Cambridge International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CAMBRIDGE International College NABÍZÍ akreditovaných, profesní vzdělávání, školení a vzdělávání z Velké Británie, pro muže i ženy po celém světě ambiciózní úspěšnou kariéru

Cambridge International College je vysoce respektován, zkušený, efektivní a profesionální instituce v oboru, školení a vzdělávání. Těžiště College a naší prioritou číslo jedna, je velmi jednoduchý; to je:

"Poskytnout profesionální, cenově dostupné, vysoce kvalitní kurzy, které poskytují našim členům znalostí, porozumění, schopnosti a kompetence, a které umožní našim členům získat dobré zaměstnání a dosáhnout kariérního úspěchu."

Zde jsou další 10 kusů informací pro vás vědět o Cambridge International College, která, jak doufáme najdete relevantní, zajímavé a uklidňující:

  • Počátky Cambridge International College sahají až do roku 1935 (2015 bylo 80. výročí). V roce 1935 čtyři pány - podnikatelské JJ Cleaver, akademik Dr. Joseph Lee, učitel David Hume a správce Leslie Cowham - sešli v Cambridge a Londýně vytvořit instituci, která pozitivně ovlivnily životy milionů mužů a žen v zemích na celém svět - a stále je přitom 80 let později.
  • Hlavní činnosti a oblasti odborných znalostí kolegia zahrnují profesionální nástroj pro tvorbu, vývoj a výrobu studijních a výukových materiálů se zaměřením na obchodní, řízení a správu, a širokou škálu souvisejících oborů, jako je účetnictví, marketingu a lidských zdrojů. Tento studijní materiály jsou nedílnou součástí (v ceně), schváleného, ​​která byla schválena a akreditované odborné profesní rozvoj osobnosti Studijní a výcvikové programy a vyšší programy nabídly, což vede k získání diplomů a vyšší ceny.
  • Vysoká škola je akreditována, která byla schválena, která byla schválena a uznána ve Velké Británii a po celém světě, včetně The British Institute for Learning a rozvoj EDI (Education Development International), Mezinárodní asociace pro distanční vzdělávání (IADL), Institute of Leadership & Management (ILM) , evaluace a akreditace poskytovatelů vzdělávání (EALP), Národní akreditační rada, TEVETA a další. Vysoká škola také dosáhla prestižní BILD značkou kvality, je registrovaná UK Learning Provider (UKRLP), a je také registrována u subjektů, jako jsou ministerstva pro mezinárodní rozvoj.
  • Vysoká škola v současné době nabízí více než 100 různých titulů kurz a pravidelně přidává nové kurzy, které splňují požadavky ambiciózních mužů a žen, kteří hledají kariérní úspěch z celého světa. Navíc, vysoká škola může někdy nabídnout - na zvláštní požadavek - na míru a speciálně připravené titulů kursu, zejména různých oborů pro programy maturity a EBA dalších.
  • V určitém okamžiku College obvykle skládá z členů ze mezi 100 a 125 národů a zemí po celém světě, takže College skutečně mezinárodní instituci. Stávající tištěný prospekt k dispozici College členy a absolventů z více než 65 z těchto zemí. Na mnoha příležitostech generací jedné rodiny - otce / matky a jejich synové / dcery - byly studovány a dosáhnout jejich ocenění od College.
  • Současný Principal of Cambridge International College je Dr. Stephen M Lawson, vysoce respektované, velmi zkušení, uznávaný pedagog. Dr. Stephen Lawson navštívil všechny kontinenty světa a společně s pracovníky College a vedoucích pracovníků má rozsáhlé znalosti a zkušenosti studijní a profesní potřeby ambiciózních mužů a žen na celém světě. Dr. Stephen Lawson je synovcem jednoho ze zakladatelů akademie Dr. Jospeh Lee, a byl zapojený do zlepšení života stovek tisíc členů (žáků a studentů) a jejich rodin po celém světě.
  • Zatímco většina členů, kteří studují s - nebo kteří studovali s - Vysoká škola tak učinit prostřednictvím odborné metody vzdálenost-learning akademie, vysoká škola také má přes 50 partnerský organizací po celém světě, které poskytují širokou škálu služeb včetně: pomoci žadatelé zaregistrovat u College a pohody místní kontaktním místě; Některé Pobočky také přednáška, třídě nebo podpora návod které by mohly být na částečný úvazek nebo na plný úvazek, nebo ve večerních hodinách nebo o víkendech; a vyšetření invigilation / dohled servis.
  • V průměru mezi 30% a 60% akademie členství - zapsal členů (studujících nebo studentů) - se skládá z mužů a žen, kteří byli doporučeni nebo zavedených do kolegia minulých nebo současných členů, nebo kteří znovu zapsat na další studium s College po dokončení předchozí kurz s College.
  • Minimální věk studii s CIC je 18; není tam žádný maximální věková hranice ačkoliv se domníváme, že nejstarší osoba zapsat bylo 84 let; to byl gentleman - lékař - z Trinidad a Tobago v Karibiku, který se otevírá nová lékařská podnikání a kteří potřebovali vědět, jak ji efektivně a úspěšně spustit. Aktuální Vice Principal of Cambridge International College, který byl na turné po Západní Indie v té době, byl schopen předložit lékaře s jeho diplom v oboru Business Management & Administration, za účasti lékařem manželkou a přáteli, a se skupinou dalších Členové, kteří se také nedávno dokončil svá studia CIC; to je i nadále jedním z nejoblíbenějších příběhů zástupce ředitele je od svých 20 a více let s College.
  • Akademie bere velmi vážně svou akreditovanou a potvrzenými postavení, její důvěryhodnost a schválení a její vysokou reputaci a standardy (a College je rád, že nechal úspěchů poslance svědčí o kvalitě a stavu vysoké školy - tyto internetové stránky, pravidelné zpravodaje a další College publikace uvést příklady z novinek, zpráv a příběhy o úspěchu členů). V rámci své schválené a akreditované stavu akademie je pravidelně kontrolována profesionální a autorizovanými osobami, které zahrnuje přísnou kontrolu: procesů pro zajištění kvality; Obsah, struktura a hodnoticí standardy pro poskytování vzdělávacích programů; kvalitní vzdělávání a učení ustanovení; údržba vhodných cílů a podmínek pro jejich dosažení; dodávat vysoce kvalitní vzdělávání a rozvoj.

PŘÍBĚHY ÚSPĚCHU

"Děkuji ti mi pomáhají upgradovat své učení, které mi také pomohl získat vstup do Graduate Training Institute for mou postgraduální certifikát poštou v oblasti projektového řízení. Se svými studia na vaší škole moje nová společnost mi pokročilé úvěr pro mě platit své poplatky. "

Danial Cardinal Langton napsal z Ghany

Místa

Svatý Petr

Adresa, 1. řádek
Heron House
JE3 7BY Svatý Petr, Svatý Petr, Jersey
Telefonní číslo
+44 534 485485