Přečtěte si oficiální popis

Thajská kulinářská škole

Profesionální - Autentické - Intenzivní - All Inclusive

VZDĚLÁVÁNÍ PRO JACHOVÉ ŠROUBY, NOVÉ RESTAURACE START-UPS A TĚCHTO VYŽADUJEME UČIT JAK ZAŘÍZIŤ THAI JAKO THAI

Jsme v Bangkoku, hlavním městě thajské kulinářské kuchyně a domě světově proslulých thajských jídel. Kdo by poznal thajskou vaření lépe než my a kde byste jeli správně naučit thajské vaření? Naše thajské vaření není tavené a není připravené s náhradními ingrediencemi. Používáme pravé přísady a my vás naučíme, jak mají thajské pokrmy ochutnat. Přijďte se připojit k našemu jemně vyladěnému a dlouhodobému programu šéfkuchaře. Můžete studovat 1 týden nebo až 8 týdnů. Cvičení je perfektní a to je přesně to, co s námi uděláte. Naučíte se 25-30 profesionálních thajských jídel týdně.

Během kulinářské výuky můžete očekávat, že se dozvíte:

  • Thajské přísady - ovoce, zelenina, byliny, koření, pasty, omáčky, ...
  • Profesionální příprava jídel, techniky vaření
  • Thajské nádobí-woky, parníky, fritézy, ...
  • Karišové pasty (vyrobené starým způsobem s maltou
  • Mísení, saláty, polévky, předkrmy, páře, hluboké smažení, dezerty
  • Pokuty, omáčky
  • Thajské ovocné řezbářství
Podívejte se na naši stránku FACEBOOK: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

NAŠE KULINÁRNÍ PŘÍPRAVY VZDĚLÁVÁNÍ

Nejlepší způsob, jak se naučit vařit, je udělat to sami. V našem intenzivním, praktickém programu studenti - ochutnávají, vaří a vaří. S recepty v ruce nejprve instruktor šéfkuchaře vysvětluje a demonstruje každé jídlo. Vezmete si poznámky a klást otázky. Pak je na vašem radě duplikovat to, co bylo prokázáno. Při samostatné přípravě každé nádoby se naučíte, jak ji připravit. Vaše "stvoření" je pak kritizováno a váš instruktor vám řekne, jak ho zlepšit.
Typicky je 5-6 profesionálních thajských pokrmů pokryto hlouběji denně (25-30 týdně). Po uspokojivém dokončení přiřazených jídel končí třída každý den.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Bangkok Thai Cooking Academy

Nabízíme školící programy v angličtině pro začátečníky i zkušené kuchařské profesionály. Můžeme vás vzít z místa, kde jste nyní k vyšším úrovním kulinářských dovedností j ... [+]

Mezinárodní kuchařské programy

"Naučte se vařit jako thajský šéfkuchař"

Nabízíme školící programy v angličtině pro začátečníky i zkušené kuchařské profesionály. Můžeme vás vzít z místa, kde jste nyní k vyšším úrovním kulinářských dovedností jistě.

Kuchařská škola

Školení pro jachtářské kuchaře, nové začínající restaurace a ti, kteří se chtějí naučit vařit thajské jako thajské.

Naše akademie

Naše profesionální kuchařské učebny jsou nové a plně klimatizované. Každý šéfkuchař má vlastní výcvikovou stanici s plynovými fritézy, přípravnou žulovou miskou, umyvadlem a jídelním prostorem. Na čele výcviku je stanicí demonstrační stanice instruktora, kde jsou všechny recepty připravovány a předvedeny šéfkuchařem.... [-]

Thajsko Bangkok
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 8 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině