Přečtěte si oficiální popis

Profesionální kuchař

Akreditováno thajským ministerstvem školství

Jsme v Bangkoku, hlavním městě thajské kulinářské kuchyně a domě světově proslulých thajských jídel. Kdo by poznal thajskou vaření lépe než naši thajská kulinářská škola v Bangkoku a kde byste šli správně naučit thajské vaření? Jsme profesionální thajská kuchařská třída v Bangkoku. Přijďte s námi autentickou thajskou, pan-asijskou a západní vaření s čerstvými přísadami a profesionálními recepty v angličtině.

Tato škola šéfkuchařů v Bangkoku a její instruktoři jsou věnováni pomoci každému kuchařskému žákovi, aby dosáhl nejvyšších kulinářských schopností. Celý výcvik je navržen tak, aby vnesl úspěšnou pracovní etiku a rozvinul důvěru v práci v komerční kuchyni. Profesionální šéfkuchařský výcvik v Bangkoku se skládá z učebny, intenzivního výcviku na fritézu a volitelných stáží v thajských hotelech / střediscích.

Důraz je kladen na dosažení autentických chutí a vůní spolu s profesionální prezentací. Všechny pokrmy musí mít pravou chuť, dobře vonět a vypadat správně. To je záruka pro Vás!

Učte se thajština

Nejlepší část je v Bangkoku, můžete se naučit buď thajské vaření, pan-asijské vaření nebo západní kuchyně. Thajský program vaření je 6 týdnů a akreditován thajským ministerstvem školství. Panasijské a západní kuchyně jsou oba 7 týdnů, intenzivní a profesionální. Naučte se ovládat thajské, čínské, japonské a západní profesionální pokrmy. Dozvědět se vše o Starter, Polévky, Saláty, Curry Pastes, Míchat Fries, Steamed, grilované, hluboce vyprážené, dezerty, bylinné nápoje, pouliční jídla, ... NEBO se naučíte základy západní kuchyně v našem západním základním kuchařském kurzu.

Přijďte se s námi naučit. K dispozici jsou tři hlavní vzdělávací programy:

  1. KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - Naučte se Pan-Asijská kuchyně NEBO Západní vaření, základní kulinářské školení, pracujte v hotelu / resortu jako placený intern a pomozte nám najít dobrou placenou práci na výletní lodi nebo ve F
  2. PROFESSIONAL THAI CULINARY TRAINING - Naučte se 80 profesionálních thajských jídel důkladně po dobu 6 týdnů intenzivního vaření, vaření a vaření.
  3. VÝMĚNA STUDENTOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ - Přijďte do Thajska, učit se thajské pokrmy a kultuře, obdržíte kredity ve škole. Ubytování zahrnuté v tomto programu.
  4. ZÁKLADNÍ KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZPŮSOBŮ - Zjistěte důležité základní kulinářské dovednosti, jako jsou dovednosti s nůžkami, školení HACCP, náklady na stravování, měření, ... ve dvou intenzivních týdnech.

NAŠE MISE

Thai Chef School se zavázala usnadnit studentské učení a profesní rozvoj. Snažíme se o poskytnutí profesionálního a dynamického učebního prostředí a současně posílíme studenty, aby se stali zítřejšími kulinářskými vůdci. Naším cílem je pomáhat zaměstnancům s potravinami a nápoji při prosazování jejich kulinářských snů tím, že nabízejí akreditované kariérové ​​školení spolu s asistenčními pracovníky.

Náš školní areál je v Bangkoku, kulturním a kulinářském hlavním městě Thajska. Těžištěm # 6 ve světové popularitě je thajská kuchyně známá pro své chuťové a zdravotní aspekty. Víme, jak dobré chutné thajské pokrmy mají, protože se nacházíme v Thajsku. Vyučujeme autentické thajské vaření, ne fúze. A pro ty, kteří mají zájem o učení západní (evropské) vaření, není problém. Stačí se připojit k našemu kurzu Western Basic Culinary Training. Náš areál se nachází přímo na silnici Sukhumvit, 2 bloky od BTS On Nut, přímo pod obchodem Tom N Toms Coffee v komunitním centru Phyll. Třídy jsou vedeny v nových profesionálních třídách anglicky hovořícími thajskými kuchaři.

NAŠE CHEFS:

Školní kuchaři jsou vysoce vyškolení anglicky mluvící thajští státní příslušníci. Všichni mají zkušenosti pracující v thajských a západních restauracích místně a mezinárodně a mají mnoholeté zkušenosti s výukou vaření na různých školách.

NAŠE CÍLE:

Naším hlavním cílem je naučit studenty autentické ochutnávky thajských a západních jídel, zatímco v našich kandidátech vneseme pracovní etiku a odborné dovednosti. Přihlašujeme se k myšlence, že se člověk nejlépe učí; proto jsou třídy zcela hands-on. A právě to dělají naši studenti - vaří, vaří a vaří. Instruktoři demonstrují, jak připravit pokrm, a studenti praktikují, dokud nebude dosaženo správné chuti. Děláme nováčky do kuchařů, kuchařů do kuchařů a kuchařů do thajských kuchařských kuchařů. Chcete se učit a bavit se? Přijďte se k nám v exotickém Bangkoku. Učení nikdy neuspělo tak dobře!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Thai Chef School

Pro ty, kteří se chtějí naučit základní kulinářské dovednosti a nejoblíbenější jídla thajské, čínské, japonské, vietnamské a korejské kuchyně. A pro ty, kteří chtějí abso ... [+]

Profesionální - Intenzivní - Autentické

Licencován thajským ministerstvem školství

STUDIE 6 STÁLE NEBO 6 MĚSÍCŮ

Pro ty, kteří se chtějí naučit základní kulinářské dovednosti a nejoblíbenější thajské, čínské, japonské, vietnamské a korejské pokrmy.

INTERNSHIPS

Tento intenzivní šestitýdenní tréninkový program je navržen tak, aby představil jak thajské, tak mezinárodní studenty základním kulinářským dovednostem a naučil studenty nejoblíbenější thajské, čínské, japonské, vietnamské a korejské pokrmy. Předmět je vyučován především v anglickém jazyce. Po maturitě si studenti mohou zvolit stáž v resortu / hotelu po dobu až 4,5 měsíce. Jedná se o placenou stáž. Stáže nejsou povinné. Pomoc při umisťování pracovních míst je bezplatná pro studenty, kteří úspěšně absolvují tento kurz. Třídy jsou malé a osobní pozornost je k dispozici.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Thai Chef School

Thai Chef School pečivo ... [+]

Základy chleba, francouzské pečivo, přípravu koláče

Thai Chef School pečivo

Připojte se k nám v Bangkoku, abyste se naučili základy výroby chleba, francouzského pečiva, přípravy dortu

Studujte 5 týdnů a naučte se základy pečiva

Klasické dezertyModerní pečivoChléb, těsto a pizzaPráce s čokoládyCukrářská výzdoba s použitím čokolády i krémového másla

Blázen o krásných macarons, citrónové koláče, tmavé čokoládové věže, tiramisu, čokoládové lanýže? Chcete se dozvědět, jak udělat perfektní pizzu - tlusté i tenké? Co takhle dánský, croissanty a speciální chléb? To vše a více se můžete naučit v našich 5 týdnech pečiva... [-]

Thajsko Bangkok
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Thai Chef School

Pro ty, kteří se chtějí naučit základní kulinářské dovednosti, techniky západního vaření, omáčky a západní jídla a absolvovat stáž v Thajsku po dobu 6 měsíců. ... [+]

Profesionální - Intenzivní - Autentické

Akreditováno thajským ministerstvem školství

Studium 6 týdnů nebo 6 měsíců

Pro ty, kteří se chtějí naučit základní kulinářské dovednosti, západní kuchyně techniky, omáčky, a západní jídla

INTERNSHIPS, VZDĚLÁVÁNÍ VÍZA

Tento intenzivní šestitýdenní kurz je určen k seznámení jak thajských, tak zahraničních studentů se základními kulinářskými dovednostmi, technikami a francouzskou, italskou, americkou a španělskou kuchyní. Třídy jsou vedeny především v angličtině. Po maturitě si studenti mohou zvolit stáž v resortu / hotelu po dobu až 4,5 měsíce. Toto je placená internship obvykle s volnými ubytováními a jí. Stáže nejsou povinné. Pomoc při umisťování pracovních míst je bezplatná pro studenty, kteří úspěšně absolvují tento kurz. Třídy jsou malé a osobní pozornost je k dispozici.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině