Asian Aviation Centre

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na AAC AAC dříve známý jako CDE letectví. Registrována jako společnost s ručením omezeným v roce 1985 provozovat létání výcvikovou akademii v největším hangáru na letišti Ratmalana právě v obvodu hlavního města Colomba.

Pochválit naši letový výcvik ruku, Inženýrská akademie Asian letectví střediska a domácí pravidelná letecká společnost byla založena. Následně, letecká společnost pokračovala charterové operace.

Jsme hrdí na to, říci, že AAC je jediná letecká škola v SL v současné době, které mohou nabízet schválený multi typový výcvik motoru.

AAC může pochlubit vysoce vyškolený a ochotný personál s bohatými zkušenostmi za sebou.

Kurzy jsou schváleny pro civilní letectví Srí Lanka (CAASL).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Obchodního pilota (CPL)

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců January 2019 Šrí Lanka Colombo

Obchodního pilota (CPL): Konečný výběr bude vycházet z lékařských vyšetřeních schválené Úřadem pro civilní letectví. Aptitude Test provedený asijské Aviation Centre. [+]

Obchodního pilota (CPL) Počet letových hodin: Minimální 150hrs Doba trvání: Přibližně 10-12 měsíců patří Ground vyučování udělat dle JAR Osnova. Vstupní požadavky

GCE O / L s 6 přejezdů včetně úvěrů matematiky, vědy a anglicky nebo ekvivalent. Konečný výběr bude vycházet z lékařských vyšetřeních schválené Úřadem pro civilní letectví. Aptitude Test provedený asijské Aviation Centre.

Mnozí z našich pilotů, absolventů škol, diplomových držáky a techniků jsou v současné době dobře zaměstnán ve Velké Británii, USA, na Středním východě, v Austrálii, Maledivy a Srí Lanku.

Zahájení:

Prosím, volejte informační centrum pro commencements termínech.... [-]


Soukromý pilota (PPL)

Campus forma Denní studium 4 - 6 měsíců January 2019 Šrí Lanka Colombo

Soukromý pilota (PPL): Konečný výběr bude vycházet z lékařských vyšetřeních schválené Úřadem pro civilní letectví. Aptitude Test provedený asijské Aviation Centre. [+]

Soukromý pilota (PPL) Doba trvání: Přibližně 4 - 6 měsíců Pozemní Školní hodin provedeno dle JAR program. Vstupní požadavky

GCE O / L s 6 přejezdů včetně úvěrů matematiky, vědy a anglicky nebo ekvivalent. Konečný výběr bude vycházet z lékařských vyšetřeních schválené Úřadem pro civilní letectví. Aptitude Test provedený asijské Aviation Centre.

Zahájení:

Prosím, volejte informační centrum pro commencements termínech.

Struktura poplatků a platební plány

Kontaktujte prosím naše marketingové oddělení na zakázku plán.

[-]

Videos

Asian Aviation Centre - The Premier Aeronautical Engineering & Flight Academy in Sri Lanka