Zeus Consulting

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Využití z dlouholetých zkušeností na Blízkém východě, Zeus Consulting pomáhá firmám v nejrůznějších oblastech optimalizovat svůj výkon prostřednictvím zákaznických řešení Governance, Risk and Compliance. Spolupracujeme s mezinárodními osvědčenými postupy pro zajištění účinné provozní výsledek firmy.

Dodáváme poradenské služby a certifikované školení zaměřené na obchodní strategie, projekt, kvalitu, řízení rizik a služby, technologie Enablement a mezinárodních standardů dodržování předpisů a výkaznictví. Všechny kurzy jsou plně akreditovány, vydané Senior trenérů s globálními zkušenostmi.

Zeus Consulting zůstává up-to-date s novými trendy a má síť odborníků neustále se specializují a rostoucí své schopnosti, aby co nejlépe poskytovat našim klientům se současnými nástroji, techniky, metodik a technologií. Navíc máme zelené větve vycházející z jejího jádra se zaměřuje na pomoc podnikům s udržitelnými iniciativami a zavádí inovativní způsoby, jak vydělávat na zároveň kulturně a ekologicky udržení sebe a zemi.

Zeus model je založen na mezinárodně uznávaných osvědčených postupů, které se zaměřují na tři oblasti podnikání běh: lidé, procesy a technologie. Začleněním osvědčené postupy v těchto oblastech, Zeus se zlepšila poskytování služeb, produktivitu a podnikatelskou činnost řady dobře známých organizací.

My a naši partneři jsou odborníkům v přizpůsobení mezinárodních rámcích ohledem na potřeby podniku, zejména na Blízkém východě. Naše odborné znalosti a kompetence v SFIA, TIPA, ITIL, PMI, PRINCE2, EFQM, GRI, a likes to spolu s naším rozmanité zkušenosti s arabskými osobami a kultury se nám vykreslen větší podíl na trhu na Středním východě v průběhu krátké doby ,

Naše vize, poslání a hodnoty

Vidění

Dostupnost na podniky, nejlepší mezinárodní praxe s vědomím překladem je projíždět 21. století, inovačně a udržitelně

Mise

Stavět našich předností v řízení, compliance, projektu, kvality, rizik a řízení služeb být první volbou pro podniky, pro vedení, strategie, udržitelný růst, inovace a znalosti pro zítřek. Rozvíjet kulturu spolupráce mezi klienty a odborníky Zeus maximalizovat na efektivní koučování a dodávky řešení. Pomoc podnikům rostou udržitelně pro dlouhodobou realizaci prospěchu. Vyrovnejte podnikatelské činnosti, strategii a cíle lídry s mezinárodními normami a dokonalosti, aby pozitivně ovlivnit jejich podnikání, klientskou základnu, komunita, a planetu.

Hodnoty

Kvalita - Nikdy slevit z kvality Excellence - Snažte se udržovat a být vůdce excelence Integrita - prosazovat transparentnost a etické vztahy se všemi zaměstnanci, klienty a partnery Grow - Rozšířit na báze znalostí a pokrok prostřednictvím individuálních a organizačního rozvoje Spolupráce - Práce s klienty, a ne jen pro klienty Udržitelnost - Žádný podnik může prosperovat, pokud to není integrovat životní prostředí, lidi a kapitál úplně ve své funkci. Dlužíme to našim klientům, veřejnosti, a Matky Země.

Místa

Dubaj

Zeus Consulting

Adresa, 1. řádek
Zeus Consulting
Dubai, UAE Knowledge Village, Block 13, Office G13

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 4 4211692