování Objevte důležitost výcviku a vývoje a jeho implikace na konec Prozkoumejte modely plánování po sobě jdoucí a zjistěte, jak zajistit, aby vaše kriticky důležité obchodní role nebyly ohroženy Prozkoumejte řízení výkonu a jeho dopad na zlepšení výkonnosti organizace Připravte se na propagaci tím, že rozvíjíte své odborné znalosti v oblasti lidských zdrojů Obsah programu Modul 1: Řízení lidských zdrojů v organizaci Modul 2: Získání, rozvoj HR a řízení výkonnosti Modul 3: Odměňování, zdraví, bezpečnost a pracovní vztahy Modul 4: Redundance a mezinárodní HRM [-]

Kurz v pmp (projektový manažer)

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Řízení projektů Profesionální program nabízený PMI, který zavádí základy a strategie moderního řízení projektů. [+]

Profesionální program pro správu projektů Nabízí PMI, která zavádí základy a strategie moderního řízení projektů.

Kdo potřebuje program

Vedoucí projektů, programoví manažeři, QA, obchodní analytici, inženýři, konzultanti a odborníci z oblasti farmaceutiky, financí, bankovnictví a telekomunikací, kteří pracují na živých projektech.

Učení výsledek

Jeden se seznámí s tvorbou projektového řízení, řízením životního cyklu projektu, časem, náklady, rizikem, řízením komunikace, řízením kvality, řízením nákladů zapojeným do projektu.

Obsah programu Modul 1: Rámec pro řízení projektů Modul 2: Životní cyklus a organizace projektu Modul 3: Procesy řízení projektů Modul 4: Řízení integrace projektu Modul 5: Řízení projektové oblasti Modul 6: Řízení času projektu Modul 7: Řízení nákladů projektu Modul 8: Řízení kvality projektů Modul 9: Projekt řízení lidských zdrojů Modul 10: Řízení komunikačních projektů Modul 11: Řízení rizik projektu Modul 12: Řízení nákupu projektů Modul 13: Řízení zúčastněných stran projektu [-]

Contact
Adresa destinace
Suite#207, Apsara Supermarket Building
Next to Four Points Sheraton Hotel
Bank Street, Bur Dubai,

Dubai, Dubai, AE
Social Media