Thai Chef School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Profesionální kuchař

Akreditováno thajským ministerstvem školství

Jsme v Bangkoku, hlavním městě thajské kulinářské kuchyně a domě světově proslulých thajských jídel. Kdo by poznal thajskou vaření lépe než naši thajská kulinářská škola v Bangkoku a kde byste šli správně naučit thajské vaření? Jsme profesionální thajská kuchařská třída v Bangkoku. Přijďte s námi autentickou thajskou, pan-asijskou a západní vaření s čerstvými přísadami a profesionálními recepty v angličtině.

Tato škola šéfkuchařů v Bangkoku a její instruktoři jsou věnováni pomoci každému kuchařskému žákovi, aby dosáhl nejvyšších kulinářských schopností. Celý výcvik je navržen tak, aby vnesl úspěšnou pracovní etiku a rozvinul důvěru v práci v komerční kuchyni. Profesionální šéfkuchařský výcvik v Bangkoku se skládá z učebny, intenzivního výcviku na fritézu a volitelných stáží v thajských hotelech / střediscích.

Důraz je kladen na dosažení autentických chutí a vůní spolu s profesionální prezentací. Všechny pokrmy musí mít pravou chuť, dobře vonět a vypadat správně. To je záruka pro Vás!

Učte se thajština

Nejlepší část je v Bangkoku, můžete se naučit buď thajské vaření, pan-asijské vaření nebo západní kuchyně. Thajský program vaření je 6 týdnů a akreditován thajským ministerstvem školství. Panasijské a západní kuchyně jsou oba 7 týdnů, intenzivní a profesionální. Naučte se ovládat thajské, čínské, japonské a západní profesionální pokrmy. Dozvědět se vše o Starter, Polévky, Saláty, Curry Pastes, Míchat Fries, Steamed, grilované, hluboce vyprážené, dezerty, bylinné nápoje, pouliční jídla, ... NEBO se naučíte základy západní kuchyně v našem západním základním kuchařském kurzu.

Přijďte se s námi naučit. K dispozici jsou tři hlavní vzdělávací programy:

  1. KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - Naučte se Pan-Asijská kuchyně NEBO Západní vaření, základní kulinářské školení, pracujte v hotelu / resortu jako placený intern a pomozte nám najít dobrou placenou práci na výletní lodi nebo ve F
  2. PROFESSIONAL THAI CULINARY TRAINING - Naučte se 80 profesionálních thajských jídel důkladně po dobu 6 týdnů intenzivního vaření, vaření a vaření.
  3. VÝMĚNA STUDENTOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ - Přijďte do Thajska, učit se thajské pokrmy a kultuře, obdržíte kredity ve škole. Ubytování zahrnuté v tomto programu.
  4. ZÁKLADNÍ KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZPŮSOBŮ - Zjistěte důležité základní kulinářské dovednosti, jako jsou dovednosti s nůžkami, školení HACCP, náklady na stravování, měření, ... ve dvou intenzivních týdnech.

NAŠE MISE

Thai Chef School se zavázala usnadnit studentské učení a profesní rozvoj. Snažíme se o poskytnutí profesionálního a dynamického učebního prostředí a současně posílíme studenty, aby se stali zítřejšími kulinářskými vůdci. Naším cílem je pomáhat zaměstnancům s potravinami a nápoji při prosazování jejich kulinářských snů tím, že nabízejí akreditované kariérové ​​školení spolu s asistenčními pracovníky.

Náš školní areál je v Bangkoku, kulturním a kulinářském hlavním městě Thajska. Těžištěm # 6 ve světové popularitě je thajská kuchyně známá pro své chuťové a zdravotní aspekty. Víme, jak dobré chutné thajské pokrmy mají, protože se nacházíme v Thajsku. Vyučujeme autentické thajské vaření, ne fúze. A pro ty, kteří mají zájem o učení západní (evropské) vaření, není problém. Stačí se připojit k našemu kurzu Western Basic Culinary Training. Náš areál se nachází přímo na silnici Sukhumvit, 2 bloky od BTS On Nut, přímo pod obchodem Tom N Toms Coffee v komunitním centru Phyll. Třídy jsou vedeny v nových profesionálních třídách anglicky hovořícími thajskými kuchaři.

NAŠE CHEFS:

Školní kuchaři jsou vysoce vyškolení anglicky mluvící thajští státní příslušníci. Všichni mají zkušenosti pracující v thajských a západních restauracích místně a mezinárodně a mají mnoholeté zkušenosti s výukou vaření na různých školách.

NAŠE CÍLE:

Naším hlavním cílem je naučit studenty autentické ochutnávky thajských a západních jídel, zatímco v našich kandidátech vneseme pracovní etiku a odborné dovednosti. Přihlašujeme se k myšlence, že se člověk nejlépe učí; proto jsou třídy zcela hands-on. A právě to dělají naši studenti - vaří, vaří a vaří. Instruktoři demonstrují, jak připravit pokrm, a studenti praktikují, dokud nebude dosaženo správné chuti. Děláme nováčky do kuchařů, kuchařů do kuchařů a kuchařů do thajských kuchařských kuchařů. Chcete se učit a bavit se? Přijďte se k nám v exotickém Bangkoku. Učení nikdy neuspělo tak dobře!

Místa

Bangkok

Adresa, 1. řádek
1770 Sukhumvit Road Soi 54, Bang Chak, Prakanong
Bangkok, Thailand

Bangkok, Thajsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium