AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

AMIDEAST Je přední americká nezisková organizace zabývající se mezinárodními vzdělávacími, vzdělávacími a rozvojovými aktivitami na Blízkém východě a severní Africe. Společnost byla založena v roce 1951, AMIDEAST V raných letech se zaměřila na podporu studií USA studentům v regionu MENA a řízení amerických stipendií a výměn, jako je vlajková loď Fulbright Foreign Student Program. Zatímco tyto důležité programy nadále pokračují, naše práce se výrazně rozšířila.

Dnes AMIDEAST Programy a služby se dotýkají životů půl milionu osob ročně - zlepšení vzdělávacích příležitostí a kvality, posilování místních institucí a rozvíjení jazykových a profesních dovedností, které jsou rozhodující pro úspěch ve světové ekonomice.

Mise

  • Budování mezikulturního porozumění
  • Rozšíření vzdělávacích možností
  • Příprava jednotlivců na pracovní místa ve světové ekonomice
  • Posílení institucí a komunit
  • Posílení postavení žen a mládeže

Naše práce

Každý rok, AMIDEAST Poskytuje výuku angličtiny a odborných dovedností, vzdělávací poradenství a testování stovkám tisíc studentů a odborníků na Středním východě a severní Africe. Podporujeme také četné institucionální rozvojové projekty v regionu a spravujeme některé z nejlepších světových vzdělávacích výměnných programů.

Kde pracujeme

Se sídlem ve Washingtonu DC AMIDEAST NETWORK Zahrnuje Blízký východ a severní Afriku - oblast s ohromnou rozmanitostí a bohatým kulturním dědictvím. Od Maroka do Ománu a Iráku do Jemenu, AMIDEAST Provozuje více než 20 poboček v 11 zemích MENA a zaměstnává asi 1 000 specializovaných profesionálů.

Jednotlivé pobočky jednotlivých zemí podporují portfolia programů a služeb jednotlivých zemí. Každý z nich však každodenně pracuje na posílení základního poslání společnosti AMIDEAST při rozšiřování příležitosti prostřednictvím vzdělávání a zároveň posiluje vzájemné porozumění mezi Američany a lidmi na Blízkém východě a severní Africe.

Výroční zprávy

Posílení mládeže a žen - téma naší výroční zprávy za rok 2016 - odráží rostoucí důraz našeho programování na tyto dvě klíčové demografické skupiny. Odůvodnění je jednoduché: Co se stane dnes s cílem zlepšit přístup mládeže a žen ke vzdělávání a odborné přípravě, určuje budoucnost jejich zemí a regionu MENA. Prostřednictvím našich programů vytváříme profesionální a anglické jazykové dovednosti, zvyšujeme zaměstnatelnost, rozšiřujeme přístup k vysokoškolskému vzdělání v USA, zlepšujeme školy, posilujeme globální perspektivy a usnadňujeme angažmá. Inspirativní příběhy ve zprávě vám ukáží, jak z těchto programů těží mládež a ženy a jak AMIDEAST splňuje tuto nejdůležitější výzvu.

Místa

Tunis

Adresa, 1. řádek
Tunis, Tunis, Tunisko

Rabat

Adresa, 1. řádek
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko

Amman

Adresa, 1. řádek
Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko

Washington

Adresa, 1. řádek
Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Káhira

Adresa, 1. řádek
Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Bagdád

Adresa, 1. řádek
Bagdád, Guvernér Bagdádu, Irák

město Kuwait

Adresa, 1. řádek
město Kuwait, Al Asimah Governate, Kuvajt

Beirut

Adresa, 1. řádek
Beirut, Guvernér Bejrútu, Libanon

Rijád

Adresa, 1. řádek
Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Sana'a

Adresa, 1. řádek
Sana'a, Hlavní město, Jemen

Gaza

Adresa, 1. řádek
Gaza, Stát Palestina